Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
9. sep 2009

Aj ja pozeram Markizu 😉

sticker
autor
9. sep 2009

Zuzi "odkopnúť" niekam manžela? 😀 😀
Alebo druhú telku 😀

julca80
9. sep 2009

OK, tak ste ma ukecali, uz aj ja som "v nebi"

sticker
autor
9. sep 2009

Veľmi sú sympatickí 😵

dadulik
9. sep 2009

jani, hento ja nemozem kukat, a vcil uz vobec, ked sa toto brachovi prihodilo ☹ ja by som ani hadam nespala celu noc, i tak mam problem zaspat do polnoci ☹ co furt len premyslam.....
jasne, juli som tu 😉
krpec este nespi 😠 vypila mlieko odinstalovala si plienku a sedela na serbli, samozrejme na sucho, lebo pred chvilou cikala, tak som jej isla este trochu mlieka naliat, a cela som sa zoblievala, aj zem v kuchyni 😠 nenavidim hentie tetrapakove krabice 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄

zuzla2
9. sep 2009

Jani druha telka je...len to by som si musela stahovat aj pc....a ja veeeelmo leniva
😀

dadulik
9. sep 2009

no zuzi prezrad 😕

julca80
9. sep 2009

zuz, ty tajnostkarka 😠 😉

zuzla2
9. sep 2009

dadu prezradim...ale ty im tam napises 😀
ma to suvis s vami 😵 😵 😵 😵

lenca13
9. sep 2009

zuzi 😵

dadulik
9. sep 2009

zuzi 😅 no rychlo napis, jasne ze im to tam napisem 😀 😀 😀 ale to by museli splnit vsetkym nam tu 😨 😅 😀

dadulik
9. sep 2009

ak myslim na to iste...... 😕

julca80
9. sep 2009

....ja cakaaaam....... 😀

zuzla2
9. sep 2009

jj..tykalo by sa to nas vsetkych co si tu piseme 😀
lenze kedze som to uz napisala,tak by to pre vas ani prekvapenie nebolo...aj ked ako prve by ten moj sen museli vybrat.... 😀 ale ako napad je fajn.... 😎

julca80
9. sep 2009

zuzi, to by bol supis napad 😵

dadulik
9. sep 2009

😵 😵 😵 taky tyzden niekde u mora my vsetky s nasimi dievcatkami a samozrejme manzelmi 😵 😵 😵 samozrejme super vybavene ihrisko by nemohlo chybat 😎
tak, ktora tam napiseme? 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Bože Zuzi to by bolo super 😵
Juj Ty si veru super baba 😅 😉

sticker
autor
9. sep 2009

Tak Deni tu nie je, tak nech napíše ona 😀 😀 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Ten malý Floriánko je zlatunký 🙂 Také vlasaté bábo 😵

julca80
9. sep 2009

dad, presne taku istu predstavu mam aj JA 😵 😎 😵

sticker
autor
9. sep 2009

Dad pozeráš? Hrajú MJ 😵

zuzla2
9. sep 2009

baby ja by som sa v tomto pripade aj uskromnila..postacilo by mi to aj na SK...alebo by som potom brala Disneyland 🤐 😀

julca80
9. sep 2009

zuzik, ved aj mne by len tak skomne stacil Disneyland 😅 😀

sticker
autor
9. sep 2009

Koľká skromnosť baby 😝 😀 😀 😀

dadulik
9. sep 2009

jani, nekukam tv, zabudla som sa na FB, kukala som vase videjka 😉
co disneyland, ja by som isla do neverladnu 😅 len skoda, ze tam uz nic neni ☹ a hlavne michael ☹
no ja sa poberiem do postele, dobru nocku 😔

julca80
9. sep 2009

pre dnesok sa s vami lucim, idem si klofnut este na chvilku k telke a hajde do hajan 😅
Dobru nocku.

lenca13
9. sep 2009

Ozaj sme skromne

sticker
autor
10. sep 2009

Ahojte baby. Tak som hore od 5:58 aj tak mám pocit, že nejako nestíham 😅 . Julka sa večer zobudila ako končilo "nebo" a že mamina poď sem. Tak som ju iba pohladkala a sa uložila. Šla som dopozerať a že mamina ideš už buvať? Tak som šla 🙂 A o polnoci hnusný budíček 😠 Edo niekde odpások kľúče (asi ich nechal v robote) a somár zvonil od spodu zvončekom! Aj na mobil, ale ten mám na ticho, takže si všimnem iba keď bliká. A ešte ma zvozil, že či som hluchá, že zvonil aj 20krát 😠 😝 No ja som počula posledné dve zvonenia. Ale tak som sa prudko zobudila, že čo sa deje, keď niekto zvoní, normálne strach. A chytila ma brušná nervozita, ale riadna. Tak som nevedela zaspať. Potom o piatej prišla Jaja do spálne,že maminka veď už bude ráno ja si tu na chvíľu ľahnem. Ja neviem prečo začala chodiť k nám do spálne. Veď to nerobila ako trojročná 😒

sticker
autor
10. sep 2009

Julka práve ráta topánky 😀 "Julka má dva gumáky!". Pýtam sa jej, že kde nech mi ukáže - Julka má dva, štyri, päť gumáky. Toto je moje. Toto obujem. 😀 No sranda ju niekedy počúvať 😀 Takže to vyzerá, že máme doma iba gumáky 😀

denisse
10. sep 2009

dobre rano ...
jani 😀 😀 😀 😀

ja som vcera vecer nakoniec chvilu pozerala nejaky krimi serial, normalne to nezvyknem pozerat, ale som zacala a ma to zaujalo, tak som dopozerala ... nela spala dost nekludne a ked roman prisiel o pol dvanastej z florbalu, tak sa upne zobudila, plakala, evidentne nemohla poriadne dychat, ma upchaty nos ... jak bola rozospata, tak s nou nebola ziadna rec, ani fukat, ani odsat .... nakoniec sme nejak trosku odsali aj trosku fukla, dali sme olynth do zastrcky a zaspali sme .. .no, je trosku nachladena, ale to vraj moze byt po tom ockovani, to mi sestricka hovorila, ze tak za 10 dni sa moze z toho objavit klasicka viroza, tak asi je to k tomu ...
v sobotu mame z roboty akciu pre deti v zoo, tak dufam, ze bude ok a budeme moct ist ...