Jedenásťročná matkou. Čo vy na to?

horty
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
schwarzovka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka26
2. jún 2008

tak to je maras

schwarzovka
2. jún 2008

jinak u nas minuly tyden porodila 14ti leta a jedna 13cka bude rodit co nevidet...no u nas je to normalni, vzhledem k nasemu poctu jistych spoluobcanu

sylvar
2. jún 2008

schwarzovka, to je hustý 😝 😝 😝

mirip
2. jún 2008

no moj mázor, a nie som rasistka sú to 1 000 000% cigánky, ale je zaujímavé že s takýmito sa nič nerieši, ale ked satak "šmykne" noha bielemu dievčaťu všetci to nafukujú, úrady riešia ostošesť a poprípade stíhajú otca atď. takže si myslím, treba na cigánov bič plný zákonov a trestať ich aj za takéto veci a nie sa ich aj napr. policajti boja a nechcú s nimi v mnohých prípadoch nič mať alebo cogáni jednoducho podplácajú úrady aby sa to neriešilo tak ako si aj 18roční dokážu vybavovať dochodky, každopádne by sa takéto malo riešiť a nie len pri bielych ale aj pri čiernych občanoch slovenska 😠

schwarzovka
2. jún 2008

sylvar: a to se mnou obě chodily na gyndu...hruuuza...ja v jejich veku nevedela na co ji mam, krome curani... 🙂

schwarzovka
2. jún 2008

mirip: ja taky nejsem rasistka, ale mas naprostou pravdu 😉

womenne
2. jún 2008

mirip zdielam tvoj nazor.Mam kamarata ktory chodil so 15ročnou,on mal 21,podarilo sa im splodit dietatko,nechcel ju poslat na potrat lebo ju mal rad.Cela dedina o tom vedela iba jej matka nie lebo sa bali čo povie,povedali jej o tom až 1mesiac do porodu.Sice sa nahnevala ale nie nato že je tehotna alepreto že jej to nepovedali.A ten kamarat?ked sa dieta narodilo začali ho stihat policajti,bol na sude a kade tade sa nabehal a pritom sa chcel o nich starat,len sproste urady robili problemy.Nakoniec sa im to podarelo všetko vybavit,sa zosobašili a už maju aj druhe babo.
A je pravda že deti-ciganky maju kopu deti,pritom sa o ne nedokažu postarat,ja to nechapem v dnešnej dobe?a ty čo ich "nabuchali"sa tomu ešte smeju a su nato hrdy-vraj su chlapi.Podla mna je chlap ten ktory sa dokaže o svoje deti postarat.

mirka414
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
schwarzovka
2. jún 2008

womenne: a nejhorsi je ze ony nemaji problemy s otehotnenim a spousta holek tady jo...a treba ani mimi nikdy mit nebudou a pritom by se o ne postarali mnohem lip nez ony...je to tak nespravedlivy ☹

mirka414
autor
2. jún 2008

schwarzovka ved to zrovna om myslela na tie dve deticky o ktore prisla mamicka 😢 😢 urcite by si ich viac zasluzil ako 11rocna 😒 co je to za svet,zivot,spravodlivost...

mirka414
autor
2. jún 2008

bianka musis uzna ze tym jahodam sa nedalo odolat 😅 😅 ...

womenne
2. jún 2008

podla mna je to velmi nespravodlive,lebo cigankymaju aj po 10 deti,a ty ktory by to naozaj velmi chceli nemaju alebo on prišli.a prave tito ludia by im dali všetku lasku,pocit bezpečia ahlavne domov.Neodcudzjem všetkych ciganov poznam aj vynimky,ale tie v osadach by som dala všetke ....Ved trpia tie deti.Minule som videla v tel.novinach v zimnom obdobi behalo len v tielku a bolo bose,naokolo sneh.no chapete to?Alebo matka 13dietat sa chvali že čaka babo.Ja som mala 20 ked som bola tehotna aj to som si myslela že som mlada....
Ale čo už narobime na svete je velka nespravodlivost.

mirip
2. jún 2008

to je ten bezstarostný život, v 18 vybavia dvochodky a vy sprostý gadžovia - biely robte na nás a my sa budeme smiat. tiež sa mi nepáči ako sa niektoré štáty EÚ stavajú k tomu že tu majú cigáni rasovú diskrimináciu, hahaha, nech sa pozrú na to ako oni cigánov teririzujú, v takom rakúsku, nemecku atd. tam cigáni takto rožky nemôžu vystrkovať, bud robíš a máš na chlieb alebo nerobíš a máš hovno ale platiť všetky poplatky musíš ako každý, takže tým sú donútení robiť, tu sa ich každý stráni alebo bojí, alebo sa dalú podptaiť, ved naše krásne slovensko také čisté a nevinné "nepozná" slovo úplatok a korupcia. A o chvílu tu bude cigánsky štát, len kto bude potom na tých hajzlov robiť........

womenne
2. jún 2008

Mne sa nepači že im davaju nove domy a oni ich tak zničia-Lunik9 katastrofa.A čo my mlady nam nedaju nič.Ale to je už o inom

cairka
2. jún 2008

mirip, ale ty nie si rasistka 😉

mirip
2. jún 2008

sorry za preklepy a ypsilonky 😀 😀 to preto že píšem ako blesk, tu udriem pár sekúnd ticha kým nájdem písmenko a potom tam udriem 😀

mirip
2. jún 2008

ciarka nie nie som len ma neskutočne sorry za výraz serie že im sa všetko prepáči

magg
2. jún 2008

hmm, ked som sa po vyske bola prihlasit na urade prace (mala som tri mesiace do porodu) a pytala som sa ci mam na nejake peniaze narok, tak mi uradnicka rovno povedala, ze nie a dodala " mate proste smolu, ze nie ste romka"

mirip
2. jún 2008

ved práve o tom hovorím 😠 😠 😠 😠 hjzli jedny

emjee
2. jún 2008

prosim vazte slova, zavana to tu rasizmom ☹

mirip
2. jún 2008

sorry emjee, už sa budem krotiť 😉 ale je to fakt hnus že v našom štáte nie je rovnaký meter na každého 😕

schwarzovka
2. jún 2008

asi takhle: pred nekolika lety jsem byla o Vanocich na disco a dostala jsem pres dr...ku od bandy tmavych holek (ani nevim proc), zbytek svatku jsem stravila v nemocnici...probehl soud (z 5ti byly obvineny jen 2), dostaly podminky, snazily se na me hodit, ze jsem jim nadavala do cernych svinich, pokud vim, tak ony nadavaly me, ze jsem bila kurva (jako rasismus to posouzeno nebylo, ale nedej boze, kdyby to bylo naopak 😠 ), odskodne skoro 100 000,- za ublizeni na zdravi (vypocteno bodama od doktoru) nikdy neuvidim, protoze pan soudce rozhodl, ze ony prece nemohly vedet, ze mi muzou zpusobit nejakou ujmu 😠 ...ale jinak mam spoustu spoluzaku tmave pleti a nikdy s nimi nebyly problemy....to je trosku offtopic...tak se omlouvam

lencici
2. jún 2008

máte vo všetkom svätú pravdu oni neplatia elektrinu vypnú ich ta kde ešte im dajú nové byty lebo tie staré zdevastovali...Najlepšie bolo to že v jednej dedine zhorel dom žili tam 50...Šak starosta naj sa postará naj nam dá dom...Ja by som ich ..... 🤐

A teraz k téme ja som otehotnela mesiac pred 20tkou to ste mali vidieť ten booom v dedine 🙂 🙂 🙂 Ohovárali ma asi rok

emjee
2. jún 2008

tema je deti maju deti