Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je tu nejaká dobrá veštica?

bambulkabambulkova
27. mar 2012

je tu daka dobra vestica? 😉

misickaaa1988
2. aug 2017

@krpcek2
Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať, tvoje slová boli síce tvrdé, ale úplne pravdivé. Neviem odkiaľ to všetko vieš, ale veľmi pekne ti ďakujem. Miška

marte1
7. jún 2018

@twinflame mozete mi vylozit karty?

twinflame
7. jún 2018

@marte1 jasne, rada, napiste mi IP prosim

bevab
7. jún 2018

@twinflame mozete aj mne ?

twinflame
7. jún 2018

@bevab ano, napiste mimi prosim IP

marte1
7. jún 2018

@twinflame čo je IP?

manuska00
7. jún 2018

dobry den mozte prosim aj mne dakujem

moncek88
7. jún 2018

Prosím prosím i ja... veľmi veľa veľmi prosím 😘😘😘😘

twinflame
7. jún 2018

@marte1 interna posta, tu na konikovi, sukromna sprava tu cez postu

twinflame
7. jún 2018

@moncek88 napiste mi prosim sukromnu spravu tu do posty

twinflame
7. jún 2018

@manuska00 napiste mi prosim sukromnu spravu tu do posty

jasmine2
16. jún 2018

Mohla by som aj ja??? Dakujem
@twinflame

twinflame
17. jún 2018

@jasmine2 napiste mi prosim spravu do IP

ivankaberrynka
17. jún 2018

Nečítala som všetko, ale pridám svoj názor. Čo takto zariadiť si život tak, aby sme boli šťastní a spokojní? Niekto sa sťažuje, že nemá peniaze a nemá sa dobre. No tak idem pre to niečo urobiť. Idem do školy, idem pracovať, spravím si vodičský... čokoľvek, čo ma posunie vpred a čo mi pomôže zlepšiť kvalitu života. Niekto sa sťažuje na muža, na svokru, na rodinu, priateľov, na prácu atď. Veď treba len porozmýšľať a nájsť riešenie a urobiť všetko pre to, aby sme boli šťastní. Načo veštica? Ako nechápem, čo ti taká veštica môže povedať. Povie ti, že budeš nešťastná a chudobná a ty potom zmetieš všetky svoje sny pod koberec a necháš sa unášať takým úbohým životom? Lebo ti to veštica povedala? Teraz nemyslím konkrétne na teba - na zakladateľku témy, ale všeobecne. Hlavne si pamätajme, že sme tu len raz na tomto svete, tak žime svoj život naplno. Stačí trochu snahy a každý sa môže mať lepšie. Veriť si, nepodceňovať sa. Napísala som to dosť všeobecne, ja viem, že sú ľudia napr. s nejakým postihnutím, alebo ľudia, ktorí sa starajú o také deti a im sa tie sny tak ľahko plniť nedajú, ale myslím, že aj tu sa čosi robiť dá. Aspoň niečo sa v každom prípade robiť dá.

renadarena12
27. júl 2018

Ak ste z Nitry alebo okolia, skúste sa objednať k Jasminke. Podľa môjho názoru je to viac psychologička a bosorka než veštica, ale pravidelné sedenia s ňou mi neskutočne pomohli. Atmosféra v jej kancelárii je úžasná. Neviem, aké kontakty presne používa, ale tu je jej stránka: https://vesticajasmina.wixsite.com

edgar33
27. feb 2019

Kamoska mi odporucila jednu velmi fajn z BA. Pani Miabel, odpovie vám na na akékolvek otázky a robi aj velky rocny vyklad na uvod, kde sa nepyta takmer nic okrem mena, co ma prekvapilo. Má ludský prístup a nehladí iba na čas a peniaze, venuje sa vám naplno. Kontakt na pani 0911 882 275. Odporucam!

katkaxyz
7. dec 2020

@krpcek2 ahoj vivestila by si aj mne ?

krpcek2
7. dec 2020

@katkaxyz píšem správu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli