Jedenásťročná matkou. Čo vy na to?

mywiel
10. júl 2009

Asi to ma z Brava... 😀

marianka1122
10. júl 2009

to ano 😉

ukana
10. júl 2009

mirka, k tej tehotnej s "bazenom" nemam slov 😀 😀 😀

zuzu13
10. júl 2009

boze baby...ba nestraste...ja som tiez otehotnela v podhajskej...do kelu... 😀 😀 😀 😀

mywiel
10. júl 2009

Chcete dieta? Chodte si zaplavat... 😀 😀 😀

zuzu13
10. júl 2009

mywiel... 😀 😀 😀
mam tu normalne zachvat smiechu... 😀 😀 😀

mywiel
10. júl 2009

Aj ja... 😀 😀

majka0106
10. júl 2009

tak od dnes vsetky co nemoze mat deti maju ako liecenie plavanie 😀

bejbypd
10. júl 2009

tak ja patrim k tym ktore mozno budete odsudzovat..prvy sex som mala v patnastich podotykam uz dva roky som vtedy mala priatela a este dva roky potom sme spolu zostali...s mojim terajsim priatelom sme boli spolu tri mesiace ked som otehotnela napriek antikoncepcii...bola som tretiacka na gympli,porodila som na zaciatku stvrteho rocnika,rocnik som dokoncila uspesne maturovala v maji minuleho roka so svojimi spoluziakmi a devatmesacnym babom...mame vlastny byt,auto,drahy ma pracu ja uz druhy tyzden pracujem na styri hodinky tiez a samozrejme mame nasu krasnu princeznu...myslim ze som dobra mamina a moje dietatko je stastne a usmievave dietatko..pubertu som preskocila vaznym vztahom,ktory aj tak skoncil a hned som vhupla do dalsieho vztahu dufam ze na cely zivot...a nic nelutujem,tiez som sa toho od ludi napocuvala...a antikoncepciu som si bola dat s maminou predpisat mesiac pred mojou patnastkou...

majka0106
10. júl 2009

bejbypd ja ta neodsudzujem ako si sa rozhodla tak si teraz zijes tak kde je problem? 🙂tym ktory sa nieco na tom nepoznadava nech sa nestaraju do teba nie? 😀 urcite si uzasnou matkou a bud nou aj nadalej 😉

bejbypd
10. júl 2009

majka dakujem no ono ja som vzdy mala rada deti ale aj svoj slobodny no kvazi slobodny zivot...ale akonahle som zistila ze budeme mat babenko ani raz baby ja prisaham ze ani raz ma nenapadlo dat si ju zobrat...trapilo ma ako financne ale vsetko sa da zvladnut a malej nic nechyba...a ked vidim ze z nej vyrasta naozaj stastne,spokojne dietatko navyse velmi sikovne viem ze som urobila dobre ze je to kus mna a velakrat sa v nej uz teraz vidim a tesim sa z toho...zacala som so vsetkym prilis skoro,ale vychutnavam si to aj ked niekedy mam pocit ze mam 50rokov ale to len vo chvilach maximalnej vycerpanosti...inak je to ok 😉