Je tu nejaká účtovníčka?

pedroma
31. jan 2009

ahojte, nenájde sa medzi vami účtovníčka? Potrebovala by som v niečom pomôcť, resp. potvrdiť si moju tézu...Ďakujem vopred 🙂 Jedna sa o zahr. obchod a kurzové výkyvy.

angua27
31. jan 2009

ahoj pedroma, ja som účtovníčka. skús hodiť problém. 😉

libka1
31. jan 2009

Téza znie?

pedroma
autor
31. jan 2009

baby diky, ja vam to hodim do IP. A dakujem aj admi, že ma zatial neuzamkla.

janka1874
26. mar 2010

ahojte
hľadám účtovníčku v Košiciach nenájde sa tu taká?
veľmi by sme potrebovali poradiť ani ja ani drahý sa moc v účtovníctve neorientujeme a účtovníčka ktorú má (drahý je živnostník) nám teda veľmi finančné problémy nerieši
vie mi niekto pomôcť?

jaduska
31. mar 2010

janka a netrebalo by vám skôr finančného poradcu? Ja mám kamarátku v KE, ktorá robí účtovníctvo, aj ja som dlhé roky účtovala, tak ak by som ti mohla pomôcť, pošli IP

mitinka
24. mar 2012

Hľadáme účtovníčku v Trnave alebo blízkom okolí nájde sa?Prosím IP 😉

nira21
11. okt 2012

dobrý deň,
ešte hľadáte účtovníčku z Trnavy?

atlantic
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jan_ka_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ahojsosa
28. mar 2014

atlantic - dobry den.ja hladam uctovnicku-otvaram firmu a potrebujem niekoho aby sa dobre vyznal a orientoval v papieroch,mzdach,danovych priznaniach a vsetkom co je treba pre malu firmu.Som z Nitry-ak ste z blizkeho okolia ozvite sa mi prosim na tel.cis.0949/135400.ak ste z daleka povazujte tuto spravu za bezpredmetnu.Dakujem 🙂 Kotlarova

precudziedeti
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
14. feb 2015

@precudziedeti Toto je fórum o deťoch, mamičkách a podobne a nie inzertná stránka. Sem to nepatrí!!!! Ja som tiež účtovníčka na voľnej nohe a takto si teda prácu nehľadám! 😝 🙄

marcelav26
3. mar 2015

Hľadám účtovníčku zo Zvolena /BB/ ZH, ktorá by mi "polopatisticky" vysvetlila podvojné účtovníctvo. Za každú ochotu budem vďačná 😉

marta1984
Autor odpoveď zmazal
Zobraz