Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
30. jún 2009

aj my máme plnenú zhora,taká je podľa mňa lepšia,hoci ešte voľakedy sme mali plnenú zpredu a tiež bola veľmi dobrá.

sticker
autor
30. jún 2009

Mne sa práveže moc nepáči...veľmi ťažko sa mi čistí tá nádoba na prášok a to tam dávam iba aviváž 😒
A ako sú tie gumy tak nad bubnom, okolo práčky tak aj tam sa neskutočne usádza "sajrajt" 😠 😒

sticker
autor
30. jún 2009

Ale ak sme chceli mať aspoň minimálne miesto v kúpeľni, museli sme zobrať plnenú zhora.

zuzla2
30. jún 2009

my mame tiez zhora...ja som z boku ani nikdy nechcela..... 🙂

julca80
30. jún 2009

ahojte, tak sme stastne doma. 😝
Cesta tam a naspat na trvala 2x tolko ako zvycajne, lebo su vsady opravy ciest a dialnic. 😠
Vyrazali sme o 7mej a vratili sme sa o pol 1nej. 😖 Pritom cas co sme tam stravili bolo dokopy hodina.

Takze urobili malej vytery z nosteka a pusy, odmerali teplotu a dali to na vysetrenie. Vysledky by mali byt vo stvrtok okolo obeda. Tzn. ze dovtedy by sme mali byt v izolacii.
Inac uz od vcera poobedia vobec nema teplotu a takisto aj dr. na Kramaroch povedala, ze ak nema este aj ine priznaky, s tym, ze uz ani teplotu nema, tak to mohla byt len nejaka viroza. Ale aj tak sa urobia testy.
No som zvedava. 😒 😕

sticker
autor
30. jún 2009

Bože Julik nech len majú všetci pravdu a bol to iba planý poplach! 🙂

sticker
autor
30. jún 2009

A Bojnice plánuješ, však? 😅 Tak potichúčku.....

julca80
30. jún 2009

presne Jani, radsej o tom ani nerozpravam, resp. nepisem, aby som to nezahovorila a do tych Bojnic sme isli. Taaaak sa na vas tesim!!! 😵 😵 😵
Ved uvidim vo stvrtok. 😒

julca80
30. jún 2009

mala spala po ceste asi 40min. a teraz je taka cula, ze nevyzera, zeby isla spat. 😖

lusinda2000
30. jún 2009

ahojky juli,tak niečo už máte za sebou,to je dobré. ako to zvládala dominika? to,že nemala už teplotu,je super,možno to nakoniec bola naozaj len tá viróza.

a do štvrtka nemôžete ísť vôbec von?

zuzla2
30. jún 2009

julci ked uz neteplotuje,tak to bude urcite iba daka viroza 😉 no a potom samo,ze sa vidime v piatok v Bojniciach 😀

lusinda2000
30. jún 2009

všetko dobre dopadne,dominika je určite silná,takže baľ "kufre" do bojníc 😅 😅 😅

julca80
30. jún 2009

hej lusi, do stvrtka by sme mali byt v izolacii ☹ 😝
Najviac mi je luto tej malej, ved ona uz teraz po ceste v aute stale opakovala aby sme isli do obchodu. Tusim aj ten obchod povazuje za "vykupenie". 😒 😅

dadulik
30. jún 2009

juli, veeeeeeeeeeeeeeeelmi som stastna, ze mala uz neteplotuje, a ze vysledky budu uz vo stvrtok 😵 😵 😵
jani, kokos, ze program na obuv 😀 😀 😀 tiez to pocujem prvykrat, ja periem obuv na program bezne znecisteny odev 😀 a pocuj, ja mam whirlpool zvrchu plnenu, nemenila by som ju ani za nic, a s prackom som to po usadzani v tej nadobe vyriesila tak, ze kupujem tekute pracky-ariel, persil, davam do takej nadobky, a tu do bubna 😉
ideme pokupit nejake veci na cestu do bojnic 🙂

sticker
autor
30. jún 2009

Julik vieš aká bude potom v Bojniciah vďačná malá 😀 😉

lenca13
30. jún 2009

Julik tak urcite sa to nepotvrdi 😉 len chuda Domca este musi byt zatvorena doma ☹ ň
To ani ja netusim ako sa pobalime do Bojnic 😕
Jadus si proste sikulka 😵
Timea je uz vyspana,segra ma dnes volno tak pojdeme do Piestan a domov ideme az zajtra 😉

lenca13
30. jún 2009

A sportove veci periem na 30 stupnov a tiez nemam ziadny specialny program ved co by som chcela po 9 prackeale hlavne ze perie 😉
Nasi tiez teraz kupili novu ale to moj otec zohnal za dajakych 300€ 😉

julca80
30. jún 2009

aj ja davam na 30 st. na klasicky program v pracke, a zatial v pohode 😉

sticker
autor
30. jún 2009

Už je opraná taška a aj košík z buginy som tam švacla. Už "iba" vykefovať kočár 😝
A stále som sa nedostala k uprataniu špajze 🙄 . 😠 Jááááj keby sa mi tak dnes chcelo 😅 😀

sticker
autor
30. jún 2009

A na opekanie môžem chlapovi staršie tričko zbaliť, však? Aby sme potom nesmrdeli 😅 A keď tam požičiavajú aj veci na grilovanie, nebudeme radšej grilovať? Síce Janka chce mať paličku a tam niečo "zapichnuté".... 😅 😀

zuzla2
30. jún 2009

ja som si myslela,ze grilovat 😕 😎 alebo najlepsie bude asi potom aj,aj.... 😀

sticker
autor
30. jún 2009

Inak toto by sme nemali písať do stretkovej témy? 😅 😀

denisse
30. jún 2009

caute .. som doma a mam odpracovane pre tento tyzden .. teda aspon pritomnost v kancli ... 😀
baby, ja sa musim pobalit na 14 dni ... 😕 😕 😕 zacinam az zajtra, dnes dam maximalne prate este jednu pracku ...

a to hned po bojniciach v pondelok ideme bratovi na promocie 😉

sticker
autor
30. jún 2009

Baby taký hrom tu teraz zaburácal, že som sa skoro ..... 😅 😀

sticker
autor
30. jún 2009

A už prší, krupica!!!!!! A svieti slnko a sú aj mraky 😠 😝

sticker
autor
30. jún 2009

Inak chvíľu som snívala aké by to bolo ísť iba s jedným dieťaťom 😲 😅 😝

julca80
30. jún 2009

Jani, dobry sen. 😅 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
30. jún 2009

No len sa mi nesmej 😠 😀
Inak čakám, kedy by "kobyla" nepôjde keď je zase búrka 😝

sticker
autor
30. jún 2009

Julik lebo Ti jednu "pribalím" na cestu domov 😀 A dám ti aj na výber 😀 😀 😀

julca80
30. jún 2009

u nas este nist 😝 😀 Len sa zatiahlo troska, hrmenie pocut uz peknu hodinu. 😒