Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
24. aug 2009

Deni tiez som este nerobila a podla mna keby ich obaris horucou vodou a potom das dolu supu a samo ze prepasirovat cez sitko aby tam neboli zrniecka tak by mohla byt z toho dobra polievka 😉

lusinda2000
24. aug 2009

pekné slnečné ránko🙂

teda hneď sa mi zdvihla nálada, julik super,pridávam sa ku gratuláciám k zasnúbeniu a dnes k narodeninkám prajeme s malou len to najlepšie🙂 budete krásny "novomanželský" párik🙂 ako to krásne znie🙂

my sme si troška pospali,tak sa ideme najesť a pôjdeme k babke,pretože sme u nej ešte od návratu z dofči neboli☹ musíme to napraviť....

denisse
24. aug 2009

leni, presne tak to robim, uvidim, jak to vyjde, dam vediet 🙂

denisse
24. aug 2009

polievka mnam 😀

zuzla2
24. aug 2009

ahojte..
to uz je tolko hodin??? dnes sme zas doobeda neboli von,lebo som sa pustila do varenia...ale tak budem mat aspon na 2-3dni pokoj... 😔 ale je tu aj xladnejsie..o 10tej bolo necelyx 17stupnov 😒
Juli takze dnes uz oficialne aj od nas vsetko najlepsie 😵 a tak to teda vyzera,ze na buduci rok az sa nahodou stretko uskutocni a my sa ho zucastnime,tak uz budeme komplet manz. pary 😀 😀 😀

denisse
24. aug 2009

baby, ja som uplny idiot ... nele som pred spanim este pripomenula, ze dnes pojde do jasli ... a uz hodinu sa mordujeme so zaspavanim a asi ani nezaspi, takze tam pojde unavena a bude to hrozneeee ... 😠 😠 😠 😠
vobec neviem, ako ju aspon na hodku uspat, viac casu uz velmi nemame, ak mame stihnut tie jasle ... 😠 😠 😠

jaduska
24. aug 2009

deni a v jasličkách si nemôže pospať? na hodinu sa ti určite neoplatí ju uspávať....

zuzi - nebuď si istá, že všetci budeme manž.páry - ešte zo dva razy ma ten môj nas.....e a rozvádzam sa 😠

denisse
24. aug 2009

prave zaspala ... moze spat tak do 14:15, potom ju budem musiet zobudit ... ale aspon daco ... 😝

denisse
24. aug 2009

a v jaslickach si pospat samozrejme moze, ale dnes ju tam nesiem len na "nacvik" na dve hodky, tak by bola skoda, keby to prespala 😀

zuzla2
24. aug 2009

deni..este,ze zaspala 😔 😎
jadus no to ma nenapadlo 😀 ale tak ja sa minimalne raz do mesiaca rozvadzam 😎 navrh na rozvod mam v pc, pekne napisany..tak uz len vytlacit a poslat na sud 😀 😀 😀 ale to by som potom uz na stretko asi na 100pro nedosla,lebo by som uz bola chudobna ako kostolna mys 😀 😀 😀 😀

dadulik
24. aug 2009

zuzi, to vazne ????? 😕 ze navrh na rozvod mam v pc 😲 nepreposles ??? 😀

denisse
24. aug 2009

baby, neblaznite ... to sa len zda, ze existuju aj lepsi chlapi nez ti nasi .... 😀 😀

zuzla2
24. aug 2009

dni kto povedal,ze by som si hladala dakeho ineho?? 😀 😀 😀
ale teraz ma pocuva (alebo ja jeho?? 😅 😅 ), tak je moj milacik najmilovanejsi 😀 😀 😀

dadu tu mas vsetko okolo toho http://www.vzory.cz/category/vzory/rodina-a-man... 🙂

lusinda2000
24. aug 2009

čaute kočky,čo to tu čítam?aké návrhy na rozvod?veď každá máte chlapa jak sa patrí,samozrejme aj ja🙂 ja si nesťažujem,hoci tiež sa stane že ma sem-tam nahnevá,ale nie je to vážne. takže žiadosti o rozvod dajte pekne bokom,aby sme to tu julke nejak "nesprotivili".jasné kočky?🙂

malá mi odmieta spať,nič nové...tak aspoň sa tu pri mňe troška hrá,ale dlho ju to nebude baviť☹

sticker
autor
24. aug 2009

Ahojte 🙂 Zuzka si ma pobavila 😀 Pripravená na všetko 😎
Jul mi už spí, Jaja nechcela jesť polievku - to je večný problém. Ale nechala som jej to v miske a keď bude hladná zohrejem. Nič iné jej nedám. Som zvedavá ako bude jesť v škôlke. Tam si nedovolí povedať, že si to neprosí 😠

lenca13
24. aug 2009

Tak uz som konecne ulozila Timku dufam ze za chvilu zaspi 😉

Mate dobru temu 😀 😀 😀

lenca13
24. aug 2009

Deni varila si tu rajcinovu polievku?

denisse
24. aug 2009

ano, leni a je vyborna 😉

zuzla2
24. aug 2009

jj Jani pripravena....
doteraz som sa len vyhrazala,teraz to uz mam aj na papiery 😀 😀 😀

denisse
24. aug 2009

nela nastastie odfukuje, ma este tak hodku ... tak snad jej to bude stacit ... slubila som jej, ze kym bude v jasliach, tak jej pojdem kupit bubon ... 😀

lenca13
24. aug 2009

Asi ju tiez zajtra vyskusam spravit aj ked viem ze Timea ju jest nebude 😖

lusinda2000
24. aug 2009

leni,timka sa s rajčinovou polievkou hnevá? naša chiara tiež,ale zase rajčinovú kapustnicu zje.a kečup môže aj samotný 😅 😅 😅

lenca13
24. aug 2009

Lusi ona ju nezje ale Radka je zase lubi tak ju musim este spravit pokym nechodi do skoly 😉
Rajciny jem u nas len ja ale zas Jarino zje rajcinovu omacku ktoru ja nemusim 😉

lusinda2000
24. aug 2009

tuším každý človek má niečo obľúbené z rajčín a niečo čo vôbec nemusí. ja taktiež rajčiny nemusím-vôbec,napína ma z nich,ale rajčinovú polievku a kečup môžem🙂

denisse
24. aug 2009

nela kecup nechce vobec ... polievky ma rada skoro vsetky, ani narychlo neviem, ktoru nechce ...

sticker
autor
24. aug 2009

Deni "nápodobne" s Jul. A kečup na chlebe by jedla stále, samozrejme s uhorkami 🙂

zuzla2
24. aug 2009

no lusi ja budem asi vynimka...lebo ja lubim vsetko rajcinove...aj samotne rajciny, aj rajcinovu omacku, aj kecup, aj leco... 😀
mala ma rada aj polievku a este radsej kecup..to nic nerobi, len krici chcem kepuc 😀 😀
a mm ich zje, ale najradsej v surovom stave..urcite nezje leco..ale o tom som tu uz pisala 😎

denisse
24. aug 2009

tak kysle uhorky su aj u nas veeelky favorit ... ale zje aj salatovu surovu uhorku ...

zuzi, ja s paradajkami podobne ako ty .. mozem na vsetky sposoby, teda snad okrem leca .. to az tak nemusim ..

sticker
autor
24. aug 2009

Deni ako sme boli v sobotu u našich, tak maminka spravila kopec občerstvenia a Jul pýtala uhorky. Zjedla tri, úplne spokojná, sedela na stolčeku, len oči jej behali čo robíme, ale hryzkala o dušu. Potom koláč, z chlebíčkov oblohu, džús... A doma sa dvakrát potom pokakala 😅 😝 😀

denisse
24. aug 2009

jani, kolko uhoriek myslis, ze mozu zjest? lebo mam pocit, ze nela by zjedla celu flasu, kebyze ju necham ... a neviem, kolko ju mam nechat s kludnym svedomim zjest 😀