Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
28. jún 2009

čaute kočky🙂
tak mňe slniečko spinká od 12:00hod.,čo sa veľmi divím a zaspala asi po 10-tich minútach🙂

juli,ja byť na tvojom mieste určite volám doktorke,lebo tá chrípka je sviňa a prejavuje s ahorúčkou. volaj,nič za to nedáš.
napr.moja segranka bola na dovolenke v mexiku a keď sa vrátila domov,tak prišli pre ňu dáky ľudia,že sa musí ísť dať vyšetriť,aby nebola nakazená. takže fakt to neber na ľahkú váhu,budeš mať istotu,že ste zdravé.

inak aj my máme super doktorku detskú,tiež keď jej zavolám je veľmi ochotná prísť k nám domov,ak ide o niečo také. a máme číslo na mobil a môžeme jej volať hocikedy,povedala aj v noci🙂 takže sme to využili zatiaľ len raz a poradila nám cez telefón,to bolo neskoro večer cez víkend. milé od nej🙂

čo sa týka bojníc,jani,kľudne odkáž manželovi,že ja by som veľmi rada išla na taký víkend do bojníc aj za 5 tisíc,pretože tam ide o to stretko,že sa "kamošky z netu" stretnú a hlavne tie naše slniečka🙂
tak nech neni smutný,bude mu to stáť zato!!!! a napokon sa určite veľmi dobre skamoší s ostatnými "chlapmi"🙂
chcem sa spýtať,kedy to vy vlastne idete do tej zoo?teda kedy plánujete?od rána v sobotu? pýtam sa,ak by nám to teda vyšlo,a bolo by nejaké to možné stretko aj s niektorými kočkami,ak nevýde so všetkými☹
jani,tomu ver,že jedna kapsa nepostačí,berieš so sebou predsa 2-ročné dieťa,jednu kapsu zaplníš len jej vecami,to vieš,plienky,obrúsky,hračky.........atď.....

počasie tu máme náramne upršanéééé☹

ale ste tu toho popísali,mala som čo robiť🙂

dadulík,čo robíš chúťky s piškotkami????

dadulik
28. jún 2009

ahoj lusi, my pojdeme do zoo v sobotu doobeda 😉
chcela som sa ta uz davnejsie spytat, pisala si tu, ze mala ti chodi vylucne na wc, davas ju tam ty alebo pouzivate tie schodiky k wc ? 😕

sticker
autor
28. jún 2009

Luci, čo sa týka ZOO boli dva návrhy.... my sme premýšľali aj nad možnosťou ísť v nedeľu, keď do desiatej musíme odísť z hotela. Keďže to je vlastne stretko, tak sme chceli čo najviac času stráviť spolu .....
Ale zase baby chcú ísť v sobotu na celý deň... takže neviem ako to bude 😝

lusinda2000
28. jún 2009

dadulík,dávam ju na wc ja,nemáme schodky. zísť vie sama,ale výjsť ešte nie. prečo?vari laurika tiež chodí len na veľké wc? mali sme tam aj šamlík,ale nebolo to ono. ja ju posadím a ona mi povie aby som odišla keď ide "kakať". potom na mňa zakričí a idem po ňu🙂

jani,ja len aby som vedela,lebo mm teraz robí soboty,tak ja veru neviem ako to dopadne,či mu mám povedať v sobotu alebo v nedeľu.

sticker
autor
28. jún 2009

Luci ak by sme šli v nedeľu do ZOO tak by sme sa stetli tam 🙂 Vieš, hotel treba opustiť dosť skoro, takže v areály sa nestretneme 😒

sticker
autor
28. jún 2009

Dadulik ja Julku dávam na wcko. Schodíky nemáme a ani pri Janke neboli. Je to trochu náročné, keďže Jul sa nevypýta, ale ja striehnem a utekám s ňou na wcko, ona si dá dosku a ja ju posadím 🙂
Napr. dnes stála v Jankinej izbe a hovorí "Cikám", tak som ju doslova zdrapla, utekala na wcko a vravela jej, nech neciká 😀

lusinda2000
28. jún 2009

hej,jani,určite že v zoo by sme sa stretli,len samozrejme,že sa musíte vy kočky bez ohľadu na mňa dohodnúť,kedy tak chcete ísť. ja sa posnažím prispôsobiť,ide o vás.

sticker
autor
28. jún 2009

Neviem, ale chcela by som mať aspoň jeden deň taký kľudový 😅 . V piatok to nebude....ale predstavujem si krááásnu sobotu, slniečko svieti, my sedíme na tráve, okolo behajú deti, jašia sa, smejú a je im dobre...no a nám ešte lepšie 😀 😎

lusinda2000
28. jún 2009

teda jani,aká idilka🙂 znie to krásne,len nič dopredu neplánujte....ja s tým nemám moc dobré skúsenosti☹

sticker
autor
28. jún 2009

Ja viem Luci...veď aj ešte nejaká choroba môže prísť..... To ja som si len tak snívala 😀

lusinda2000
28. jún 2009

pekný sen🙂 a s chorobami daj už pokoj! stačilo nie?

sticker
autor
28. jún 2009

Som zvedavá či Nelinka už má po kašli.....snáď hej 🙂

lusinda2000
28. jún 2009

dúfajme....ešte má pár dní na doliečenie🙂 a taktiež aj dominika🙂

sticker
autor
28. jún 2009

No ale pri tomto počasí...... keby im tak vyšla predpoveď....na ten piatok má byť 31 stupňov. To by sme mohli byť aj večer vonku dlhšie....
A tebe by tiež rýchlejšie ubehol víkend, keď sa bude dať ísť von 🙂 😉

lusinda2000
28. jún 2009

no to hej,lebo byť celý deň vnútri a pozerať cez okno von,to je riadna otrava.
jani,ja si ťa normálne predstavujem ako sa tešíš do tých bojníc. ja prídem oveľa,ale ja pevne verím,že toto je síce naša prvá,no dúfam,že nie posledná stretávka🙂 🙂 🙂

sticker
autor
28. jún 2009

Ale Luci...veď zase tak o veľa neprídeš 🙂 😉 . Ja Ti môžem v tichosti závidieť Chiarkinu detskú izbu. Tiež netuším, kde teraz vezmeme na Julkinu izbu. A keďže je to dosť úzka izba, tak tam bude treba špeciálny nábytok....
A tešiť sa teším...my sme nikdy nikde neboli 😒 . Janka ešte nikdy nespala mimo domu, takže to bude premiéra 😀

lusinda2000
28. jún 2009

veď ja vám to prajem,jani🙂

sticker
autor
28. jún 2009

No Jul je hore, ale zase má tak spotené vlásky. A to spí v krátkom tričku a 3/4 tepláčkoch. Normálne má vlasy akoby zo sprchy vyliezla 😝

lusinda2000
28. jún 2009

jani mňe malá spáva iba v tielku,ale s dlhým rukávom. nohavice nemá,ani plienku,niekedy gaťky,no niekedy bez nich,aby ju to náhodou v spánku neťahalo. a aj naša malá práve vstala🙂 asi sa naše kočky dohodli🙂 ale zasa na noc máva malá nohavice pyžamkové,lebo sa stále odkopáva a je stále odokrytá.

sticker
autor
28. jún 2009

Ja upratujem Janke izbu...bože tam je vecí!!! Podľa mňa min. polovica je zbytočná 😝 ale nemôžem to vyhodiť...napr. šnúrka zo sukničky. Netreba ju na tej sukni a Jaja sa s ňou hráva robí z nej kopec vecí....raz do nej zabalí napr. výkres akože darček pre mňa, potom si ňou zaviaže deku okolo seba atď.
No a takýchto dôležitých vecí je tam habadej 😀

denisse
28. jún 2009

caute ... ozvem sa vecer ..nel je ovela lepsie, snad uz cochvila bude uplne ok ...
kuk fotky na FB a cau vecer 😉

lusinda2000
28. jún 2009

ahoooooooooooj deni🙂
dobrá správa,že je nelinke lepšie.
ešte by sa mohla ozvať julča,ako je dominike☹

idem kuk fotky🙂

sticker
autor
28. jún 2009

Uf, teraz vyšlo slnko a je hnusne horko zase.... Deni super 😵 Idem aj ja pozrieť fotky 🙂

lusinda2000
28. jún 2009

deni,krááááásne fotečky,torta nádherná a malá je šikulka krásna🙂

lusinda2000
28. jún 2009

P O S Ú V A M !!!!!!!!!!! 😎 😎 😎

sticker
autor
28. jún 2009

Ahojky 🙂 Tak som bola na prechádzke - 3 km tam a cez 3 domov 😝 Nohy ma bolia statočne 🙂 No konečne sa vyčasilo 🙂
Idem si ešte zacvičiť a do sprchy 🙂

julca80
28. jún 2009

ahojte, aj my sa velmi tesime na vikend! 🙂
Len aby som sa radsej netesila zbytocne, kedze mala mala aj poobede teplotu 38.6. ☹ Vecer som volala dr. a pytala ci mam zajtra s nou prist, ale vravela mi, ze ak nema ziadne ine priznaky a nema zatial teplotu viac ako 39, tak to bude len nejaka viroza, co je ten lepsi pripad, alebo to budu kiahne. 🤐
TaKk dufam, ze to je ta len viroza, bo Bojnice by sme mali inac ohrozene. ☹
Este zajtra doobeda jej mam zavolat, co a ako. 😒

sticker
autor
28. jún 2009

No Julik a to som sa ja bála, či nemáme šarlach 😒 ☹ . Ten sa prejavuje ako angína, aj teploty.... Juj, moc si budem želať, aby to bola iba viróza ☹

julca80
28. jún 2009

ani nehovor, ved som ako na ihlach ☹ Co z toho bude.

Neviete mi poradit ake priznaky su pri tej "novej chripke"?! 😕 Nech viem ci sa toho mozem bat aspon o trosicka menej. ☹
A to som prave pred chvilou pocula v TV, ze slovenski tenisti vo Wimbledone dostali prasaciu chripku. To mi veru na optimizme moc nedalo. 😖 🙄

dadulik
28. jún 2009

ahojte, mala uz spi, a ako tak citam, nic moc juli 😒 a mala by to kde chytit tie kiahne ? 😲