Jedenásťročná matkou. Čo vy na to?

melory
5. jún 2008

vidis? to ma nenapadlo! ja som ani menzes este nemala... 😀

karolinkafe
5. jún 2008

Ved ani ja 😅 To fakt rekordmanka, ze v 11 uz aj menzes aj sexualny zivot a paf aj decko 😀

mirka
5. jún 2008

no ja som mala spolužiačku, čo mala menzes od 10tich, ale ako bábätko bola na operácii 😒

karolinkafe
5. jún 2008

To keby ja som mala v 11 decko a moje dieta tiez v 11 decko, tak by som uz bola babicka 😀
Ale to uz taram 😀

mirka
5. jún 2008

možno ho stihli v prvé plodné dni 😀 písali ste, že rómka? oni sa asi telesne vyvíjajú skôr 😒 v takých domorodých kmeňoch je to normálne 😅

karolinkafe
5. jún 2008

Ja neviem ci to bola romka, v tom clanku to pisane nebolo. Asi si to kazdy len domyslel 😉 😅

majka0106
10. júl 2009

ak je to dieta chcene nieje problem ale aj tak to je DOST skoro ale ak to je "nechtiac" a nebudu ho mat radi je to uplne nefer.niektory dospely nemozu mat deti a chceli by tak strasne a 11rocne deti uz maju deti ☹

mywiel
10. júl 2009

17-ročnú mamičku, ktorá rodila už po tretí raz cisárskym rezom.... 😨 keby sa to stalo mojej dcére tak ju asi prizabijem 😀 Vidno, ze rodicia zanedbavaju svoju vychovu a zrejme s pubertakmi nemali nikdy rozhovor ako sa chranit. 😕

majka0106
10. júl 2009

mywiel dnes je tak doba ☹ mi to pripada ako keby je dnes v mode mat v 15 uz dieta 😒

grettka
10. júl 2009

nuz niekddy je to diskutablne, ze zanedbana vychova.... kamaratka ma 16 rocnu neter, a ta je tehotna, rodina velmi slusna, vychova praveze trosku prisnejsia, su dost silne veriaci, a slecna si sa asi chcela vymanit, nabalila nejakeho chlalaniska 21 rocneho, a bolo, uz ho viac nevidela, ale dietatko chce. Takze kamoskina sestra bude v 36 babickou...

majka0106
10. júl 2009

grettka taka mlada babicka keby som ja neviem ako by som sa tvarila 😅 a ako zareagovala jej rodina nato?

marianka1122
10. júl 2009

ahojte ja mam tiez cosi k tejto teme. Môj brat a jeho priatelka ona ma 18 on 21maju spolu dieťa. boli nezodpovedný, ale co uz mysleli sme ze dieta ich zmeni, a zacnu inak mysliet ale nestalo sa. maly je medzi nimi ked sa hadaju, revu po sebe a on to musi pocuvat fajcia pri nom, brat si pusta hlasnu hudbu, a minule janka odisla k mame a brat sa mal o maleho starat.no tak to vyzeralo zavolal si kamarata a cely den si maleho nevsimol. ten bol cely den neprebaleny hladny plakal a on si ho ani nevsimol strasne cosi. nechapem ako niekto ako oni mozu mat dieta.

kili
10. júl 2009

marianka, no či zrovna toto patrí k téme, však to už nie sú deti 😠 🙄

majka0106
10. júl 2009

marianka to je to co som hovorila ze je to nespravodlive. ti co deti mat nemozu by boli radi keby maju deti a ti co ich mat mozu sa vobec o ne nestaraju ☹

majka0106
10. júl 2009

mirka aaaaaa toto ma fakt dostalo 😲 to snad neni ani mozne.to co sa dnes uz deje to uz ani nechapem 😨

kili
10. júl 2009

mirka 😀 to je iná dôvera matky 😀

majka0106
10. júl 2009

kili to teda ano 🙂 ved to keby je pravda ako to ona tvrdi tak sa asi postavim na mihalnice 😀

marianka1122
10. júl 2009

ja si myslim ze su deti aspom podla psychyky ked nie vekom

majka0106
10. júl 2009

marianka to si myslim aj ja

mirka414
autor
10. júl 2009

kili voda je svina treba si davat pozor 😀

majka0106
10. júl 2009

mirka ja uz asi nikam do vody nepojdem jedine doma do vane 😝 😝

marianka1122
10. júl 2009

a to sa da otehotniet aj ked je dievca panna? alebouz nebola? tak to potom neni az tak vylucene ze otehotnela obvyklym sposobom

bublinkajasminka
10. júl 2009

my mame na konikovi velmi mladu maminku, nebudem menovat nick ale mala synceka v 16-tich a teraz ma ona 18 a sklanam pred nou klobuk....je to starostliva matka, s drahym sa vzorne a SAMY staraju o maleho, ziju samy a su velmi slusni a uuuuzasni rodicia....niekedy mam pocit ze my matky starsie sa od nej mame co ucit..skvela maminka je to...

majka0106
10. júl 2009

bublkinkajasminka tak to sklanam pred nou obdiv ze sa neoplvynovala tymi co maju deticky v skorom veku a nestaraju sa o ne ale ze si postavila hlavu co spravila velmi dobre a je taka dobra maminka.normalne ze si ma potesila ze su aj taketo medzi nami 😉

dzio2
10. júl 2009

ja som prvu dceru rodila ako 17rocna ostala som snou sama rodicia ma vyhodili skolu som koncila s dcerou dnes ma 11a som nanu velmi hrda a zvladli sme to a o materstve a o zivote som vedela prd bol to moj prvy chalan podotikam a stalo sa to na prvy krat hups takze nieje to taka katastrofa bolo to tazke ale zvladli sme to dnes som vydata a tehotna 😀

marianka1122
10. júl 2009

to ano len skoda ze su skor vynimkou.

kili
10. júl 2009

marianka, keď je panna, tak otehotnieť môže, to to nevylučuje, ale rozhodne úplne nepoškvrnené počatie nehrozý, musel by sa jej chlap aspoň medzi nohy spraviť (teda aspoň myslím, že sa to tak dá, ak nie, tak ma opravte), takže rozhodne plávajúce spermie v bazéne nehrozia, to si trinástka vymyslela, aby oblbla matku.

mywiel
10. júl 2009

gretka vacsinou byva sex tabu v silnej veriacich rodinach a praveze sa o tom doma nehovori a o sexualnej vychove uz vobec nie, ale praveze tym tym detom nepomozu a takto to dopadne... 😒

marianka1122
10. júl 2009

aj som si myslela ze si to vymyslela pred mamu teda a ja som sa v 13 hravala s babikami