Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
9. aug 2009

podla toho ako som pozerala ceny Last minutiek, tak sme sa s mp. rozhodli, ze ak by sme isli bud. rok na dofcu, tak si ju zajedname skor, ako First minute.
Samozrejme, zatial neberiem do uvahy ci a kde budem robit, cize neviem ci dostanem dovolenku, ale ....... opat len dufam a snivam. 😉

julca80
9. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale hned mi lepsie na dusi, ked si aspon predstavujem to more 😀 😀 😎

zuzla2
9. aug 2009

no ja radsej last minute..uz len kvoli tomu,ze co ak by mala oxorela a na poslednu xvilu rusit zajazd nic moc.... 😖 ale az by bolo tak uz tak,ze trebars v utorok zaplatime, vo stvrtok, v piatok letime....len to si uz musim dopredu nastudovat ake hotely a tak...aby sme nebrali tiez najhorsie...

a robotu uz mas???

lusinda2000
9. aug 2009

krásna téma kočky🙂

budem snívať s vami,nie o mori,ale aspoň o tých prašuloch🙂

julca80
9. aug 2009

zuzi, eeee ☹
Od vsadial dostavam odpovede, ze "Lutujeme, ale momentalne mame plny stav", atd.
To sa dalo cakat. 😖

julca80
9. aug 2009

caf Lus, mala uz spi?

Vitaj v klube "Snivajte s nami". 😉

lusinda2000
9. aug 2009

a radosť vás čítať,pôjdeme spinkať s úsmevom na tvári a budú sa nám snívať krásne "morské" sny🙂

lusinda2000
9. aug 2009

hej,spinká,veď cez deň nespala.

ďakujem za uvítanie v klube🙂 nikto sa viac nepridá?

zuzla2
9. aug 2009

no co ja viem,tak ze sa da v poho dokupit....tiez som povodne xcela kupit na first moment...len my ak pojdeme,tak este nevieme kedy pojdeme..sice ja to mam uz ako tak v hlave premyslene..ale mudrejsia budem tak o pol roka 😀

julca80
9. aug 2009

no ved to, ze je tam to riziko pri First Momente 😖
Ale ako nas poznam, do buduceho leta bude vsetko inak. A nakoniec pojdeme tiez "na poslednu chvilu". 😅

lusinda2000
9. aug 2009

kočky aké je to zlaté,keď to plánujete už teraz...

julca80
9. aug 2009

to su SNY!!! 😀 😀 😀

lusinda2000
9. aug 2009

peknééé🙂

zuzla2
9. aug 2009

no ja ako to nas poznam...nepojdeme nikam 😠
lusi vsak aspon tie sny ma drzia nad vodou 😀

lusinda2000
9. aug 2009

zuzi,a čo ak sa to splní? možno na rok bude lepšie,drobec bude väčší, možno budeme niekde pracovať a aj finančne sa to teda zlepší v domácnosti...snáď....

julca80
9. aug 2009

lusi, bodaj by si mala vo vsetkom pravdu! 😵

lusinda2000
9. aug 2009

uvidíme juli 😉

zuzla2
9. aug 2009

lusi ty si uz ako mm...ale vsak ja som to tu uz pisala...on optimista..ja pesimista...
sa bojim,ze ked bude kriza pokracovat,tak sa veruze nezamestnam..teda ako predavacka hej..ale to by som nerada...asi to vyzneje blbo,ale to by uz bolo pod moju uroven 😔 navyse uz vidim ix odpoved..nemozeme vas zamestnat kvoli vasmu vyssiemu vzdelaniu...

lusinda2000
9. aug 2009

zuzi,ak ti mám pravdu povedať,tiež neverím niečomu takému,že o rok pôjdeme tam a tam,bude lepšie a bla bla bla...ale keď sa nato pozriem z druhej stránky,tak aspoň kvôli tomu dieťaťu chceme niekam vypadnúť,hoci nemáme peniaze nazvyš.veď z čoho?z tej vysokej materskej?ha ha ha!!!

čo sa týka zamestnania,som na tom zuzi rovnako,nemám síce nejaké vyššie vzdelanie,len maturu,ale je kríza a nikde neberú.

zuzla2
9. aug 2009

no ved i ja xcem ist hlavne kvoli malej...sice si to nebude pamatat,ale budis...ja som tiez, ked som bola mala kazde leto niekde s nasimi bola..sice to bolo stale Slovensko (ved vtedy bol aj problem niekam vycestovat)..ale bola som...
a radsej teraz kym je mala...lebo ak bude vacsia a vacsia,tak uz bude odmietat s nami niekam xodit..

julca80
9. aug 2009

zuzi, tak presne, odpovede takeho tipu ako si napisala (ohladne vzdelania) som dostala pokazde 😝 😠 😠 ☹

lusinda2000
9. aug 2009

kočky a čo vy máte aké školy,ak smiem vedieť?

julca80
9. aug 2009

zuz, tak tak.
Tiez by som rada vyuzila casu, kym su deti male, lebo potom uz nebudu chciet chodit s nami.

A ked si predstavim ako v dnesnej dobe deti skoro dospievaju, tak sa mozeme pripravit na to, ze v 10tich rokoch sa nam vysmeju, ked budeme s nimi planovat dofcu. 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
9. aug 2009

No Julik aj som si to myslela, že s týmto budeš mať problémy 😒

zuzla2
9. aug 2009

julci to poznam este z Prahy...a to som uz brala akukolvek pracu,kedze som potrebovala z niecoho zit a platit najom... 😔

jaduska
9. aug 2009

čaute ženy....tak my sme včera dorazili konečne domov, tak som len vybaľovala, čo - to poprala, ale ešte kopec vecí ostalo....tak mám na najbližšie dni celkom dobrý program....

čo tu nového? (nechce sa mi čítať 😝 )

zuzla2
9. aug 2009

a co len,ze dospievaju tak skoro..ale ked som minule pozerala spravy a tam,ze uz 11rocny skusali marisku..no mala som dost 🙄 to asi budem malu odprevadzat a vyberat zo skoly este aj v 15stke 😠
inac mame teda mali sme skolu rovno pred blokom...no nezavreli ju??? 😠 😠 😠

lusinda2000
9. aug 2009

jaduška vitaj späť🙂

slečinky ti už spinkajú?

lusinda2000
9. aug 2009

jo a jaduš,koooopec nových fotečiek na FB🙂

zuzla2
9. aug 2009

jadus vitaj..xval sa a neprehanaj..a sup sup pridat photoze..nex mozeme zavidiet a pokracovat v snivani 😀