Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
11. aug 2009

Bré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sticker
autor
11. aug 2009

Aj tebe dobré Dani 🙂

sticker
autor
11. aug 2009

Tu je "krásne" počasie 🙄 . Ale zase je tak sviežo, keď prší. Iba tlak sa nepáči mojej gebuľke 😝

julca80
11. aug 2009

Ranko ranecko 😉

Pijem si kavicku a prehladavam sa v receptoch na MMB (nic neobvykle 😝 😀 ). Vecer som si vytiahla pangasiusa a hladam recept, co tusim aj Deniska robila a hodila sem kedysi recept. 😕 Zda sa mi, ze to bolo aj s rajcinami a syrom, ale nie som si ista. No a takyto ja medzi "oblubenymi receptami" nema. 😨 😒

sticker
autor
11. aug 2009

Julik ja som robila v nedeľu aj s rajčinami 🙂

sticker
autor
11. aug 2009

Osolila som ich a obalila v polohrubej múke s koreninami (červená paprika, korenie a čo chceš), do pekáča dala olej, poukladala ich tam a dala cesnak (nakrájala asi 4 cesnaky), potom paradajky, posolila a prikryla alobalom, po necelej hodine dala strúhaný syr a ešte dala do trúby....
Myslím, že takto som to robila 😅 . Ale je to aj na mmb 🙂

julca80
11. aug 2009

ok, Diky Jani, idem to aj ja tak spravit 🙂

lenca13
11. aug 2009

Dobre ranko tak my sme dnes spali do osmej 🙂 tiez rozmyslam co varit polievku mame a druhe budu bryndzove halusky

lenca13
11. aug 2009

Zuzke vsetko najlepsie k meninam hlavne vela zdravia a rodinnej pohody 😵 😵 😵

julca80
11. aug 2009

coze porabat v takomto pocasi???!!!! 😲

Ja som prave dopiekla pangasa, este dorobim zemiaky a chotovo. 😅

julca80
11. aug 2009

Zuzik, vsetucko naj Ti prajem k meninam! 😵

julca80
11. aug 2009

porabat = porabate 😉

sticker
autor
11. aug 2009

Leni ty si šikovná 😀
Aj my tu sa pripájame k blahoželaniu len toho najlepšieho k meninkám 😵

sticker
autor
11. aug 2009

Ja chcem ísť do mesta, kým Jul spí. To bude rýchlo obehané 😝

dadulik
11. aug 2009

ahojte, zuzi, vsetko najlepsie 😵 nech ta manzel stale iba poslucha a mala ti robi radost 😉
este k tej kamoskinej malej, oni na to dosli hned po porode, okamzite ju na jisku na kramare previezli, a uz je to hadam 3-4 tyzdne, co je tam ☹ len az teraz sa mi ta kamoska ozvala od porodu ☹ bez rebra sa da zit, je to tak ako pises deni o tych modelkach.
idem dojest slivkove gule a pirohy, mala spi, a ja idem kuken tv 🙂

lenca13
11. aug 2009

Timea tiez isla spat cakala pokym urobim bryndzove halusky 😉

julca80
11. aug 2009

Leni 😀
Aj u nas su bryndzove halusky velky favorit 😀 Ked vie, ze ich budem robit, tak spat neide skor nez sa ich nenaje. 😅

lenca13
11. aug 2009

Julik ona ich neje ale doslova zerie 😀 😀 😀

julca80
11. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀

julca80
11. aug 2009

ked Domca vie, ze mame halusky, tak si ich pyta aj na ranajky aj na veceru 😝 😀 😀 😀

lusinda2000
11. aug 2009

čaute kočky🙂

tak dnes sme troška zmokli🙂 boli sme malej kúpiť aspoň nejaké "sladké",lebo má dnes meniny,síce je zuzky-samozrejme zuzka všetko najlepšie prajeme🙂
boli sme s kamoškou pozrieť u nás v kulturáku,predávali tu nejaké veci,akože nič moc,ale aspoň ponoky som kúpila sebe a mm. celkom sú super,tie "mini" do tenisiek.

ja budem variť zajtra,ale netuším čo!

julca80
11. aug 2009

jej Lusi, tak aj Kiuske vsetko len to dobre, aby bola zdravucka a robila Vam radost!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Akoze ste sa rozhodli pre tento datum?

dadulik
11. aug 2009

leni, juli, mne mala vobec nechce jest halusky ☹
boze, tu cely den riadne leje, netusim, co budeme v baraku robit, tatino je v robote...

sticker
autor
11. aug 2009

Luci tak aj my prajeme všetko naj, hlavne zdravie 🙂 Tiež som netušila, že dnes 😕 😅
Ja som prišla z mesta a vyšlo slniečko tak bolo normálne hnusne teplo 😝 . Ale už sa opäť mračí. Teraz už môže 😀.

lenca13
11. aug 2009

Dadus ani Radka ich nelubi 😖

Nech neprsi chceme ist do mesta a Radka do kniznice 🙂

Jani aj si volaco kupila?

lenca13
11. aug 2009

Chaire tiez vsetko naj 🙂

sticker
autor
11. aug 2009

Leni bola som v tom novom kníhkupectve - no paráda 🙂 Chýbalo v meste také. Aj o Zuzanke všetky časti mali 😉 Aj rakety som kúpila a rozprávky na počúvanie už poslednú časť čo máme 🙂

lenca13
11. aug 2009

Timka sa hupe na drevenom konikovi a hovori ze chce ist na konika na pocitac 😀 😀 😀

denisse
11. aug 2009

caute ... tak som doma z prace ... to, ze nemam doma nelu, som nakoniec vyuzila tak, ze som bola dlhsie v praci 😀 😀
a este ma caka zvysok tej linky, vcera sme boli v tom nabytku a vecer sme este upratali kumbal 😝
a nejak ma zase seklo pod lavou lopatkou, nemozem velmi otacat hlavou, tak neviem, ako to doupratujem, ale zajtra uz pride nel, tak musiiiim ...
vypijem kavu a idem na to ...

denisse
11. aug 2009

vsetko najlepsie zuzke aj kiuske 😀