Je tu nejaký fanúšik obchodu Ikea?

zade
30. aug 2008

Ahojte nie Bratislavcanky!
Teda, oslovila som tu skupinku bab, ktore namaju tento fantasticky obchodik vo svojej blizkosti. Viem co pisem, ma to vyse 500km. Je tu tiez nejaka fananka tohto obchodu?
Zaregistrovala som, ze sa rozhoduju o stavani v ZA a KE. Je to tak?
Taktiez som zistila, ze zrusili zasielkovy obchod a cen web sa nic objednat neda. Teda aspon na slovensku nie. Skoda.

zuzla2
16. sep 2008

no Kika je podla mna aj ovela drahsia ako IKEA..
a tiez viem o tom,ze v KE sa neplanuje KIKA stavat... 😖

alibernet
16. sep 2008

vám tam už KiKA stojí, nie?

danuska24
16. sep 2008

zuzla neplanuje sa stavat KIKA - lebo uz v KE je 😀

alibernet
16. sep 2008

asi mala taký ohlas, že ju rovno zbúrali ... 😠

danuska24
16. sep 2008

no jedine ze dnes, lebo vcera som tam bola 😅

danuska24
16. sep 2008

ale inak fakt oproti IKEA - ani sortiment ma nejak neohuril, zato ceny.... 😲 😲 😲 😲

alibernet
16. sep 2008

tak potom nie, isto pristavajú krídlo, ako tam varia? lebo v tej našej nič moc, skoro ako u Ildikó

danuska24
16. sep 2008

jaaj to netusim, ani som si nejako nevsimla ze by sa tam dalo niekde najest..

alibernet
16. sep 2008

asi mala taký ohlas, že ju rovno zavreli 😠

alibernet
16. sep 2008

nepozerala si náhodu posteľné prádlo pre deti?

danuska24
16. sep 2008

nie 😒

alibernet
16. sep 2008

mávajú krásne návliečky, synovi sme dali na vianoce také s bágrami a traktormi, ked ich treba prať, tak hned ráno, aby do večera uschli

zuzla2
16. sep 2008

sakra az teraz som si vsimla ten preklep..jasna vec,ze to mala byt IKEA 😀

zuzla2
16. sep 2008

najest sa v KIKE da..ale to ma az tak netrapi 😀 ja radsej v pripade takyxto obxodov uprednostnujem nakupy 😎

alibernet
16. sep 2008

ked prší, chodieva sa tam prechádzať tretina blízkehoobyvateľstva a ked je pekne, tak štvrtina 😝

maruschka
16. sep 2008

Ikea je super..Už sme tak kúpili množstvo vecí do kuchyne a domácnosti.Momentálne si zajednávame posteľ do detskej-iba vrch poschodky-šírka matraca 140 cm..Takže staršia dcérka bude mať super priestor na spanie.. 😉

alibernet
16. sep 2008

a tie torty... najmä mandľová

zuzitka
29. sep 2008

ked je vonku skaredo, tak sa ideme s malym do IKEA vyjasit 🙂

ale mame aj plno veci z Ikea.... napr. kozenu sedacku ciernu /bola v akcii za 10.000sk/, kresla, cierne skrinky v obyvacke, zaves v kupelni, aj nejake hracky 😉 kuk:

http://zuzitka.blogspot.com/

zuzitka
29. sep 2008

..... spajdlove zavesy v spalni, lampu v obyvacke......

zuzitka
2. okt 2008

inak myslela som, ze tam budu mat aj cerveny ram na foto s rozmermi 40 x 50cm ale nemali ☹
ale chystam sa tam znova, chcem kupit plastove nadoby na hracky..... tam maju rozne velkosti a farby 😎

megy2
6. nov 2008

..ahojte neviete mi niektora poradit?????....chystam sa do ikei stela by som si kupit zaclonu(zaves) 129 SK 😀 ,je biela 280cm siroka a 300cm dlha.....nema ju niekto nahodou alebo nepozna???...na nete sa mi zda v pohode len neviem aka je nazivo.....hmmmm???

shela
6. nov 2008

no baby mali by ste prist sem -do Svedska..tu keby ste videli Ikeu 😉 asi by ste odtial vysli az na dalsi den

trdlo
6. nov 2008

shela to musi byt super 😵 Inak ake su u Vas ceny? Mna soklo, ze ceny na Slovensku su vyssie ako tu v Rakusku 😲 a teda o dost...som nechapala. Akurat tento tyzden som to porovnavala. Pri jedne tej istej skriny bol rozdiel 60 Euro!!!! Pri stolicke 20 Euro...Tusim mrknem aj na svedsku stranku, ale to mi bude tak na dve veci 😀

shela
6. nov 2008

trdlo...tu je vsetko lacnejsie...od potravin cez oblecenie a nabytok...a platy su tu tak okolo 25000 svedskych korun co je 3krat viac ako u nas...iba moja materska vychadza skoro na 30000na nase koruny..a to som tu nikdy nepracovala -je to minimum..tak si to asi vies predstavit..

wanda007
6. nov 2008

megy: asi viem o com hovoris, ta zaclona, to mozes ist chytat ryby, myslis asi LILL, kupovala som to pre znamu, tak som to videla. Mne sa zdala dost biedna, taka strasne tenka.

trdlo: ja som nieco objednala z talianska, prislo mi to za 2 dni tey tenexperss, platila som postovne, asi 14 eur. vyslo ma to lacnejsie aj s tym postovnym ako v bratislave a to som tam nemusela ani do BA ani nikde cestovat. da sa nakupovat aj eshop. ja som ale komunikovala priamo s obchodnym domom v Padove a platila prevodom na ich ucet z mojho.

inac ikea v ba je dost biedna, co sa tyka sluzieb a vychadzania v ustrety a flexibilnosti. ked tam obcas idem, tak raz za 3 mesiace, tak to, co si vyhliadnem, tak polovicu veci nemaju na sklade, ide ma urvat - to kvoli tomu idem do BA autom. Vraj pride zajtra, co sa vzrusujem 😠 . Tak som spisala reklamaciu - pretoze na internete uvadzali dostupnost tovaru - trvalo to asi hodinu, kym som zjednala, ale nakoniec mi to poslali domov, s tym, ze postovne uhradzali oni. No bola som neoblomna, mali tam tie pracovnicky zo mna dost, ale co, ja som bola na tom podobne. A to nebolo prvy krat!

wanda007
6. nov 2008

tym, ze som to tu ohovorila, netvrdim, ze ikea je zly obchod. Ja mam ikeu velmi rada, velmi dobre inspiracie a napady. Krasny jednoduchy design, da sa z coho vybrat a rada sa tam prechodim. A ich katalog je tiez super napad. Ide o to, ze obchod v ba nefunguje ako by mal a trochu tym kazi ikei renome.

tilly
6. nov 2008

baby a skúšali ste si porovnať ceny ikea.sk, ikea.at, ikea.cz, ikea.hu?
ja som teda porovnávala len ikea.at a ikea.sk a som zdesenáááá

megy2
6. nov 2008

..to som si aj myslela wanda,pozriem ale asi nekupim.....mam vyhliadnute aj take farebne za 199,.ma ich kamoska vyzeraju celkom k svetu,ale sa bojim ze to bude velmi tmave do izieb.....no nic 😠

trdlo
6. nov 2008

tilly, no rakusky a slovenky som porovnavala praveze aj ja. Vecer mrknem aj ostatne..pre zaujimavost.
Ja som kedysi porovnavala nemecke a holandske ceny...lebo som v DE zila a chodila casto do NL. Tam to bolo dost vyvazene...niektore veci boli drahsie, ine zase lacnejsie..Ale ked porovnas sk a at, tak to je jednoznacne, slovenske ceny su teda vyssie 😲 fakt to nechapem.
Viem, ze kopu veci je tu v Rakusku lacnejsie, ale ze nabytok a aj Baumax veci su dokonca drahsie..nemam slov

blau
6. nov 2008

Dnes otvaraju Ikea v Klagenfurte, tam kde byvame. kupili sme novy byt a uz sa tesim ideme do Ikei nakupit nabytok. Predtym sme chodili do Grazu. Ceny su niekedy u nas prehnane, a zas niekedy kupim nieco lacnejsie v Bratislave ,ale zatial som sa stretla s tym , ze v Ŕakusku to bolo drahsie max.o 40sk a naopak keby kupim tak ako som kupila stol so stolickami za 100euro v Rakusku, v Blave ho predavali za 3500sk.