Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
10. aug 2009

No Zuzi toho som sa obávala - čo sa týka počasia 😒 . Neviem, ale toto leto bolo aj dosť búrok a tak riadne teplo bolo tuším ten jeden týždeň 😒
Dad tak nejako sa cítim ja 😔 . Už len naozaj tu niečo po okolí.... Veď malé sa tešia len z toho, že sú s tatinkom 🙂
Idem si konečne pozrieť Dankine fotky. Otvorila som si to a spomenula som si, že treba poslať avon 😝

sticker
autor
10. aug 2009

Zuzi a šikulka si - vidíš návrh prijatý 😎 . Vieš ako na neho 😉 A tuším zajtra má byť pekne a v stredu škaredo? Ja by som chcela ísť do PN a previezť sa na loďke 🙂 Lebo aj Bambuľka bola 😀

denisse
10. aug 2009

my sa chystame vo stvrtok vecer az do nedele za nasimi ... su na tej nasej chatuske nedaleko malaciek ... tak dufam, ze nebude liat, lebo to tam je fakt malicke a jedina moznost ako to tam vydrzat, ked je nas tam viac, je byt cely den vonku 😀 😀

denisse
10. aug 2009

kava dopita, idem makat ... cez obed sa zastavim, zatial papa ...

sticker
autor
10. aug 2009

Tak my sme už po obede, Jul je v postieľke a ja mám veget. Teda ak nerátam, že mi treba utrieť riady...ale aj samé uschnú 😝 😀 .
Oprala som veci po návšteve a ešte uteráky. Ale počkajú 😅 .
Inak ma ešte tak napadlo, ako som si rekapitovala v mysli víkend s Vladom, že na ňom je vidieť, že nemá deti. Sedeli sme pred barákom v piatok, Jaja sa vozila a on z nej nesputil oči. V kuse ho mykalo, keď sa mu zdalo, že padá. A sused tam bol s takým 15mesačným a ten malý spadol a kymácal sa občas a Vladu hneď skákal z lavičky 😀. A ten tatino sa smial, že vidieť, že nemá deti 😀
Aj na Beckovskom hrade striehol na malé viac ako Edo 😝 😀 . A pochválil mi malé, že Jaja je "múdra" a vidieť, že sú vychované 😅 . To ma naozaj úprimne potešilo, keďže Edo rád vyhlasuje, aká som na nič matka. Ale Vlado mu asi trochu otvoril oči 🙂 😉 . Aj včera mi povedal, že som pekná 😀 😀 😀 . Mňa síce chytil záchvat smiechu, ale nabudúce sa budem krotiť 😀

lenca13
10. aug 2009

Ahojte tak my sme boli na nakup skolskych potrieb nechcem to nechavat na poslednu chvilu a dobre ze sme isli ved ludia uz zacinaju saliet 😖 stretli sme aj Julcu tak sme trochu pokecali 🙂
Este nam chyba kniha na anglictinu a tenisky na telesnu 😉

Jadus mali sme sa velmi dobre niekedy je tu aj link na fotky 😉 dost sme aj pochodili kazdy vecer grilovali 😉
Aj mna mrzi ze sme sa nestretli ale snad to niekedy vyjde 😉

Deni tak si uzivaj volno bez Nelinky 😉

denisse
10. aug 2009

leni, uzivam si dokonca az tak, ze som si objednala cestoviny a uz na nich cakaaam 😀
inak upratujem v linke a aj tak by som nemala kde varit, kedze aktualne mam kuchynu hore nohami ... 😅

dadulik
10. aug 2009

tak ja som toho postihala, ze az... pokosila som travnik, dve pracky vyvesila, kuchynsku linku vyumyvala, vycistila sedacku, mala uz spi trstvrte hodinky, a idem relaxovat k tv 😝
chcela by som na vecer aspon na bicykloch sa previest, ked je jaro dnes doma, lebo ho zase dva dni nebude ☹
jani, teda vlado bol podareny, zivo si ho predstavujem, ako celu svoju vahu nadviha z tej lavicky pri kazdej "neskodnej" prilezitosti 😀 😀 😀

denisse
10. aug 2009

dadu, sikulkaaaaaaaaaaaaa 🙂

denisse
10. aug 2009

jani, kto je vlado?? 😕 😕 😕 😕

sticker
autor
10. aug 2009

Dad presne 😀 😀 😀 A keby ho vidíš chodiť. On má takú pomalú chôdzu, ruky mierne od tela....kvôli šírke 😀 😀
Deni Vlado je človek, ktorý ma dal dokopy s Edom a je to môj aj Edov dlhoročný kamarát. Edovi bol za svedka. No a nečakane sa tu v piatok zjavil a včera odišiel 🙂 Býva v Považskej Bystrici na striedačku v pri Bytči 🙂 Dala som na FB aj jeho fotku (ale mu to nehovorte 😀 )

sticker
autor
10. aug 2009

Dad a ty si vypila dnes RedBull? 😅 😝

denisse
10. aug 2009

fotku som videla, len som nevedela, kto to je 😉 sympatak 😉

sticker
autor
10. aug 2009

No Deni on keď sa videl na fotkách s malou Jajou, alebo Jul, tak hneď chytil depku, že aký je veľký 😝 😀 Tak ale 120 kg musí byť niekde vidieť. A to býval pekne "vyrysovaný" 😅 . Ale na posedenie zvládne 5-6 aj viac veľkých pív čapovaných. A okrem toho brucha to na ňom nie je vidieť 🙂

denisse
10. aug 2009

ale urcite aj detom bol sympaticky, nie?

sticker
autor
10. aug 2009

Janka ho videla prvýkrát keď mala ako Jul - čiže dva roky a už vtedy sa ho nepustila 😀
Jul sa ho chvíľu hanbila, ale potom mu aj ruku dala 😎
A inak naša Jul používa väčšinou ženský rod 😅 . Napr. ráno mi vraví :"Lado vstala." "Lado išla pječ".... Aj na Eda som si to všimla.... Tatinko pišla...... A keď ráta, tak zásadne "jeden, dua, tli, pät" 😀

denisse
10. aug 2009

nela zas aj o sebe hovori v muzskom rode 🙂

denisse
10. aug 2009

tak cestoviny som zbodla, boli vyborne a idem pokracovat ... podla tempa akym mi to ide, dnes stihnem len vrchne skrinky, kedze chceme ist este kuknut detsky nabytok na opacnom konci prahy a je tam len do piatej otvorne ... 😝
zajtra idem na doobedie do prace, tak potom budem pokracovat s tou linkou ...

sticker
autor
10. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
10. aug 2009

Deni tak ti ten čas bez Nelinky ide celkom rýchlo 🙂 😉
A Nel bude mať nový nábytok? 😕

sticker
autor
10. aug 2009

Inak Jul veľmi rada spí v kočiari. Nenormálne sa teší, keď ideme von s kočiarom a potom sa pýta, či bude spať v kočiari 😀. Keď bude ešte teplo, tak s nimi pôjdem zase tak von, aby si mohla pospať 😀

jaduska
10. aug 2009

Babky - dík za komentáre ku fotkám na FB.... malá ma nechala pospať do šiestej, napapala sa a ešte sme si zdriemli asi do ôsmej....chystali sme sa do CVČ do bazéna, ale išli sme skoro, tak sme sa vrátili a pôjdeme až teraz....
Zuzi - my sme boli v Maďarsku pred pár rokmi na dovolenke asi týždeň a zvládli sme v pohode, mamka síce pár slov po maďarsky vie, lebo ona je taký talent na jazyky, ale s mladými sa dalo aj anglicky dohovoriť,so staršími rusky a väčšinou rukami nohami....a veľa Slovákov chodí na kúpaliská do Maďarska a nevedia maďarsky ani ceknúť....myslím, že v dnešnom globalizovanom svete nie je problém dohovoriť sa.... 😉

sticker
autor
10. aug 2009

Leni to vážne bolo v meste toľko ľudí? Ja potrebujem niečo Janke a maminke k meninám a vôôôôbec nemám predstavu čo 🙄

denisse
10. aug 2009

jani, pomalicky premyslame nad izbickou a hladame vhodnu postel ... vcera sme boli pozriet v KIKE na ten nabytok flexa

http://www.shopflexa.com/FLEXA-Loft-Beds-for-Ki...

a este tento sme tam videli

http://www.montero.cz/donald/fotogalerie/

a dnes chceme ist kuknut na ten polsky meblik

http://www.meblik.pl/cz/

sticker
autor
10. aug 2009

Ten poľský nábytok vyzerá dobre 🙂 Aj tie postele navrchu...len ja sa toho bojím pre trojročné dieťa 😒 . To by Jul iste nespala, len by vymýšľala 😅 😀

denisse
10. aug 2009

jani, ja prave rozmyslam teraz pre nel kupit dolnu a ked boh da, ze budu deti dve, tak potom aj tu hornu a na nu pojde to starsie dieta ...

lenca13
10. aug 2009

Jani hlavne vela ludi bolo v Ludoprinte bola som tam Radke kupit peracnik a dosky a dajake veci na vytvarnu dokupit isli sme len pozriet ale nakoniec som vsetko kupila tam Jarino tam maju zamestnanecku zlavu a maju tam aj dobre ceny aj dobry vyber 🙂
A aj po meste bolo dost ludi

Deni mne sa paci ten nabytok co si dala ako druhy link 😉

Jani a v Jednote maju pekny vyber skolskych aktoviek su po tovare 😉

sticker
autor
10. aug 2009

Ahojte 🙂 Moje tri deti spia.... Šli sme peši do Tesca, nakúpili a tatino nás odviezol domov. Najedol sa a zaspal 😀 Že sa nevládze hýbať.... Tak neviem, či som ho tak zničila včera večer 😲 😅 😀
Ale už by mal mať voľno, teda až na pár hodín v stredu. Len nech je dobré počko. 🙂

lusinda2000
10. aug 2009

jani,ušlo mi niečo? narážam na zničenie tm včera večer🙂

lusinda2000
10. aug 2009

mimochodom.....AHOJTE🙂