Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
9. nov 2009

Dad,Deni aj Timea mala upistane obdobie asi tak mesiac dozadu tiez pre vsetko pistala nastastie ju to uz preslo aspon dufam 😉
Deni Timea tiez pyta stale cumel ale snazim sa aby ho mala uz len na spanie a von ho nenosime vobec

Dad a v noci tiez mame stale mlieko,ale uz len raz 😉

denisse
9. nov 2009

tak my nocne mlieko uz od juna nemame ... a ked obcas pyta, tak nedam ... dnes pytala rano okolo piatej ... nakoniec zaspala bez neho ... a dostala az rano o 7 ... dudlik nosi bohuzial aj cez den, bude to tazke, ked jej ho jezisko odnesie ... 😝

dadulik
9. nov 2009

ved ani my sme to nocne mlieko uz nemali niekolko mesiacov, ale posledny tyzden si ho zase vyzaduje 😠 a je fakt neodbitna a bude tolko revat, ze bud povolim alebo narezem jej na zadok a je klud do rana 😠

lenca13
9. nov 2009

Deni no aj u nas to bude s tym cumlom tazke,suseda cakaju vnuka tak jej hovorim ze budu mat babo ze nech im ho da to si mala vidiet ten hisak no vobec si to neviem predstavit 😝

denisse
9. nov 2009

tak ja idem do tych jasli ... papa

jaduska
9. nov 2009

No ja musím zaklopať, ale našu Bobu už to pišťanie prešlo, keď si vezme niečo do hlavy, tak to dostať musí, ale už nepiští v kuse ako voľakedy...

Ale ja mám inú chuťovku - si predstavte, že sme mali v byte netopiera. Normálne si pred záchodom ležal a vegetil. Už hodinu si lámem hlavu, ako sa tam dostal, lebo na oknách sú sieťky a teraz ich aj tak otvorené nemáme dlho, balkón tiež nie, na wecko sme normálne chodili a nikto ho tam nevidel....jednoducho sa len tak "vyskytol" uprostred bytu 😕 😕 😕 😕

lenca13
9. nov 2009

Jadus a nemala si na balkone zavesne pradlo 😕 a bol este zivy

dadulik
9. nov 2009

dani 😲 😲 😲 😲 😲 😲 kokso, ina historka, mna by piclo 😝 😅 😕 🙄
moje decko znovu dnes nespalo, len povylievalo mlieko do postele (ktoru som pred obedom prezliekla) a na zem...co vam poviem, asi ju zapisem do polepsovne 🤐

denisse
9. nov 2009

caute ... tak ja na ceste do jasli, mala som so sebou len pracovny telefon, lebo sukromny bol vybity, tak som ho strcila do nabijky ... a roman mi volal na ten sluzobny, ze mu volali z jasli, ze nela zaspala 😀
tak som isla po obchodoch, kym sa neozvali, ze je hore ... a uz sme aj doma ...

ja nechapem, ako tie vase deti cely den bez spanku vydrzia, nela vstane o siedmej a medzi desiatou a jedenastou mam co robit, aby som ju udrzala (tetam v jasliach sa to dnes ani nepodarilio a tesne po 11 im zaspala) aspon do pol 12 ...

jaduska
9. nov 2009

deniska - ty máš doma normálne dieťa a my máme zajačikov Duracell 😀 😀 😀 😀

baby fakt nechápeme, ako sa ten netopier tam dostal...bol živý, aj pišťal, keď ho oco dával do vedierka, mamka ho potom vyniesla von, ja som mala tep taký, že by ho nebol nikto zmeral a Boba sa teraz bojí chodiť cikať (bol vedľa jej nočníka), lebo že je tam veľký pavúk....

Lenči - myslíš, že pri zberaní prádla z balkóna by sme si ho nevšimli, že bol niekde na prádle zavesený??? Ale práveže teraz sme nič také nerobili ,žeby bol balkón dlhšie otvorený, ani prádlo sme dovnútra nedávali, no ja fakt neviem....už jedine, žeby niekde cez jadro sa dostal dnu 😕

denisse
9. nov 2009

dani, to je sila ... s tym netopierom .... 😕

lenca13
9. nov 2009

Jadus to inak by mohol aj cez jadro pokial je este umakartove 😕
No mne by sa ani krvi nedorezal 😝

lenca13
9. nov 2009

Deni tiez si este neviem predstavit ze by Timea nespala 😕 dnes potiahla tri hodiny

dadulik
9. nov 2009

tak jak pise danka, ja mam doma urcite duracela 😖 boli sme hodinu a pol vonku, a furt je plna energie 😝
robim na veceru spagety, lebo ten gulas bol tak ostry, bleee 😝

denisse
9. nov 2009

a kde je janka? 😕 😕 😕

dadulik
9. nov 2009

janka, ako vzdy, na farme 😀 😀 😀
ja si idem kuk rozhodnutie SS a hajdu do postele, lebo este neni som doliecena ☹

julca80
9. nov 2009

ahojte, aj ja uz mam veget, bo dieta mi spi a pozeram SS.
dani, tak ja keby najdem nieco take ako netopiera na zachode, tak ho neotvorim do vtedy, kym ho odtial niekto nedostane, brrrrr 😨

ozaj, Janka zase sadi a rodi urodu 😲 😀 "zavislacka jedna" 😅 😉

sticker
autor
9. nov 2009

Ahojte 😅

sticker
autor
9. nov 2009

Dani tak ja len pri čítaní som mala naozaj zimomriavky až sa mi slzy od hrôzy tlačili do očí....Bože toto neviem, ako by som predýchala 😕
Ja som mala doma obe "hviezdy" tak bolo veselo. Ešte aj maminka je doma, tak sme aj tam boli 🙂
A na farme už nie som moc 😀 Polovicu zvierat som už predala.... Bo mám už všetky stužky 😅 😀

sticker
autor
9. nov 2009

Bože! Vypadla taká dobrá speváčka ☹ . Zase hlasovali 15stky!!!!!! 🙄

sticker
autor
10. nov 2009

A teraz budem iba ja prispievať 😅 😀
"Normálny" deň pred nami, takže už som hore, Jul pije kakao, Janka spí, tak idem "do vojny" 😝 .
Baby, keď som si sama vybavila ešte iného doktora ohľadom tej platničky, môže mi moja obvodná "pindať"? Lebo maminka v tomto nemá dobré skúsenosti a normálne sa chúďa bojí mi vypýtať kartu 😒 . Je dosť možné, že by som tomu neurológovi ani nešla a hlavne dúfam, že pôjdem na ctčko. Len nerada by som si "pohnevala" svoju doktorku.

lenca13
10. nov 2009

Dobre ranko 😉
Jani a co je Jaja zase chora ked si ju mala vcera doma 😕
A dokina vie k akemu neurologovi si sa prihlasila ja si myslim ze to je tvoje slobodne rozhodnutie 😕
A na to ctcko ta moze poslat aj odvodna?

dadulik
10. nov 2009

ahojte, moje dieta ma nechalo konecne spat celu noc 😵 😵 😵
jani, no u nas su ti obvodaci svine, nepaci sa im, ak si este nejake ineho vybavim 😒 a na ctcko myslim, obvodak poslat nemoze 😕 😕 😕 aspon tak to bolo pri brachovi 😔 ved to trvalo 9 mesiacov, nez ho tam konecne neurolog poslal 😔

sticker
autor
10. nov 2009

No ten neurológ, ku ktorému som šla ani nie je môj podľa obvodnej lekárky. Mala by som ísť k inému. lenže ani jeden nie je "dobrý". Peniaze rýchlo kazia charakter 😒
Ja si tiež myslím, že obvodnej to môže byť jedno. Hádam sa nebudem ospravedlňovať zato, že si hľadám niečo čo môže pomôcť môjmu zdraviu 😖
Leni sa mi zdá, že jej zase ide trochu nádcha. 🙄 V kuse, v kuse, v kuse riešim len jej nádchu. A to sme neboli v októbri 16 dní v škôlke 😒

sticker
autor
10. nov 2009

Leni čo vravel rozhlas? Nepočula si? Asi o vode, že? Lebo nejde vôbec studená voda 😠

dadulik
10. nov 2009

😅 teda mate to rusne na tych cinziakoch, ale lepsi pripad, akoby nesla tepla, nie 😅 🤐
a mas pravdu jani, kaslat na to co si obvodna pomysli, dnes si predsa kazdy moze vybrat lekara, akeho chce 😉

lenca13
10. nov 2009

Jani no neviem ale ked mal ist tato k diabetologovi,tak mal tusim na vyber ale nie som si ista len viem ze chodi k Vadin.
Jani ved ste viac doma ako v skolke 😕a aj dnes ju mas doma

lenca13
10. nov 2009

nepocula som rozhlas a u nas voda zatial ide 😉

lenca13
10. nov 2009

Tato tiez minuly rok chodil s klbom a pokym nedal do vacku tak mu davali len vselijake masticky,az potom mu dali infuzky a tie mu zabrali

sticker
autor
10. nov 2009

No super!!!! Pred pol deviatou hlásili, že od ôsmej do druhej nepôjde voda 😠 😠 😠 Blbci!!!! To aby som s Jul šla niekam preč. Nič sme nestihli odchytiť, lebo keď hlásili, tak už ledva šla!!!!! Ani variť, ani nič!!!!!
Dnes už šla do škôlky. Ja ju zase nemôžem stále držať doma. Uvidím do kedy. 1.12 majú ísť do PN na divadlo, tak snáď jej nič nebude.