Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
23. okt 2009

leni, to by ma porazilo ... ach jo ... deti daju cloveku zabrat 😀 ale aj tak ich milujeme najviac na svete 😅

lenca13
23. okt 2009

Deni a starsiu mala taku istu ani sa jej necudejum ze maju rozdiel 10 rokov 😉

dadulik
23. okt 2009

no moje dieta spi uz skoro hodinu a pol, ale teda hodinu revala, pokym zaspala 😒 ale uz druhy den som jej odmietla dat dalsie mlieko, skratka "davka" a hotovo 😎 som na seba hrda, ale aky zachvat mala dnes, hroza 🙄 este zo spanku vzlykala 😖 musi sa skratka naucit, ze zaspat sa da aj bez hektolitrov 🙄
volala mi svagrova, ze pridu s malou, tak sa trochu pomoceme vonku, jaro ide na nocnu, tak budeme bacovat same v podvecer 🙂

denisse
23. okt 2009

dadu, ten jaro furt v praci ... ale aj jankin edo ...
roman volal, ze uz ide z prace, nas caka upratovaci vikend, lebo buducu stredu je volno, tak ideme od stredy az do piatku k svokrovcom a vezieme tam valendy z detskej ... tak ich musime este vypratat, teda uz len jednu 😝

denisse
23. okt 2009

toto sa mi velmi paci .. ale tu sa to asi neda zohnat ...

http://cgi.ebay.com/Geda-Tf-dvd530-3-5-Tft-Port...

prehrava to DVD, CD aj MP3, je prenosne, ale nemusi mat sluchatka bo ma repraciky ...

dadulik
23. okt 2009

deni, on robi denna-nocna, dva dni volna, stale dokola 😖

sticker
autor
23. okt 2009

Deni to vyzerá super 🙂 Ja som baby už umyla, pozerajú Bambuľku a postupne ich "odpracem" do postieľky. Edo aj bol doma, aj odišiel a že ak nepríde za chvíľu (čo bolo pred pol hodinou) tak príde až o polnoci 🙄 ☹ Mňa začína hrdlo bolieť, takže to tam sadne. Pijem čaj, dala som si aj cesnak s medom 😝
Dad a ako Jaro? Predpokladám že k MUDr. nešiel 😒

dadulik
23. okt 2009

nie jani, nesiel 😒
a to edo preco robi skoro kazdy den do polnoci ??? 😕 to ma aku prac. dobu ? 😲
no ja som lauru uz ulozila, ale nepredpokladam, ze to pojde hladko, kedze vstavala o stvrtej 😒

denisse
23. okt 2009

my sme s nelou este navecer vybehli von, boli sme v lekarni (uz ani tu nejdu zohnat nahradne naplne do olynthu) a v kauflande a potom v parku krmit kacky .. roman za ten cas vytrel podlahu (ja toto uz nerobim 😀 )..
teraz ju kupe a pojde spat .. asi budem musiet ist s nou, vecer este nechce sama 😝

lenca13
23. okt 2009

Ja som poobede upratovala spolocne priestory v cinziaku menili nam balkonove dvere na chodbach tak som to trochu umyla aby sa vsetok bordel nenosil do bytu 😉
Timea pozera este telku poobede spala do 15.30 😉 a neboli sme radsej ani vonku ked ma ten hnusny kasel ved uvidim aka bude noc 😕

Deni a nevies preco nemaju tie naplne ja mam este tie od teba 😉

jaduska
23. okt 2009

no na mňa dnes doľahla riadna únava....tie tri "nočné" za sebou sa prejavili....stále neviem, či mám alebo nemám ísť na to zajtrajšie stretko zo strednej školy 😕

dadulik
23. okt 2009

dani chod, ale dnes si poriadne odpocin, tzn. ze okamzite do postele 😎

lenca13
23. okt 2009

Jadus chod aspon na chvilu 😉

zuzla2
23. okt 2009

jadus aspon na chvilu chod...aspon sa zresetujes..my ked sme mali pred rokom,tak tiez sa mi vobec nechcelo ist a nakoniec bolo dobre 😉 a aj mne to padlo vhod..aj ked som sa dlho nezdrzala,lebo mala sa vtedy este kojila a la 2hodky 😔

jaduska
23. okt 2009

no z môjho spánku nič, lebo maličká mi nezaspala....ona zaspáva okolo siedmej, ale keď ju niekto zobudí (väčšinou hádajte kto), tak potom zaspí až okolo desiatej....ale idem asi kuken telku, dnes si dám s domácimi úlohami pokoj.... 😵

zuzi - sme naraz odpísali v tej téme o láske pre druhé dieťa 🙂

dadulik
23. okt 2009

tak ja som dokukala minitalent a idem buvat, dobru nocku 😅

dadulik
24. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobre ranko sedmospaci 😅 😀
u nas krasne prsi 😠 cakame na tatina, chcem si ist kupit tu zimnu bundu a mala pojde na chvilu k babke a dedovi varovat 🙂
dnes mam silny plan, napastovat sedacku, zmyt podlahy a uvarit ryzovy nakyp 😕 uvidim, ci to vsetko postiham a ci sa mi vobec bude chciet 😝

lenca13
24. okt 2009

Dobre ranko 🙂 my sme vstavali o 7.30 🙂 navarene mam od vcera len musim nieco vymysliet na veceru
Jarino sklada Timke vlacik 😉 asi budeme sediet cely den doma pocasie je o nicom 😖

lenca13
24. okt 2009

Dad dufam ze dobre nakupis 🙂 ,naobedujeme sa pojdeme k nasim pre tekvice 😉 aspon nebudeme cely den sediet doma

zuzla2
24. okt 2009

ahojte..
tak my budeme sediet doma a nic nerobit..len sa liect.....sice mi treba umyt kupelnu..ale to hadam zvladnem 😎 obed bude navareny aj na zajtra...akurat som sa este pustila do marlenky,tak hadam to tiez zvladnem 😀

sticker
autor
24. okt 2009

Zdravím 🙂 Uložila som moje najmladšie dieťa a normálne aj spí a tak mám veget. Ani nebudem nič robiť, iba povešiam prádlo. Cítim sa trochu lepšie ako včera, ale sadá mi to na hrdlo. No snáď to rýchlo prejde. Akurát ma štve, že Jaja má znovu nádchu!!! Dva dni bola v škôlke!!! Už ma to s...e 😠 .
Mohlo by jej to rýchlo prejsť, lebo aspoň v utorok ju chcem dať do škôlky. Majú ísť na Tri prasiatka a ona sa už mesiac teší, aj som zaplatila a ja aj tak v utorok idem na gyndu, takže nemám chuť sa tam trepať s dvoma deťmi 😖 .

sticker
autor
24. okt 2009

Inak znovu som pozerala SS a trochu "prepláchla" oči 😅 . Dve pesničky tam boli naozaj prekrásne 😵

dadulik
24. okt 2009

no ja som prave ulozila dieta, uvidime, s akym uspechom 😕
nakoniec sme nakupy absolvovali aj s laurou, a dobre aj tak, natrafila som na paraaadnu kombinezu za 10€ !!!! novu, krasna ruzova farba, teplucka, a este ma aj medzi nozickami zips, ak by sa jej chcelo vonku pisat 😅 len to cislovanie 😖 ze 120 😲 a je jej akurat dobra 😀 museli sme ju do toho navliect, revala jak tur, aj predavacka ju tisila, a ked v nej uz bola oblecena, tak z nej bola pani dolezita 😎 a ja som si kupila zimnu bundu ciernu, taku obycajnu za 25€ 🙂 potom sme priviezli svokru k nam, aby dieta zavartovala, a ja som si zatial porobila 😀
jaro este spi po nocnej, tak budem relaxovat 😎

dadulik
24. okt 2009

tak laura zase robi drahoty 🙄 sice uz bola 2x kakat na serbli, ale nemoze nejako drapnut spanok bez toho mlieka 🙄

lenca13
24. okt 2009

My sme u nasich tak oddychujem a napchavam sa siskami a langosmi 😀
Timea spi aj s Jarinom 🙂
Dad to si dobre lacno kupila tu kombinezu my mame doma az dve 😉 aspon dufam ze jej budu dobre

sticker
autor
24. okt 2009

Dad to kde si takú super kombinézu kúpila? Super cena! Ja práve pozerám na nete nejakú pre Jul, ale nula bodov 😒 . Už som aj požehlila, kávu vypila a dieťa stále spí 😕 😅 Inzeráty som doplnila a "oprášila" a neviem čo robiť. Lebo zase moc sa namáhať nemienim 😀

dadulik
24. okt 2009

baby, to tu mame taky obchod, niektore veci su ze vyslovene trznicove, ale su tam aj kvalitne veci z loany pre decka a pod. toto neviem, aky je vyrobca, neni uvedene, ale vyzera to dost kvalitne, ved mozem potom odfotit 😀 vlastnikmi obchodu su normalne manzelia slovaci 😀
to moje dieta ma privedie k sialenstvu, uz bola treti krat na serbli a stale nespi 🙄 zato jaro taha stale a to chcel,aby som ho o dvanastej zobudila 😅 nech si ale pospi, lebo uz dva dni a jednu noc nespal 😒

denisse
24. okt 2009

caute .. tak ja som doma a som nadsenaaaaa .... som uplietla svoj prvy kosicek ... a z PAPIERA 😀 je to neuveritelne, jednoduche a super ... takze urcite nie je posledny ... 😅

sticker
autor
24. okt 2009

No Deni už čakáme na fotky na FB 😉

sticker
autor
24. okt 2009

Dad aj Edo stále spí. Miesto o druhej prišiel po šiestej a ľahol o siedmej 🙄 😒 . Ale mohol by tak okolo tretej vstať 😅