Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
24. aug 2009

No Zuzi nech sú to veru tie zuby nepodarené! Ja sa začínam už báť prechladnutia, lebo dnes teda bolo divne. Ráno chladno, cez deň horúco a teraz na večer veru zima 😒 . Neviem, ale leto asi skončilo ☹ Aj keď bude cez deň teplo, už nebudú také teplé rána a večery 😔 Juj nostalgia ma chytá ☹

julca80
24. aug 2009

aj u nas sa uz zaspava a caka ma tu doska na zehlenie, len jej stale odolavam 😝 😅

julca80
24. aug 2009

malej semtam pozeram do pusy, ale stolicky su v nedohladne 😒

zuzla2
24. aug 2009

veru uz je vidno,ze sa blizi jesen 😒 ax jaj...clovek sa tak tesi na leto a to zbehne tak rychlo,ze sa clovek ani nenazda... 😖
nam este treba,aby vysli 2stolicky..inac by sme mali mat uz pokoj 😔

julca80
24. aug 2009

nooo, moja misia splnena a zehlenie odkladam na dobu neurcitu 😝 😀

sticker
autor
25. aug 2009

Dobré ránko. Hore klasickky od šiestej, pijem kávu a Jaja ešte fučí v manželskej posteli. Sa jej páči, keď je Edo v robote v noci 😝
Maminka ide so segrou dnes do Tatier. Tichúčko im závidím, ach jo ☹
A my pôjdeme k MUDr. na ten kontrolný výter z hrdla, odtiaľ k prababe, potom vyzdvihnúť topánky z reklamácie a do mesta pozrieť nejaký malý darček pre kamarátkinho malého.... A podľa mňa Jaja ten výter nebude mať dobrý, lebo sa mi zdá, že v noci zase chrapká 🙄 .

lenca13
25. aug 2009

Dobre ranko tak my sme hore od 7.30 😉 varim polievku a tiez pojdeme trochu von

julca80
25. aug 2009

ahojte 😉

Lenci, aku polievku varis? 😕

lenca13
25. aug 2009

Julik rajcinovu 😉 a druhu bude kuracia pecienka a ryza

julca80
25. aug 2009

mnam pecienka, zial u nas by som s tym neuspela. ☹ 😠 mp to nemusi. 🤐
A pre mna samu sa mi to nechce varit.

lenca13
25. aug 2009

Tak pridi k nam na obed u nas to zje len Jarino 🙂

julca80
25. aug 2009

Leni, uz ma vidis, ako sa idem k vam naobedovat, hmmm. 😀 😀 😀

dadulik
25. aug 2009

ahojte, aj ja lubim kuraciu pecienku, ale jaro to nelubi ☹
my sme mali strasnu noc, mala furt revala, tak spala so mnou, teraz uz hodinu riesim so soc. poist. ten II. pilier 😠 😠 😠 ze mam zavolat za 5 min (ked som sa konecne spravne dovolala !!), lebo ze maju pomaly program 😲 😲 😲 😲
ja varim hraskovu polievku a druhe budu cestoviny 🙂

dadulik
25. aug 2009

tak mila pani mi povedala,ze nevie prist na problem, lebo ze nejaky registracny list nemam nahraty u nich v pocitaci !!!! ze som v druhom pilieri !!!! 😠 pritom si pamatam, ze som tam vypisovala, ze som tam vypisovala o dochod. poistovni

dadulik
25. aug 2009

nikde nikoho 😕
boze, az teraz kukam, ze som pisala ako tatar 😖
malu som ulozila bez plienky, som zvedava, ako bude dnes docurana postel 😝 skusim to este dnes a zajtra, a ak nic, tak nic ☹
stale cakam, co mi mila pani zavola, ako to riesi, slubila, ze urcite dnes este zavola, ze to pojde hladat !!! 😨 no ja mam nervy z toho uz v kybli, sak jaky debilovia tam robia, ked to este takto poseru 😠 😠 😠 😠 😠

sticker
autor
25. aug 2009

Ahojky. Konečne sedím a obedujem 🙂 Od pol deviatej sme boli vonku, domov sme prišli pred pol jednou. Stretli sme v meste dve kočky, tak sme sa zdržali, ale Jul už spí. Musela som ich hodiť do vane, piesok sa sypal aj z nohavičiek 😝 😀

sticker
autor
25. aug 2009

Dad, môj otec skončil v robote a nastúpil na polovičný invalidný a dnes musel ísť znovu na SP, lebo mu prišiel papier, že im chýba ešte nejaký doklad!!! A to sa tu v meste keď to vybavoval pýtal tej ženskej dvakrát, či už má všetko, či nič netreba. "Áno, máte všetko, pán xy. Nič vám už netreba!" 😠 😠 Tak som zvedavá, čo mu povedala dnes. Lebo on je tiež takej povahy, že sa tam asi riadne naštve dnes 😅

zuzla2
25. aug 2009

Baby ja mam dost...na obed sa mi mala zdala horuco,tak som jej zmerala teplotu a 38,6 😕 😕 miestami ako keby mala uz zacala byt mimo...mm som sa nemohla dovolat...mala stale len revala...tak som jej dala sirup, lahnut a mokru plienku...to jej troxa pomohlo....
tak mi volal mm,tak utekal radsej hned domov...teraz isiel s malou k dr..a nasa ma dovolenku 😠 a zastupujuca robi dnes iba do 12stej 😠 😠 no na nervy..a tu by som nerada ist na pohotovost...
takze ked malej neprejde, rano musime utekat k dr...

julca80
25. aug 2009

fiha zuzi 😲
Z coho to ma? Ani soplik, ani kasel? 😕

dadulik
25. aug 2009

och zuzi, urcite to budu iba zubky, dufajme 😉
inak, mna uz zivot na tomto poondiatom slovensku stve 😠 kebyze viem lepsie jazyky, nevaham, vsetko tu necham tak, zoberiem malu a muza, zbalime dve tasky, a ideme kade lahsie 😠

sticker
autor
25. aug 2009

Zuzi ak jej nič iné nie je, tak aj zbytočne pôjdete k MUDr. ešte tam niečo iné chytí ☹ Ale to Ti len píšem, čo mne vždy povie naša doktorka. Ja idem až tak na druhý a neskôr deň. Nebolí ju hrdlo? To asi nebudú zúbky ☹

julca80
25. aug 2009

malu som pred chvilkou dala na druhy pokus spat, tak uvidim ci vobec zaspi. Je nejaka prebrana, lebo sme boli doobeda chvilku za babami v NM (Lenkou a Jankou). Prisli sme cca. pred 1nou a este stale nespi. 😒

sticker
autor
25. aug 2009

Dad iba dve tašky by si vzala? 😀 Tak aspoň tri, nie? 🙂 Pre každého jednu 🙂

jaduska
25. aug 2009

Daduš - akurát som sa ťa chcela opýtať ako si na tom s tým II.pilierom, ja tam ešte furt nemám príspevky od marca, hlavne, že zo Sociálky mi napísali, že mám papiere v poriadku. Asi tam budem musieť tiež zavolať....len kedy 🙄

Zuzi - s tým tlačivom na rozvod to máš super, ja keby som mala čas si to napísať, tak to už mám určite aj poslané....Julík - ja ťa odrádzať nebudem, ale priznám sa, keby som sa mala ešte raz rozhodnúť, tak v živote takú sprostosť neurobím... 🤐 A keby som sa rozviedla, tak už žiadneho chlapa si na krk nezavesím, 3 deti mi úplne stačia, ešteže to štvrté bude chodiť domov málo....ale zas na druhú stranu - ja som od mala taký antisvadbový typ, tak ma netreba brať až tak vážne.....ja ti prajem, aby si sa hlavne rozhodla srdcom, to bude správne rozhodnutie 😉

sticker
autor
25. aug 2009

Dani ty si nám nejaká smutná ☹ Alebo znechutená, unavená..... ☹

dadulik
25. aug 2009

jani, kludne by mi dve tasky stacili na prve dni, ved potom by som si nasla s jarom niekde robotu, a za ine prachy ako tu, a ostatne by sme si casom dokupili 🙂 fakt to na mna hrozne vsetko dolieha, este k tomu mam brata v nemocnici, o tom som tu ani nepisala, nechcela som temu zatazovat svojimi problemami, takze z toho mame cela rodina velku hlavu, bracho ma 43 rokov, od narodenia je nevidomy, a od vianoc zacali jeho problemy s chrbticou, uz bol v takom stadiiu, ze nemohol chodit, stat z postele, zajst na wc, pritom on je cely zivot uplne samostatny !!! nikdy nepotreboval niciu pomoc, schudol 25 kg za pol roka, a konecne vcera ho hospitalizovali v ruzinove (predtym lezal v skalici, kde ho chujo primar liecil najprv na bechterovu chorobu, potom mu nasadil lieky na alzheimra, strasil nas svalovou dystrofiou...) no a v ruzinove primar rozculeny, aka zanedbana starostlivost a nespravna liecba, ze ma silny zapal vsetkych svalov v tele, okamzite ina liecba, lezat, no horor, uz sme sa pripravovali, ze zostane na voziku.......och, vykecala som sa, uz aspon trosku chapete, ze na mna je toho vela posledne tyzdne, a stale nejake nove problemy pribudaju 🙄

sticker
autor
25. aug 2009

Bože Dad 😔 Neskutočné, čo niektorí "doktori" dokážu! 😠 😒 ☹ To sa hanbili vám povedať, že nevedia prísť nato, čo mu je?! Mohol ísť hneď do BA 😒 ☹ Nech mu liečba zaberie a je to už len lepšie ☹

dadulik
25. aug 2009

dani, inak aj ja mavam casto stavy, ze naco som sa vydavala, naco si nervy nicim chlapom ☹ lebo jaro ma velmi komplikovanu povahu 😖 ale zase ked si to beriem z druhej strany, vela veci by som bez neho nezvladla, hlavne teda psychicku podporu, lebo moji rodicia to su iba panikari, a teraz v tejto rodinnej situacii ako sme... tak dost pocitujem, ze my sme rodina (jaro, ja, mala) a ze drzime spolu, a sama by som to vsetko velmi tazko zvladala...
juli, v manzeltve su aj krasne chvilu 🙂 casom ich je sice menej, alebo ich iba vnimame ako samozrejme, obycajne, ale su 😵 a dani, ked mi niekto povie, ze ma idealne manzelstvo, tak klame, neverim 🙄
zuzi, vsak mam pravdu ??? tvoj martin vyzera, ze sa sprava vo vsetkom ukazkovo, ale ty sama vies, kedy chybuje 😅
skratka, manzelstvo je vec velmi zlozita, citliva, a krehka 😔

dadulik
25. aug 2009

jani,mne to tak pripada, ze ten jebnuty primar sa vobec s nim nechcel zapodievat, ked videl, ze uz ma jedno postihnutie....skratka humus, fuj, a toto ma v tomto state sere najviac, lahostajnost, sebeckost, egoizmus 😠

julca80
25. aug 2009

to ked ja som sa dopocula co robia, resp. ako zaobchadzaju dr. s ludmi v nemocnici, o ktorych sa vie, ze nemaju velku sancu, tak mi bolo na grc ☹ 😠 Radsej to tu ani pisat nebudem. 🤐