Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
4. okt 2009

jaaaj .. mne sa nic nechceeee ... roman isiel okupat nelu, ja ju dam spat a budem asi len tak vegetit ... zajtra zaciname skusat novy model chodenia do jasli ... doteraz som ju okrem utorka (co som v praci) nosila vzdy v pondelok na dve hodky od 15 do 17 len tak cvicne, aby nebol po spuste volnych dni sok ... a to bolo vzdy spojene s budenim poobede, aby sme stihli, potom rev, ze tam nechce, rozospata, v zlej nalade ... zajtra ju tam odvezieme hned rano od 8 do 10 .. budem to mat z krku, mozno tam deti maju doobeda aj nejaky program, odvezie nas tam roman cestou do prace ... a poobede bude pokoj ... tak dufam, ze to takto bude lepsie ...

sticker
autor
4. okt 2009

Ahojte. Tak sme doma, ospršení, unavení, Jul už spí. Janka samozrejme ešte nie. Ale zdriemla si cestou domov, tak mám obavy z jej spánku 😝 . Jul spala cestou tam, aj to veľmi krátky úsek cesty a naspäť spievala a rozprávala o dušu 😀
A bolo super, ako inak 😎 Len krátko. Prišli sme tam, najedli sa, dvakrát šli na bobovú dráhu, ja s Jajou Edo s Julkou, potom malé ešte na trampolínu a bolo päť hodín. To tam už zatvárajú. Ale domov sme prišli za hodinu a pol. No nešli sme stále predpisovo, čo si budeme nahovárať 😅 😝

sticker
autor
4. okt 2009

Deni podľa mňa je to lepšie dať ju tam ráno. Potom máte celý deň pre seba 🙂 😉
Idem ešte mrk Julčine fotky na FB, nech nemám resty. zajtra alebo kedy pridám aj nejaké z bobovej. Ale moc sme nefotili, lebo sme si to radšej užívali, ako striehnuť stále s foťákom. A pestovala som skoro 3mesačné voňavé bábätko 😵 . Mala som ho v klokanke, kým maminka s tatinkom šli na bobovú. a ešte trojročnú som vyfasovala 😀 Chvíľu som bola so všetkými štyrmi deťmi. Ste mali vidieť tie pohľady ľudí 😀 😀

jaduska
4. okt 2009

Jani tak ste si to pekne užili....ja som aj rozmýšľala, že niekam s deťmi vybehnem, len by som musela ísť sama, keďže Jany aj mamka maróduju....
U nás najmladšie a najstaršie dieťa hajá, to prostredné ešte "hrá" futbal na telefóne...som zvedavá, kedy zalomí, cez deň vôbec nespala a mám pocit, že kúpeľ ju skôr prebral ako uspal....Ale už si čítam knihy "12 kľúčov k dôslednej výchove" a Ako vychovávať nepokojné dieťa, tak hádam tam nájdem nejaké finty aj na našu Barbarku Conanku....

lenca13
4. okt 2009

Ahojte 😉 tak my sme zbehli do TN do Baumaxu a Decodomu kedze ideme robit Timke konecne izbu aspon sme boli pozriet podlahu 😉 ale kupili sme aj zrkadlovu skrinku do kupelne 🙂 a ja som si kupila konecne orchideu len neviem ci sa budem vediet o nu starat 😕

Jani aspon ste si to uzili 😵 😵 😵

Deni aj nasa Timea chodi s babikou a tiez ju krmi,chodi s nou lekarke ze ju boli brusko................

dadulik
4. okt 2009

caute, na uvod kukam, ze aka nova uzivatelka, a to nasa lenca 😀 😀 😀
mna poobede nastval jaro, no comment, nedela a on nic... 😠 tak som sa s malou zobrala a isla pozriet starsie krsna (4 rocnu), tak sme si spravili paradnu prechadzku kocikom, dosli sme potme o siedmej 😅 snad za chvilu zalomi 🙂
deni, laura ma takeho plysoveho zajaca, vyzera to ako babka, s tym spi, bez neho by nezaspala, oblubenu babiku nema ziadnu, a co sa tyka toho vymyslania, tak zrovna teraz, jak sme potme isli okolo lesa si vymyslela, ze tam z lesa na nas kuka bubac (ako strasidlo) 😕 ona z toho mala zabavu, ale ja som mala mierny strach, kedze som si ani pred nos nevidela 😅
leni, super ste dnes vyuzili nedelu, som moc zvedava potom na timkinu izbicku 🙂
jani, no vidis, ak sa ti niekam nechce, vzdy to paradne dopadne, mali ste super vylet, a zevraj dnesny den bol posledny takyto pekny v tomto roku 😒
idem sa vyvalit pred SS 😎

sticker
autor
4. okt 2009

Leni super fotka 🙂 To je kedy fotené?
Idem aj ja pred telku. Edo otvoril jahody, škoda že nemáme šampanské 😀 . A som taká unavená príjemne, že aj zaspím asi...alebo pri niečom inom 😝
Ale ešte k výletu - tam je tak krásny vzduch! Aj ako sme šli na bobovej tak hovorím Janke - dýchaj! 😀 Cítiš ten svieži vzduch? Naozaj až tam si človek uvedomí aký humus máme my tu v meste 😖

lenca13
4. okt 2009

Jani vcera sa Jarino hral s fotakom v parku aj baby fotil 😉

julca80
4. okt 2009

awojte 😉
Uz sme po vikende, ako tradicne sme boli u svokrovcov.
Mala isla spat uz pred 8mou a ja som chystala veci na zajtra, aj pre mna aj pre Dominiku, lebo ja idem rano uz na pol 7mu. Takze nech malu nezobudim a pride k nam mamca a vychysta ju ona do skolky. 😉

Lenci, velmi peknu fotecku mas v pase! 😵

Aspon z rychlika si vas idem precitat. 😀

dadulik
4. okt 2009

ahoj julik 🙂

dadulik
4. okt 2009

tak nas poposuvam pri SS 😀 😀 😀

dadulik
5. okt 2009

😀 dobre ranko 😎
tu to vyzera dnes na slnecny den, my vyrazame na postu a do sekaca pozriet ten zimny overal 😉

lenca13
5. okt 2009

Dobre ranko 😉 u nas je trochu pod mrakom vcera som isla spat skor nevydrzala som pozerat celu SS 😖
My pojdeme tiez do mesta 😉
Dad dobre nakup

lusinda2000
5. okt 2009

krásne slnečné ránko je aj u nás dadu🙂
aspoň teda zatiaľ🙂

inak dobré ránko prajem aj ja🙂
dnes by sme mali ísť niekam von,ale netuším kam.keďže je uvarené,tak to musím využiť.

dadu,tam nech sa vám darí a zoženiete niečo pre lauriku🙂

leni,ozaj pekná fotečka🙂zlatučké ste tam🙂

jani,to je super,že ste si to užili. a keď si mala na rukách to maličké bábätko,aj to s tebou nejak "pohlo"?nezatúžila si po treťom? veď si ešte mladučká a kočenda, tak by sa ti ešte hodilo🙂

dad,dopozerala si celú SS?

naša chiara nemá nijakú obľúbenú bábiku,ale máme takú plyšovú mačičku šedú,čo mi mm doniesol z nemecka,keď tam robil a ja som bola tehu,tak s ňou spáva malá. nie každý večer,ale po väčšine si ju zoberie a chce s ňou spinkať. vždy ju zavalí a ja mám robotu tú cicu vytiahnuť spod malej,aby ju netlačila🙂

včera som mala upratovaciu náladu,vysávala som jak drak🙂 upratovala konečne izbu,lebo to vyzeralo ako po výbuchu🙂

deni,tak snáď to bude pre nelinku lepšie,keď ide ráno do jasieľ a nie poobede,taká zmena.-)

no jul,teba tu už človek ozaj tak "vzácne" vidí🙂 je toho na vás teraz asi dosť,to sa dá chápať,ale obdivujem vás ako to zvládate🙂

sticker
autor
5. okt 2009

Ahojte 🙂 Tak dieťa v škôlke a môžme vyraziť v pohode von 😝 . Ale taká som lenivá. 😅 Idem ešte povysávať, nech nemám výčitky že som nič nerobila 😀
Ráno som dala Julku k našim a ona im o dušu rozprávala kde sme boli. Prídem tam a naši sa pýtajú, že kde sme to vlastne boli, lebo Jul im vravela - Boja na "topolíne", mamina nebola má veľkú "liťu" 😀 😀 Tak som vysvetľovala, že sme boli na "trampolíne" 😀 😀 😀 . A potom im vravela o opičke. Lebo tam boli také lanové preliezky a koleso a ony si pamätajú že opičky v ZOO mali také kolesá tak vraveli že sú opičky 😀 😀 No mali naši radosť z malej 😀
Dani ako tam nájdem vašu fotku? Ja som dala Julku, ale ešte nie je schválená a bude súťažiť budúci týždeň 🙂 Ešte chcem pohľad nejakú Jankinu fotku, ale neviem či nájdem nejakú "použiteľnú" 😝

lusinda2000
5. okt 2009

kočky na akej stránke to pozeráte tú kinder súťaž?aby som mohla za vás hlasovať🙂

sticker
autor
5. okt 2009

Dani mne sa zdá, že tú moju fotka tam dajú "divne". Ja som si ju upravovala aby bola pekne v tom rámčeku - v tých úpravách. Ale potom keď ukázalo fotku ktorá čaká na schválenie, tak tam nebola celá Julka. Vôbec to tam nebolo tak ako som to ja upravila ☹ Musím zistiť, či sa dá vymazať súťažná fotka ☹

dadulik
5. okt 2009

tak som nic nekupila 😠
a je tu tak krasne slnecno, ze ma pochytilo ist umyvat okna 😀 ale tak sa nepretrhnem, idem dat malu spat a aspon francuzske dvere na terasu umyjem 😀

denisse
5. okt 2009

caute ... tak sme doma ... celkovo to je urcite lepsie dat ju tam rano, ja som bola s notebookom v mc donalde, dala som si kavu a porobila nejake veci do prace ... cestou spat sme sli peso, boli na ihrisku, doma som rychlo uvarila porkovu polievku s oprazenym rozkom, uz papa a pojde spat ... takze super, az na jedno velke ALE ... (to ale nesuvisi s tou zmenou z poobedia na rano) ...

uz zacal september, je tam viac deti a tak sa delia na dve oddelenia podla veku ... a nela je uz "velkacka", tak musi chodit do inej triedy a je tam aj jedna nova teta (jedna z tych dvoch povodnych a jedna nova) ... a pre nase dieta su to zmeny, ktore bude musiet stravit ... takze sme skoro znova na zaciatku ☹ plakala tam viac nez zvycajne ... tak uvidime zajtra, ide na cely den ...

sticker
autor
5. okt 2009

Juj drobček malý 😵 . No viem si predstaviť aké je to pre ňu ťažké. Janka je taká viazaná na svoje uč. Nech si rýchlo zvykne 🙂 😉

sticker
autor
5. okt 2009

A pochválim sa - kúpila som Julke bohové čižmy na zimu 😎 V lekárni za 21€ a veľkosť 23. Sú jej aj trochu široké aj dostatočne veľké 🙂 Tak sa tu z nich vytešujem 😀 😉

sticker
autor
5. okt 2009

Luci stránka je www.kindercokolada.sk
San by mala byť už tento týždeň a Julka až budúci 🙂

lenca13
5. okt 2009

Timeu som ulozila ale este nespi najskor mlieko,teraz zase cikat a tie otazky preco musi ist spat ved Julka este nespi .....
Deni no kazde dieta ma svoje oblubene ucitelky 😉 tak snad si Nelka po case zvykne

sticker
autor
5. okt 2009

No ja sa obávam, že Julka je už hore 😅 . Ale nejdem tam, kým ma nezavolá. Ale nejako mi to nevadí. Je pekne tak by som sa šla s nimi zo škôlky prejsť. A silne uvažujem, že zbehnem do tej lekárne pozrieť aj Janke čižmy. Len by som potrebovala 100% istotu, že nezoženiem lacnejšie 😀

lenca13
5. okt 2009

Jani inak chod pozriet este hore do Jednoty tak maju tusim akciu na topanky z minuleho roka ale vacsinou tie polske a mne sa nepacia a nemam s nimi dobru skusenost 😖 a zase v meste nic lacnejsie nezozenies aspon podla mna

sticker
autor
5. okt 2009

Leni a tie poľské ti premokali, alebo praskali.....?

lenca13
5. okt 2009

Jani aj premokali,praskli a hrozne smrdeli 😖

denisse
5. okt 2009

jani, ked budes mat chvilku, tak odfot tie cizmicky pre jul a hod bud na FB alebo sem ... 🙂

sticker
autor
5. okt 2009

Deni hodím na FB 😉 Sem nemám chuť ani potrebu 😉 🙂 Aj fotky zo včerajška hodím 🙂 Jul je už hore a práve tróni 😀

lusinda2000
5. okt 2009

čaute kočky,tak jani som zvedavá na tie čižmičky🙂

moje dieťa nespí,došli sme od babky a ona si hneď pustila telku a rozprávky,takže ju nemôžem odtiaľ dostať do postele☹