Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
11. sep 2009

dobre ranko 🙂 Timea este spi a ja rozmyslam co varit
Jani ak by Jul volaco bolo tak by ti zvracala 😕

denisse
11. sep 2009

dobre rano ... jani, presne ako pise lenka, zvracala by a divne by chodila ... takze je urcite ok ... neboj 🙂

julca80
11. sep 2009

ahojte,
Jani, tak to vyzera, ze Julka je v poho 😉

Ja som dala do rury piect uz cesto a kremy si urobim az cez obednajsi spanok.
Dnes nebudem urcite varit, len cestoviny dovarim k masu a tod vsjo. 😝 😀

Pocasie vyzera byt super, dokonca hlasia, ze by malo byt dnes az 27st/ 😎 😵 Kludne by mi vyhovovalo, keby je takto este dalsie 2 mesiace. 😅

denisse
11. sep 2009

juli, u nas na vikend hlasia zhorsenie ale potom vraj babie leto az do oktobra .... jeeej, keby to tak vyslo .. beriem cokolvek co skrati tu hnusnu zimu ...

dadulik
11. sep 2009

ahojte, joj jani, taketo pady mi mame skoro na dennom poriadku ☹ tiez za to dostava na zadok, a to este akoby si jej povedala, urob to! ale je pravda, ze deti vydrzia vela, co sa takychto beznych padov tyka, a vidim, ze julka je ok 😉
no laura vecer ako som ju ulozila zacala strasne plakat, ze ju boli ritka (vpredu) a ani bohovi zaspat, stale revala, tak som ju supla k nam do postele a o pol deviatej sme spali uz obe 😅 ale teda to bola noc, cela som okopana, jaro skriveny 😒
ja dnes budem robit zeleninove rizoto 🙂

denisse
11. sep 2009

ja som do polnoci sila tu karkulku ... 😉

lenca13
11. sep 2009

Deni aj si ju uz spravila celu?
Ja som prezliekla paplony a povysavala a pojdem s Timkou do mesta potrebujem kupit nieco Radke k meninam 😉 sice ich ma az v pondelok

denisse
11. sep 2009

leni, este musim prisit ruky (v zapasti), usit saty a pripevnit k tomu telu hlavu 😀

sticker
autor
11. sep 2009

Deni Ty maniačka 🙂
Mne Jul pol hodinu už spí. Sme prišli dnes neskôr domov, stretla som cestou od prababiny Lenču s kmotrou a tak som sa k nim priplichtila 😅 😝 . Francúzske som doslova zožrala, mňam také boli dobré.
Inak Julik hlásili 27, ale ani zďaleka toľko nie je. Dokonca cestou z mesta aj poprchalo trochu. A chúďa Janka má silónky a sukňu 😝

lenca13
11. sep 2009

Ahojte tak Timea uz lezi v posteli a stale si rozprava 😉
Jani Sonke volali ze ju zobrali ale ze nad nou rozmyslala kedze ma dve male deti 😕

sticker
autor
11. sep 2009

Baby tak to tu flákate, že som stihla aj nejaké veci pobaliť, trochu "poúradovať" a vy stále nikde 🙂 Deni necháš už tú karkulku? 😀

julca80
11. sep 2009

u nas sa az teraz zaspava, bo sme boli vonku az do 1nej.
Teda to pocko ma riadne serie, pekne povedane, ved je kosa. 😠 Tych 27st. tusim hlasili pre Taliansko nie pre SK. 😝 😅 😖

sticker
autor
11. sep 2009

Teda Lenka mi riadne zdvihla adrenalín 😠 😠 😠 Nie ona priamo, ale to o čom ma informovala. Vedela som, že sa to tak robieva, ale je iné, keď je to čerstvá info. Hľadáš si robotu, máš dve deti...a čo keď deti ochorejú? Máte ich s kým mať? 😠 😠 !!!!! No jasné, veď so mnou, som ich matka!!!!!!!!! Akoby mať deti bola vada 😠 😠 ☹

zuzla2
11. sep 2009

ahojte...
ta ja dnes leniva..nexce sa mi pisat 😝 dieta mi spi...a ja len tak sedim a citam...
zacala som balit,ale este nemam vsetko zbalene..urcite nieco zabudneme...
a jak dojde mm,tak musime este obehat obxody....

sticker
autor
11. sep 2009

Poznám také stavy Zuzi 😝 Viem, že by som mala niečo ísť spraviť, ale aj tak sedím a radšej klikám na iné stránky a čítam 🙂
Julik alebo aj niekto...neviete aký nick mala na mmb ženská, ktorá predáva perfektné botasky značkové? Mne sa niečo marí, že daniela a niečo k tomu... Mala naozaj super ceny, tak chcem mrk.

zuzla2
11. sep 2009

myslis pouzite botasky?? lebo take predava nejaka danielag...

denisse
11. sep 2009

ja som az teraz sadla, nel az teraz zaspala .. sme boli vonku, aj v obchode, som jej v KIKu kupila dve trika s dlhym rukavom, dvoje puncochy a jedny nohavice ... 😀

a na trhu si vybrala melon, takze dnes obedovala namiesto polievky melon a potm ten zapekany karfiol s brokolicou ... 😀

sticker
autor
11. sep 2009

Zuzi asi to bude ona.... takže iba danielag? Juj si zlatá 🙂
Deni veru v Kik sa dá super kúpiť na malé 🙂

zuzla2
11. sep 2009

deni my sa tiez xystame poobede do Kik-u... 😀

denisse
11. sep 2009

nela si uz sama vybera ... ze radsej to ruzove, toto nechcem, nie je to pekne ... a taaak 😀

julca80
11. sep 2009

Jani, veru netusim 😕

zuzla2
11. sep 2009

u nas detto....my jej vyberieme nieco a ona nie...ona si vyberie svoje...a ked dojdeme do obuvi, tak uz len hlada nieco na sedenie a dava si rovno dole topanky,ze ona ide skusat nove 😀

denisse
11. sep 2009

a ja zase v tomto ju nechavam, nech si vyberie .. samozrejme pod kontrolou, aby si nevybrala namiesto zimnej bundy plavky 😀 ale co sa tyka farby tricka, tak jej ukazem dve a ona si vyberie a to jej kupim ...

dadulik
11. sep 2009

tak dieta spi uz pol hodinu, dala som ju neskor, aby lepsie zaspala a podarilo sa 🙂
napchavam sa tym rizotom, mnam, urobila som k nemu aj taky salat - z brucha 😀 ze cervena fazula z konzervy, kukurica, nakrajana cibula, osolit, pokvapkat olejom a octom-je to fantasticke 😎
idem kuk aj ja tie botasky jani, ty chces pre seba alebo male? lebo mne by sa nejake hodili, uz pred casom som zhanala, no nist som nevybrala 😖

sticker
autor
11. sep 2009

Ja pozerám Janke na tú atletiku. Ale chcela by som lepky. Šnúrky sú síce pevnejšie, ale keď si to tam má sama zaviazať.... Navyše mala na dve mašličky zaviazané naposledy, takže som musela asistovať. A nechcem obťažovať trénerku 😝

denisse
11. sep 2009

jani a to si ju uz prihlasila a bude tam chodit kolkokrat do tyzdna? to je supeeer ...
a este som sa ta chcela opytat ako ste dopadli u tej logopedky?

dadulik
11. sep 2009

jasne 🙂
boze, moje dieta sa uz mrvi, pocujem ju vo vysielacke 😲 slak ma trafi 🙄

lenca13
11. sep 2009

Tak ja som pozmyvala podlahy a povesala pradlo a obed este stale nie je uvareny 😖

My asi zajtra zbehneme do KIKu ale ja potrebujem rifle pre Radku

denisse
11. sep 2009

leni, poooood pozmyvat aj k nam 😀

lenca13
11. sep 2009

Cakaj uz idem 😀 😀 😀