Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
3. sep 2009

u nas uz riadne fuci, hrmi a prsi 😒 Mame sa na co tesit min. tieto dva dni. 😖

sticker
autor
3. sep 2009

Bože aký vetrisko!!!! Normálne sa bojím 😔

sticker
autor
3. sep 2009

Ja vždy pri takomto vetre myslím na prababinu, či stihla v tom veľkom dome zavrieť všetky okná, či jej stromy nevyvalí...musím aj stoličky schovať, sú dve v sebe a aj tak ich posúva po balkóne. A v spálni sa mi nejako blbo pricvikla záclona do okna - hore a nejde mi to vybrať 😖

julca80
3. sep 2009

aj nasa babka byva vo velkom dome 😖 Pri takychto burkach by som sa tam sama asi pototo. 😨

sticker
autor
3. sep 2009

Julik veď ja obehávam tento byt a som v strese.... A nie veľký barák, okien jak ....... Na balkóne kvety vysiace zo stropu (moja maminka nato nadáva, lebo prababina tam nedočiahne a tak jej to musíme polievať 😅 ).
Edo je v robote som mu volala.... a žije 😀

sticker
autor
3. sep 2009

A už leje aj tu...... 😖

julca80
3. sep 2009

idem si asi sadnut k telke, zatra pa 🙂

sticker
autor
3. sep 2009

No ja to asi tiež vypnem a budem sa stresovať v posteli...a čakať kedy príde Jaja za mnou 😝

jaduska
3. sep 2009

Ahojte ženy.....tak až teraz som sa dostala k PC.... 😠

Malá mi večer nechcela zaspať, no a Boba samozrejme tiež nie, lebo ona nezaspí, kým si ku nej neľahnem. Olívii už asi idú zuby, tak to vyzerá, že si to užijem aspoň pri treťom dieťati....No a Boba ako zaspala, tak 20 minút na to sa povracala. Nechápem, čo jej je. Takto sa povracala predvčerom, keď zaspala v noci, včera vonku, keď zaspala v kočiari, no a dnes zase keď zaspala. Začne najprv kašlať a kašle tak, že ju až napne...Ale celý deň nič, žiaden kašeľ....Jany s ňou asi zajtra skočí k Dr.

Deni - mne nebolo ľúto, že San išla do školy, len mi prišlo ľúto, že tak rýchlo vyrástla a hlavne, že na ňu mám menej času odkedy máme Bobu a ešte aj Oli. V škole sa jej zatiaľ veľmi páči, ráno ju ani budiť netreba, ani večer posielať spať.

Julík - držím palce, nech ti tá robotka výjde.
Deni a Dadulík - nech sa vaši maródi uzdravia, aspoň v rámci možností...

A idem do hajan....dúfam

jaduska
3. sep 2009

Joooo a ešte k tým "áčkam".... To neboli áčka, ako sa dávajú na výške, ale A ako absencia, to sa dáva v práci.... 😀 Už ste dlho na materskej, tak ste asi zabudli 😵 😵 😵 😵 😵 alebo je to možno tým, že ste nikdy áčko v práci nedostali.... 😉 (teda ja tiež nie, ja som ich iba písala zamestnancom do dochádzky 🤐 )

sticker
autor
4. sep 2009

Dani teda pekne si potiahla 😝 . A s Bobou veru choďte radšej k MUDr., hlavne pred víkendom. Možno to má naozaj z toho kašla... keď si ľahne tak je to vadí...
Dani a drobček malý nosí čo za veľkosť? Ona je nejako vo všetkom popredu, či nie? Či už má vek na prvé zúbky? Bože, nejako už zabúdam kedy sú prvé zúbky 😅

sticker
autor
4. sep 2009

Ešte ma napadlo včera keď som na obed dávala Jul jesť, tak som bola iba v spodnom prádle, ja sa zväčša vyzlečiem a chvíľu tak behám keď je teplo a mala som náušnice také dlhšie a Julka mi ich stále chytala a potom povedala: "Máš veľké cecíky, máš veľké ušničky." 😀 A sa jej pýtam, ty máš malé cecíky. "Áno a malé ušničky." 😀

lenca13
4. sep 2009

Dobre ranko vecer som akosi nemala cas boli sme s babami na stadione a Timea celu cestu slapala na bicykli 😉 a teraz este spi

denisse
4. sep 2009

dobre rano ... tak ja som vcera vypratala suflik s dolezitymi papiermi 😝 ja som taky neporiadnik, ze ked mi pride alebo dostanem v praci nejaky dolezity papier, zmluvu, cokolvek, tak mam na to jeden suflik, kam to bez ladu a skladu davam ... samozrejme, ze mam ku kazdej veci aj samostatny obal, ale to je vsetko v krabici, ktoru sa mi nechce zakazdym vytahovat .. tak to hadzem do thoo suflika a ked "preteka" alebo ked nieco hladam, tak to cele potriedim, ulozim kazde lajstro kam patri a suflik je prazdny a pripraveny na dalsie obdobie 😀 😀 😀

denisse
4. sep 2009

inak svokra dnes asi prevezu do vacsej nemocnice, romanova segra to zariadila, roman pride uz na obed z prace a ideme tam ....

denisse
4. sep 2009

vcera som nele kupila prezuvky do jasli (aj na doma ked bude zima) ... su to take sandalky, stali 420!!!! korun ... a dostala v tej obuvi k nim pexeso ... tak teraz strihame 😀

jaduska
4. sep 2009

jani - podarená je Jul....inak Oli nosí veci na 6-9 mesiacov, takže je taká väčšia, ako som už písala, nosí veci, ktoré sú ešte dobré aj Barborke 😝 😝 😝

denisse- to aj ja som mala taký systém v robotke 🙂

denisse
4. sep 2009

jo, jani ... som sa schuti zasmiala na julke ... zlatusik maly 😅

julca80
4. sep 2009

Dobre ranko 😉
Dani, aj moja Domca bola tusim taka, ze velkostne bola takisto dopredu ako Oli. 😅 Tiez bola taka "velkacka".

zuzla2
4. sep 2009

😀 😀 😀 😀 posuvam
inac ahojte..my tu mame hnusne pocasie..prsalo,teraz je dost zamracene,tak sme doma...ale ja si zas aspon mozem porobit co mi bolo treba 😎

sticker
autor
4. sep 2009

Ja premýšľam, že pôjdem aspoň na chvíľu von, dám Jul gumáky a hotovo. Strašne je upišťaná, ale strašne. Normálne plače o dušu. Netuším čo je s ňou. Ale upratovať po sebe nič nechce a potom sa jeduje 😠

denisse
4. sep 2009

tak ja som zacala balit nele veci na vikend a pri tej prilezitosti som vyhadzala plny spacebag malych veci 😀
a zrazu mi nela hovori "mami, chcem papat" a ja si spomenula, ze dnes este okrem mlieka rano nic nemala 😅

sticker
autor
4. sep 2009

Deni to je tak, keď začneme hneď ráno upratovať 😀 Ešte že vie už rozprávať 😀
A ostanete u svokry celý víkend a odtiaľ pôjdete do nemocnice pozrieť? Moc držím palce, aby aspoň zistili, čo to je ☹

denisse
4. sep 2009

ano, jani, ideme na cely vikend .. prave teraz svokra asi prevazaju, takze dnes za nim pojde uz len romanova sestra a my vsetci zajtra ....
tak sa tu majte, neviem, ci sa mi podari cez vikend sem nakuknut, ale urcite v nedelu vecer... papa

lenca13
4. sep 2009

Deni pekny vikend 😉

Timeu som ulozila pytala kakao ale este sa jej ho bojim dat 😖 dnes sme neboli ani vonku ale dajako sme sa premotali pomahala mi upratovat idem este pozmyvat podlahy

sticker
autor
4. sep 2009

Deni tak ahojky a držte sa 😵

sticker
autor
4. sep 2009

Ja som teraz vyprevadila kamarátku s malým. Šli sme spolu von, začalo pršať a tak sme skončili u nás 🙂 Síce Edo spí, ale tak dalo sa 🙂 Jul šla tiež spať až teraz, tak snáď sa Edo do tretej zobudí a nebudem ju musieť do škôlky budiť 😝
Ja robím rizoto a už premýšľam, čo na nedeľu 😅

jaduska
4. sep 2009

Tak Boba vyfasovala ATB, vraj je zahlienená a to jej steká do hrdla, tak preto pri kašli zvracala. 😒

Ja som sa pustila do triedenia oblečenia, mám to porozkladané po celom byte - letné veci, zimné veci, Oline maličké veci, Liline veci, ktoré jej budú aj na rok, Liline veci, ktoré už budú pre Oli.....no či sa z toho na jar vysomárim, tak ani srnka netuší..........

sticker
autor
4. sep 2009

Dani tak nech jej rýchlo zaberú. To nie je nič príjemné, keď Ti takto vrackala 😒 ☹

sticker
autor
4. sep 2009

A to oblečko ti verím...ja si to dávam do banánových krabíc, na každú napíšem, zhruba vek a pre koho to tam je, ale už mám aj tak, že prečiarknuté a tretí nápis 😀 😅 A aj tak viem, že keď budem na zimu hľadať, tak otvorím všetky krabice 😝