Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
16. nov 2009

jani a to je textilna sedacka?

juli, dik 😉

sticker
autor
16. nov 2009

Deni to je tuším ten plyš, či ako sa tomu hovorí 😝

julca80
16. nov 2009

Jani, veru drahe ☹ , ale ako som sa rozhliadala po ramoch, tak som zistila, ze skoro vsetky stoja nad 100Eur. 😒

aj mi mame sedacku z toho materialu, ale po dvoch rokoch mozem skonstatovat, ze je to na prt material 😝
Nie som s nim velmi spokojna.

sticker
autor
16. nov 2009

Teoreticky ten metylalkohol by mohol zabrať... Uvidím zajtra... Bože tak mi tŕpne šija a chrbát... Otras

sticker
autor
16. nov 2009

Inak ja budem tiež potrebovať okuliare 😒 Naozaj dosť slabo vidím. Aj dnes poobede som sa bola prejsť s malými a už bolo šero a teda bieda 🙄

denisse
16. nov 2009

jani a trpnu ti aj ruky?

sticker
autor
16. nov 2009

Iba ramená, ruky mám také slabé. Ale noha mi tŕpne doslova až od zadku 😒

denisse
16. nov 2009

jani, ta noha je mi velmi povedoma 😒 ... ale dufam, ze aj ked budes mat vyskocenu tu platnicku, tak ze ti pomozu tie infuzky .. ja som mala kolegynu, ktora tkto dlhodobo fungovala ... infuzky, potom nejaka doba bez problemov, zhorsenie, infuzky, zase lepsie .. a tak dookola ... 😒 nic moc, ale pre niekoho lepsie nez operacia ...

sticker
autor
16. nov 2009

Deni ja sa chcem dostať do štádia, kedy budem môcť cvičiť. Lebo v tomto štádiu logicky nemôžem. Sestrička od ortopéda mi vravela, že mi ich dá tak uvidím či to zaberie.

denisse
16. nov 2009

a vies aj co by si cvicila? na to je dobre posilovat svaly tesne okolo chrbtice .. povedali mi, ze ak mam vyskocenu platnicku, tak to sposobuje akusi "nerovnovahu" v chrbtici ... ktoru mozes kompenzovat tym, ze posilnis svaly okolo chrbtice a tie ti to potom drzia a platnicky nie su az tak zatazovane ...

sticker
autor
16. nov 2009

Hej, viem že posilnenie chrbtových svalov dosť pomáha. Práve preto som zvedavá aké mi dá cviky. Napr. obyčajné brušáky dokáže veľmi pomôcť. To si pamätám ešte z volejbalu. Tým, že si spevníš brucho tak to človeka núti sa vystierať 🙂

denisse
16. nov 2009

jasne ze aj brucho .. vsetky svaly pri chrbtici dookola 🙂 takze aj akoby spredu, cize brusne ...

denisse
16. nov 2009

inak som dnes nelu dala spat prvykrat bez plienky .. tak som zvedava ...

nina sa jej raz vecer pytala "nelka, ty preco mas este plienku" a nela že "pre istotu" 😀

sticker
autor
16. nov 2009

Julka mala inak ráno prvýkrát suchú plienku 🙂 Ale to bola náhoda. Uvidím čo teraz, lebo vypila dosť džúsu.
Nelka je inšpirovaná Ninkou 🙂

denisse
16. nov 2009

nela sa prave posledne noci pravidelne pyta curat .. sice ma to v noci stve ju davat na nocnik, ale tesim sa z toho ...

denisse
16. nov 2009

tak sa zase pytala curat ... 🙂

sticker
autor
17. nov 2009

Ahojte 🙂 No Jul bola prečúraná 😅 😀 . Snáď kým pôjde do škôlky sa to naučí 😝
Edo bol v noci v robote, ale teda strašne je nachladnutý. Keď vstane, asi ho vyženiem na pohotovosť. Nechcem, aby niečo zanedbal a ešte aj malé nakazil 😒 . Aj tie nočné by mohol obmedziť...
Inak premýšľam, či ísť na atletiku..... Nejako mám strach z takýchto hromadných akcií teraz. Kamarátka mi vravela, že u nich sú už zakázané takéto veci.

denisse
17. nov 2009

dobre ranko ...
tak my mame za sebou prvu uspesnu bezplienkovu noc ... 😅

jani, aj ja sa bojim tej hnusnej chripky, aj tej cesty vlakom 😒

sticker
autor
17. nov 2009

Deni super 🙂 Aj som čakala takýto výsledok u vás 😀

denisse
17. nov 2009

ja myslim, ze jej uz plienku davat nebudem (okrem vlaku - tam jej dam), ale pocitam s tym, ze este obcas bude nehoda 😅

sticker
autor
17. nov 2009

My sme minule šli autom a nedali sme Jul plienku. Boli sme aj v PN a cestou späť sme šli do škôlky pre Jaju a ako som Julku vyberala z auta, tak mala ciknuté, aj sedačka bola mokrá. Rýchlo som ju dala docikať do trávy a teda čúrala riadne. Čiže ona má držáky, len nechápem, prečo sa nevypýtala, že sa jej prosí. Ona čaká, že my ju dáme 😒 . Takže do auta radšej dávam. Ale keby je leto nedám. Len teraz cez tie vrstvy je to ťažšie.
Deni a to ideš iba Ty s Nel?

denisse
17. nov 2009

hej, jani, ideme same dve vlakom ... nepojdeme na vianoce, tak toto je nahradny termin ... 😎

denisse
17. nov 2009

a plienkou sa netrap, ma cas ... bud rada, ze uz nemate dudku ... 😅

sticker
autor
17. nov 2009

Veď ja viem 🙂 Ja som rada aj tej dudke, že ju nemusím v noci dvíhať zo zeme a hľadať ju v tej tme 😀

denisse
17. nov 2009

jani, toto ma rozculuje ... tiez v noci hladam a nadavam 😝

denisse
17. nov 2009

nela s romanom uz isli spat 😅 a ja idem k pracovnemu notebooku, este idem zajtra a vo stvrtok do prace ...

julca80
17. nov 2009

zdarecek zienky 😉
My sme dnes hore od 6.45 😝 , sice mi dlho trvalo kym som sa dostala z postele, ale Domca mi kazdych 5 sekund opakovala z postielky "uz nebuvame, uz nebuvame, ..." No a vyspite sa potom, ako to opakuje 100x. 😅 😅 😅
Teraz doobeda som zbuchala brokolicovu polievku a tusim prvykrat som urobila ryzovy nakyp, mnam, uz sa nan tesim. Este som dala zapiect sneh a tod vsjo. 🙂

sticker
autor
17. nov 2009

Julik u nás to nikto nechce jesť, iba ja 😒 😅 . Takže to nerobím. My dojedáme guláš od nedele a hovädzí vývar. Ale zajtra už budem variť. Snáď ma niečo dovtedy napadne. Ale asi spravím pečienku.
Inak Janku raz prehnalo, ešte doobeda a vraví, že ju bolí bruško. No smectu ani za ten svet nechce vypiť. Na 80% nepôjdeme na atletiku. Uvidím ako jej bude. Na jednej strane šport otužuje telo, no na druhej je to predsa len kolektív...

lenca13
17. nov 2009

Ahojte tak my sme boli objednat Time postel 🙂 do Vianoc by sme ju mali mat doma
Baby isli spat,teda Radka uz aj spi len ma stve ze ma stale teplotu 😖

Julik ja som robila ryzovy nakyp minuly tyzden 😉

Jani a vy mate atletiku ked je sviatok 😕

Ja idem robit bryndzove halusky 🙂