Jeden okamih a môžem byť mladá vdova

lucifukball
24. okt 2008

Práve som si na jednej stránke prečítala príbeh ženy...strašné. Mojej kamarátke sa stalo to isté, poznali sa spolu od prvého ročníka strednej školy, od tedy boli spolu. Chodili sme von všetci ako partia, potom sa naše cesty trochu rozdelili. Oni sa vzali a mali spolu dcérku. Raz sa mi s nimi prisnil strašný sen, snívalo sa mi že mali autonehodu, kde kamarátka zomrela a Peťo ostal sám s malou. Vtedy som sa s nou dala zase do kontaktu, chcela som vedieť ako sa majú...Vtedy sme sa bavili na mojom sne...
Minulý rok mal Peťo autonehodu, dva mesiace bol v kóme, nakoniec svoj boj prehral ☹
Zomrel týždeň pred vianocami, ked mi kamarátka napísala, že zomrel ostala som jako obarená, človek každý deň vidí v správach nejaké havárky, pri ktorých umieraju mladý ludia ale ked sa to stane niekomu koho poznáte...niekoľko krát sa mi sním ešte snívalo, to asi preto, že som nejako stále na neho myslela...Jana ostala sama s vtedy dvojročnou dcérkou, neviem si ani predstaviť čo prežívala. Ked sme sa stretli, vypadala silná, vyrovnaná, ale ked sme začali spomínať na časy strávené ešte spolu ako partia, poplakali sme si.

Keď si niekedy spomeniem, že sa s mužom hádame kôli totálnym somarinám a stačí jeden okamich a mala by som ho stratiť na celý život...no nevedela by som si predstaviť život bez neho... 😒

tinika
21. mar 2010

a polakala som si pri celej teme, vsetkym vam držim palce, je to takze, uz len čitat a nie to ešte zazit, neviem čo by som robila keby sa to stane mne, hoci tiez niekedy sme s mm na noze

kveta
21. mar 2010

Tinika, máš IP. S priateľom sme sa predtým nepoznali.

ivmila
5. apr 2010

ahojte...aj ja pridam jeden pribeh...velmi smutny..tyka sa mojej kamaratky...s manzelom sa vzali a mali dve deti - dievcata, teraz ma starsia 10rokov a mladsia 3 roky- Postavili si dom..on bol velky majster vsetko si robil sam, nastastie to zvladli bez uveru.velmi chceli krb, tak ho mali v obyvacke...on chodil pracovat do zahranicia a tieto vianoce prisiel domov na dost dlho - az na 2 mesiace. Na dvore mali starý dom po babicke, ktorý sa rozhodol zburat. Kedze z neho bolo dost dreva, kladol a palil ho v tom kozube. Lenze nikto netusil ze tam dochadza k nejakej chybe - mimochodom doteraz to vysetruju - a unikal otial oxid uholnaty. Jedno poobede isiel k nim na navsetvu jej otec a kedze nikto neotvaral a od rana nedvihali telefony, rozhodol sa vypacit dvere. To co videl, bolo hrozostrasne...vsetci styria lezali odpadnuti. Zena s tou mladsou dcerkou na posteli, starsia dcera s otcom na zemi. Otec bohuzial uz nejavil znamky zivota. Vsetky tri odviezla sanitka do nemocnice...neboli ani na pohrebe...v nemocnici stravili 3 tyzdne, najhorsie na tom bolo ich 3 rocne dievcatko, zmietala sa medzi zivotom a smrtou...nakoniec sa z toho dostala ale mala strasne bolesti...nevedela rozpravat, len kricala a mala hrozne krce, vypadali jej vlasy....bola v inej nemocnici ako jej sestra a mama. Po tych 3 tyzdnoch ju previezli do nemocnice v nasom meste a vtedy ju jej mama videla, zrutil sa jej este raz cely svet.... Teraz od toho strasneho dna uplynuli 2 mesiace a malicke dievcatko zacalo pomaly rozpravat ale este nechodi...a co sa stalo z jej mamy- chodiaca mrtvola bez usmevu, znicena...velmi tazky kriz...aj ked pri nej stoji cela rodina, aj tak jej to nenahradi co stratila...teraz byva u rodicov, a novy dom stoji opusteny....je to hrozne....

sue
8. apr 2010

Ivmila 😢 je to príšerné 😢 😢 😢

tinika
9. apr 2010

booze iv to je hrozne si to neviem ani predstavit

malamyska
20. júl 2010

ahojte dievcata ak este niekto chodi do tejto temy...rada by som pridala svoj pribeh ktory sa odohral skoro pred rokom, a z kt sa dodnes neviem spamatat a dostat sa spat, mozno vpred...ak sem este niekto chodi budem rada...ak sa mi podari spoznat ludi kt by mi mohli pomoct

aneet112
20. júl 2010

myslim ze vela ludi to tu cita aj ti ktori nic take neprezili ja mam teraz slzy v ociach ked to citam je to velmi smutne prezit nieco take hrozne a dufam ze tym zenam aspon troska pomaha ked sa tu vyrozpravaju tak pokojne pis ....

bodka13
20. júl 2010

@malamyska je mi ľúto,že ťa niečo také strašne smutné stretlo v živote 😢 ...prečítala som si pár riadkov čo si písala do novej témy... ☹ myslím,že ak budeš písať určite sa ti dievčence ozvú a pomôžu ti posunúť sa dopredu 😉 ....je to ťažké,ale musíš bojovať-máš krásneho synčeka 😵 😵

tauta
23. sep 2010

@malamyska ahoj,no už dávno som tu nebola,ale budem rada ak sa podelíš aj tu so svojím príbehom.Neviem v akej téme si písala.Ak budem vedieť ,tak poradím,povzbudím.pa

mirka2701
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mairi1
2. feb 2014

@danielka01 prosim ta .ubehol uz cas odvtedy.nechcen jatrit rany.ako si to prezila? Pred mesiacom mi zomrel manzel na rakovinu.saliem smutkom a bolestou....

mairi1
2. feb 2014

@tauta prosim.ta napis mi ako si na tom? Som po smrti manzela mesiac.mame 2 rocne dievcatko.Potrebujem nadej.ze sa z toho dostanem

tauta
7. feb 2014

@mairi1 Je mi to veľmi ľúto,viem čo prežívaš,napíšem ti do IP.

danielka01
9. mar 2014

Ahojte dievčatá, ospravedlnujem sa , ze tak neskoro reagujem. Jedna veta, ktora mi napadla ako prva, vsetky klise maju vyznam🙂 cas je najlepsi lekar🙂 ale aj tak az dnes som vyhodila posledne veci, kludne mi napiste na danielka.pechova@gmail.com bude mi to lepsie, len sa nicoho neobavajte, dieta je najsilnejsia pomoc, neboj bude to dobre, da sa to zvladnut, uplne vas chapem, potrebovala som vtedy aj ja stretnut niekoho s podobnym osudom, som plne k dispozii, len mi napiste na mail..pa

mairi1
26. mar 2014

@danielka01 az teraz som si nasla reakciu.napisem ti mail.ked budem mat trochu volnejsie.dakujem.