Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
10. sep 2009

sice som pocasie nepozerala posledne dva dni, ale dnes sa mi dostalo do usi, ze ma cez vikend prsat, resp. byt skaredo ☹ 😠 Nic noveho pod slnkom. 😝 😠

julca80
10. sep 2009

Leni, svata pravda 😝 😀 😀

lenca13
10. sep 2009

Julik normalne ma to stve ze ma byt cez vikend skaredo ☹

dadulik
10. sep 2009

tak moje dieta spalo pol hodinu 😠 😠 😠 😠 a mrci tu jak salena 😠 😠
pojdem s nou ku kamoske, nech sa decka pohraju...

lusinda2000
10. sep 2009

achojteeeeeeee🙂

modré z neba-ozaj skvelý nápad,hlavne preto,že ste to super našili deniske🙂 geniálne🙂

ani mi tu nevravte o počasí cez víkend,nechcem,aby pršálo,čo budeme doma robiť,teda vo vnútri☹

leni,ten obchoďák máš kúsok od bytu?

aj mňe sa stáva,že si vás len prečítam,ale neprispejem.lebo nemám čo...respektívne mi nič nenapadne.
ale vždy si rada prečítam všetko.

dnes sme boli na pošte a v obchode, včera som robila zapekanú cestovinu.
čo sa týka šúlancov s makom...síce som šúlance ešte nerobila,no malej mak nechutí...nechce nič makové...zato ja mak môžem,aj koláče,ak cestovinu,proste je super,mňamky🙂

dadu-mňe malá laurinka pripadala,akoby nevedela ani plačkať,ani mrnčať,v bojniciach bola taká kľudnučká,tichučká...aspoň tú chvíľu čo sme tam my boli.také malé tichučké slniečko🙂
naša je taká keď je v cudzom kolektíve🙂

zuzla2
10. sep 2009

my este spimeeeeeeeee 😕 😕 😕 vcera 3hodky...dnes zas...
a to som o 3tej xcela ist pozriet do sekacu..tak uz pockame na tatina a az tak pojdeme....

denisse
10. sep 2009

tak u nas sulance velky uspech ... nele som odobrala porciu bez maku, vsetko zjedla, pytala este, tak uz len makove boli, tak pojdela s velkou chutou aj tie 😀

denisse
10. sep 2009

mala som malo zemiakov, tak dnes sa na slanu variantu neuslo, ale najblizsie urcite skusim ...

denisse
10. sep 2009

a uz mam hotove aj fasirky, fajne su a este som zapiekla brokolicu a karfiol, takze zajtra nevarim, len zemiaky k tomu spravim ... roman ma zajtra dovolenku 😉

dadulik
10. sep 2009

deni, ty sikulka 🙂 som rada, ze nelinke chutili 😉
idem ulozit malu, lebo uz tu chyta zachvaty 😠 a lusi, to ona len na prvy pohlad tak kludne posobi 😒

sticker
autor
10. sep 2009

Juj baby, ja mám stiahnutý žalúdok, ale aj tak "tlačím" bryndzové halušky, lebo to je najlepšie čerstvé a mne je to ľúto vyhodiť ☹ Sprchovala som sa a počula som ranu! Ale to bola neskutočná rana! Mokrá som vyletela z vane, ako som utekala, tak logicky sa mi na podlahe ešte aj šmyklo, som si ublížila a Jul revala o dušu 😔 Liezla na gauč a spadla! Stále jej to zakazujem, pol hodinu pred tým dostala 2krát po zadku, lebo skákala!!!! po gauči!!! A ona spadne. Strašne plakala ☹ A že bolí, moc bolí hlavička 😔 😢 No revala som s ňou. Teraz som ju uložila, ale som nervózna ☹ Budem ju stále sledovať.
A to som chcela spraviť francúzske na zajtra, nech mám pokoj. No, možno spravím, len sa bojím aby jej nič nebolo ☹

julca80
10. sep 2009

boze 😲 Jani, az mi zle ostalo ako som si to citala ☹
Chudiatko Julinka, len ju sleduj a uvidi co a ako. 😖 Mozno tym ako hovorila, ze ju boli hlavicka, myslela len, ze ju boli to udrete. 😕 ☹

julca80
10. sep 2009

Ja som dala malu tiez pred chvilou spat, ale este nespi. Som zvedava ci k nej budem musiet este behat. 😒 😠

sticker
autor
10. sep 2009

Julik ani nedojem tie halušky. Nedokážem ich do seba dostať. Zaspala veľmi rýchlo ☹ Ale tak dala som ju neskôr ako zvyčajne.... No uvidím.

sticker
autor
10. sep 2009

Môžem vás ešte otravovať otázkou? Zjavne mi chce niekto poslať peniaze šekom...tam nie je pre mňa žiadne riziko však? Príde šek a ja posielam balík.... Len som ešte ani ja nikdy nikomu neposielala peniaze šekom, ani mi neprišli, tak neviem. Vďaka.

julca80
10. sep 2009

Jani, v tomto ja moc skusenosti nemam, resp. nikto mi neplatil este sekom, takze neviem ako sa postupuje v tomto pripade al. ako to chodi. 😒

zuzla2
10. sep 2009

ahojte....
hnusny net....napisala som prispevok, dala odoslat a on sa poondial 😠
tak este raz...
my sme pred hodkou len dosli domov...teraz tato uspava...
Jani xuda Julka...nam tiez tak minule mala spadla (a to sme boli obaja v obyvke)...len tesne minula radiator..asi vtedy pri nej stali vsetci anjelikovia strazni...ale nikdy si neda povedat,ked jej povieme,ze nema skakat 😠

a platba sekom...zalezi ako ti to posle..moze to aj poslat normalka sekom, ale peniaze ti dojdu na ucet 😉

julca80
10. sep 2009

zuzi, akym sposob tm uspava malu?

zuzla2
10. sep 2009

jej len staci,aby pri nej lezal...resp. najprv jej musi povedat paku (t.j. rozpravku 😀 )

denisse
10. sep 2009

jani, uplne chapem ako ti je ... ale nic sa neboj, bude to ok ...
ked mi nela v tabore posledny vecer spadla z lavicky pri ohni dozadu, tak dievcata co sedeli blizko, tvrdili, ze poculi zvuk ako ked buchne hlava o kamen a radili mi nelu asi tak dve hodiny po zaspati tak trosku zobudit, aby som zistila ci je ok ... tak som ju dala na nocnik, ona nechcela, bola rozospata, ale ocividne v poriadku ... tak to urob tiez, nech nesalies do rana ...

denisse
10. sep 2009

a myslim, ze zvuk bol urcite horsi ako sa realne udrela ... ak mate plavajucu, tak ta duni strasne ...

sticker
autor
10. sep 2009

Práve som sa chcela opýtať, že čo by jej tak reálne mohlo byť... Bola som ju pozrieť, spotená je neskutočne a ma prekvapilo, že sa mrvila, lebo hodinu po zaspaní je "mŕtva"... Keď pôjdem spať, tak ju skúsim nejako akože preberať.... vďaka za radu 🙂

denisse
10. sep 2009

jani, jak rozmyslam, tak rozmyslam a predstavujem si, ako mohla spadnut, tak myslim, ze to nemoze byt nic hrozneho ... a tie nase deti su uz predsa len vacsie a maju tvrdsie hlavicky, tak neboooj ...

denisse
10. sep 2009

a navyse mozno ta rana bol uder nohou alebo rukou a hlavicku si len trosku tukla ... videla to janka?

sticker
autor
10. sep 2009

Deni bolo to na hlavu, bohužiaľ 😔 Aj mala tak zvláštne červené na čele až po oko. Bože až mi je zle, keď si to predstavím. ☹
A ako píše Zuzka, môžem jej povedať ako chcem, aj tak lezie na ten gauč. Teda ale Zuzi....tesne pri radiátor, bože 😔

denisse
10. sep 2009

jani, ale v tom pripade si myslim, ze to je ten lepsi pripad ako keby padla dozadu ... sa mi tak nejak zda, ze uder do cela je menej nebezpecny ... tak snad bude mat len modrinu ...

sticker
autor
10. sep 2009

Kiežby Deni. Modrín už mala, takže to mi naozaj nevadí. Len nech jej nič vážnejšie nie je.
Ráno ideme do škôlky všetky spolu a potom idem k prababine, tak som chcela dnes tie zemiaky spraviť, ale idem pomaly spať. Možno vstanem ráno skôr a spravím ich... 😒

denisse
10. sep 2009

tak prajem co najpokojnesiu noc ...

denisse
10. sep 2009

tak dobru, idem aj ja ...

sticker
autor
11. sep 2009

Ahojte. Tak som teda spala....každú chvíľu hore, na každé je mrvenie a teda mrvila sa statočne túto noc 🙄 . Ale vyzerá byť v poriadku. Len ja stále myslím aby nemala nejaký opuch mozgu alebo čo 😅 😝 Aj spala dlhšie. Ja mám už 20 min. francúzske v trúbe, snáď sa stihnú spraviť do tej pol ôsmej 🙂