Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je tu nejaká dobrá veštica?

bambulkabambulkova
27. mar 2012

je tu daka dobra vestica? 😉

lenka22115
9. dec 2015

@krpcek2 dobrý večer vyložili by ste karty aj mne? ak áno IP dakujem 🙂

margaretkamirka
10. dec 2015
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

baby vy verite vešticiam?

lenka22115
10. dec 2015

@margaretkamirka....ja verím tomu že karty ukážu pravdu, len je treba aby mal človek dar z nich čítať a ano pomohla mi jedna, povedala všetko čo sa stalo v minulosti v partnerstve, vedela že mám problémy s prsníkmi aj že mi hrozilo že o jeden prídem, vedela čo mám v súčasnosti za problém taakže áno verím tomu

agneska999
1. feb 2016

Dobry den viete mi teda pomoct moja adresa Danielasabova03 @gmail.com napiste mi ak mozte dam vam potom aj tel.cis.dakujem

agneska999
1. feb 2016

Dobry den viete mi teda pomoct moja adresa Danielasabova03 @gmail.com napiste mi ak mozte dam vam potom aj tel.cis.dakujem krpcek 2 pomozete mi

degva
1. feb 2016

@lenka22115 ahoj,prosim ta a u akej vestice si bola?

lindush1105
2. feb 2016

@yelli Když jsme už u těch kartářek, nebyli byste rádi, kdybyste našli takovou, která vykládá budoucnost přesně a ikdyž je třeba z daleka, nemusíte za ní dojet? Karty totiž jdou vykládat i na dálku! Musí to být kartářka taková, co to dokáže a nemá to naučené a vlastně se s tímto darem už narodila.

Ja som vykladala 17 rokov všetko len na diaľku cez email.. Žiadala som len o meno a dátum narodenia. žiadne iné otázky. A popravde, takto mi to vyhovovalo a klienti zistili že na takéto veci skutočne nie je potrebný osobný kontakt, lebo toto je o mimo zmyslovom napájaní sa, nie o fyzickom kontakte 🙂

gilian
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindush1105
22. mar 2016

@gilian presne tak, keď je veštica dobrá, môže vykladať aj na druhý koniec sveta a nijako to nemá vplyv na jej výklad..

gilian
22. mar 2016

@lindush1105 no presne...čas, vzdialenosť, alebo to, že klientku nevidím, na týchto veciach vôbec nezáleží. Naša intuícia nemá hraníc. Stále pracujete s vašim 6tym zmyslom?

lindush1105
22. mar 2016

@gilian áno presne tak. aj intuícia ale aj napojenie sa. Energia nemá hranice a pokiaľ sa človek vie správne napojiť na energetické pole toho druhého tak môže byť aj v Číne 🙂

gilian
22. mar 2016

@lindush1105 veru veru. Je to tak, ako píšete...Ja to tiež takto robím, všetko nadiaľku...a takto môžem robiť výklady po celom svete... 🙂

lindush1105
22. mar 2016

@gilian ja osobne preferujem iba na diaľku. Mne osobne sa to robí takto lepšie..

gilian
22. mar 2016

@lindush1105 Mne tiež 🙂

ondrej1234
29. mar 2016

arinjasnovidka.sk

notebook
29. mar 2016

ILDIKÓ CSÖLLEOVÁ, ARIN JASNOVIDKA - NEKALÉ PRAKTIKY

@ondrej1234

lucy365
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucy365
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
7. apr 2016

A nemôže byť veštec ? 😅 0905435408 žilina 😝

majka1357
13. jún 2016

Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.

ondrej1234
14. jún 2016

povedala ti to.. co si povedala ty jej (avsak nepriamo)

majka1357
14. jún 2016

Nato som si práve dávala pozor lebo som tam išla ako skeptik a snažila som sa jej vtedy nedávať jej informácie tak preto ma to zaskočilo... lebo som jej práve vravela, že bábo teraz nie a chcem sa venovať kariere

ewa99
25. aug 2016

Nesúhlasím s názorom že všetkých treba hodiť do jedného vreca..
Ako je na svete dobro, tak existuje zlo. Na jednú dobrú vešticu, je iste aj tucet zlých .Ale ako sa hovorí že každé pravidlo má svoju výnimku a tá potvrdzuje pravidlo. Tou výnimkou je pre mňa , bez výnimky p. Jozef zo Žiliny 0905435408. Chodíme k nemu už viac rokov , a stále sa vraciame ( ja a zopár kamarátok ). Potvrdením jeho schopností je aj fakt ,že už sa musíme objednávať dopredu, čo v minulosti nebolo. Viem, že má schopnosti ktoré ľudom pomáhajú. V minulosti pracoval len osobne , no dnes vie pomôsť už aj na diaľku cez počítač. Stačí mu na to ak Vás vidí a počuje ako cez skype ,či facebook. Najkrajšie je že vôbec za tie roky sa nezmenil a stále rovnako , ako na začiatku sa snaží pomôsť na 110% bez ohľadu na svoj čas. Prajem mu veľa zdravia , sil a vytrvalosti v tejto jeho neľahkej úlohe pomáhať.

janca323
24. okt 2016
janca323
24. okt 2016

@majka1357 ahoj daj mi na nu kontakt. Ďakujem

degva
24. okt 2016

Chcela by som poprosit o nejaku skusenost s Thomasom,ak sa da tak cerstvu

janca323
24. okt 2016

@girl177 Ahoj prosím ťa daj mi na nu kontakt Ďakujem a odkial je. Este raz diky

nadka17
24. mar 2017

@krpcek2 dobrý deň 🙂 skúsila by som to ale napíšte mi číslo

manuska00
12. júl 2017

@krpcek2
Dobry den potrebovala by som pomoc som zufala mozem napisat aj mail

krpcek2
13. júl 2017

dievčatá, prosím, ktoré máte záujem o veštenie, nepíšte mi sem do fora, nechodievam sem, pretože mi takmer všetci píšu na správu a mnoho z vás má kontakt priamo na mňa, takže ma kontaktujú správami a ja nemám potrebu sem chodiť, ospravedlňujem sa, že potom nereagujem, takže ak, tak navštevujem MK ale iba internú poštu, nie toto forum, pokiaľ ešte nemáte kontakt na mňa, v správe ho dostanete 😉 ĎAKUJEM

Tu začni písať odpoveď...

Odošli