Jednorázová podložka pod pacienta. Kde zohnať?

alline
9. jan 2009

Ahojte, vie mi niekto poradit, kde sa daju kupit jednorazove podlozky pod pacienta? V zozname co si zobrat do porodnice - Kramare maju aj nieco takeho a na nete som to nevedela najst. Pripadne ci je to fakt potrebne zobrat do nemocnice na Kramare.
Dakujem moc 😉

cipsinka
9. jan 2009

kupis to v kazduckej lekarni 😉

alline
autor
9. jan 2009

Dakujeeem a staci povedat jednorazove podlozky pod pacienta a uz budu vediet o com hovorim? Este raz dakujem 😎

cipsinka
9. jan 2009

jasnacka alline,budu vediet co chces.A nemas za co rada som pomohla 😉 😵 😵

alline
autor
9. jan 2009

Este raz dakujem 😵

cipsinka
9. jan 2009

alline a este si sa pytala,ze ci to treba na Kramare,co ja viem ta to treba skoro do kazdej nemocky 😉 🙂

caruzo19
9. jan 2009

aj v skoro kazdej drogerii to maju

alline
autor
9. jan 2009

dakujem a akej farby to je ak by som isla do drogerie nech to najdem 😉

gabii83
9. jan 2009

ja som videla zelenu a modru, ale radsej chod do lekarne, v drogerrii neviem, ale este v zdravotnickych potrebach, ja som rodila 24.12.08 vo Zv a tam nam dali 😀

gabii83
9. jan 2009

ale kupila som si aj ja, lebo ak idem s malou k dr. tak ju polozim na to,

dadka212
9. jan 2009

aj v DM-ke majú jednorazové pod bábo babylove, je to vlastne to isté a sú o dosť lacnejšie ako tie v lekárni 😉

angua27
9. jan 2009

tiež som mala v pôrodke tie jednorázové z DM-ky a poslúžili dobre. je dobré mať niečo také, ja som to mala celý čas pod sebou, silno som krvácala a takto som ochránila plachtu a keď sa zašpinila podložka, vyhodila som ju a dala druhú čistú. 😉 tie podložky, ktoré mi zostali (v balení je ich 10) som potom používala pod malého na prebaľovanie mimo domu (u lekárky, na návštevách, na nákupoch,...) 😉

littlekatka
9. jan 2009

Mne sa nezdá že by tie z DM boli oveľa lacnejšie. Balenie 10 ks stojí asi 150 korún a majú rozmer tuším 60x60 cm. A v lekárni ich predávajú na kusy, jeden stál 16,40 ale sú vačšie. Takže ja som radšej brala tie z lekárne...

alline
autor
9. jan 2009

Dakujem za info baby 😅

luciauk
9. jan 2009

musíte si to kupovať? ja som na slovensku rodila len pred 5 rokmi a dostávali sme to zadara 😒 za chvíľu si bude treba doniesť aj dezinfekčné prípravky a pôrodnické náradie 😠

caruzo19
10. jan 2009

aj v 101drogerii maju

sophy
10. jan 2009

v ruzinove to davaju kazdej pacientke, nemusi si to nosit, v lekarni sa daju kupit aj tie velke za 13 korun, ale pod babo su praktickejsie tie stvorcove, ja ich mam na prebalovacom pulte, ale v nemocnici sme lezali na tych vacsich 90x60 tusim, ja som mala take pre istotu kupene aj domov

emjee
11. jan 2009

v ruzinove to davaju (aj gynekologicke vlozky), na karmare a antolsku si treba doniest, bezne to dostat v lekarni (ja som dokupovala este nejake vcera v lekarni v lamacskom tescu), ja som si to dala uz teraz, keby nahodou chcela odtiect plodova voda v noci, aby som nezababrala cely matrac

monkula
11. jan 2009

v lekárni... 😉

alline
autor
11. jan 2009

Taaak dnes som si kupila v lekarni tie vacsie 90x60 a boli balene po 10ks, tak to vyzera ako jednorazove zabalene plienky, ale som rada, ze som uz to mam kupene a nemusim sa strachovat keby na mna prisiel porod skor 😨 Dakujem velmi pekne za rady inak neviem kde by som to zhanala. Este raz dakujem kazdej z Vas.

mirela
11. jan 2009

je ich dostat v zdravotnickych potrebach aj po jednom kuse, na antolskej mate prvu na posteli, ostatne si musite priniest.

mabliss
3. máj 2013

Ahojte. Aktualne info. Tieto podložky zoženiete aj v Kauflande 15ks, 4,99€. 60x90cm. Alebo v lekarni napr. zn. Tento - 20ks, cca 9€. Tema je staršia, ale možno to pomôže súčasným "kolegyniam" rodičkám. Všetko dobré!