Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
26. nov 2009

dadu no to sa aj ja pytam,ze preco musite vy byvat na opacnom konci 😀 😀
ja zehlicku mam...taku lacnejsiu,ale velmi ju nevyuzivam... 🤐 ale teda netusim,ze ci by ti ix uplne vyzehlilo... 😒

lenca13
26. nov 2009

inak mala by som v obyvke umyt okono.ale sa mi nechce 😖
poobede ideme pozriet krsniatka maju novu detsku tak som zvedava 🙂

jaduska
26. nov 2009

čaute ženy, nestíham, malé mám choré, Boba mala včera 39,2, aj Olívia je prechladená, tak bojujeme.....
pajte

lenca13
26. nov 2009

Jaduska drzte sa 😉
Okno v obyvke umyte 😉

sasa80
26. nov 2009

Baby vy ste dnes nejake akcne 😀

Ja som sa bola shopingovat a budem musiet znova, len na otocku, lebo som si kupila taku dekor stolu a som si nieco s nou vymyslela a nestaci mi jedna ale aspon 7, takze budem musiet ist dokupit 😀 😀, kedze mame tak malo okien 😠, asi ich sama zamurujem 😀 😀 😀

Jadus mas to teda veselo doma, skoro sa uzdravte 😉

Dad, tak zehlicku na vlasy mam, nemam sice kucerave vlasy, ale pekne vyzehli, ale mam taku profesionalnu co je v kadernictvach, ak ti mozem poradit, kazde vlasy sa daju vyzehlit a ked mas moc kucerave vlasky, tak treba umyt, dat vela balzamu, oplachnut ale jemne, radsej trochen nechat v hlave ako dokonale oplachnut, potom poriadne do sucha vyfukat vlasky, samozrejme cesat rovno, nech su skor do rovna a vybuch na hlave ako brcky, no a ked budu suche tak zacat zehlit, po pramenoch a ked dosiahnes rovnost tak prelakovat pramen a znova pod zehlicku a tak celu hlavu a potom dat do pozadovaneho tvaru a prelakovat, existuje potom aj taky olejcek na zehlene vlasy aby neboli vysusene ale mne to mastilo vlasy 😠

sasa80
26. nov 2009

A vy kde ste vsetky? ja mam nakupene 😀

dadulik
26. nov 2009

😕 😕 😕 🙄 no tak to si ma sasi dokonale odradila od tej zehlicky, tolko by sa mi fakt nechcelo serinkat s vlasmi 😒
inak dnes mi mala lezie paradne na nervy, samozrejme, ze nespala, ze ochcala plienku, a este mi stihla kovovym priveskom doskriabat sklo na rure 😠 😠 😠 a teraz tu reve ako nepricetna, co je unudena, unavena...skratka prima den 🙄

sasa80
26. nov 2009

Dad, no to som nechcela ta odradit, skor navod akoby si si to vyzehlila 😉 , ale poviem ti ze ruky by ta boleli 😅 a myslela som ze si ju chces kupit, len na prilezitost ked niekam pojdete s mangelom, tak ze sa budes paradit pol dna 😀

No pekne ti dnes mala vyvadza 😅 😝, mne maly doteraz spal a teraz sa hraje a my tu spekuluje s vianocami 😀 by som uz zdobila keby netrebalo tie okna umyt.

dadulik
26. nov 2009

praveze som ju chcela na kazdodenne pouzitie, ale cim viac o tom premyslam, tym ma to viac opusta, predsa len to nici vlasy, a je s tym paradna robota 😒

zuzla2
26. nov 2009

tak my sme uz doma...
sasi tak pri tom opise by si aj mna odradila 😀 😀 😀 ale myslim dadu,ze na kazdodenne pouzitie urcite nie..nici to vlasy 😒

my sme boli v lidli a hned sme sa stavili aj v kauflande...maju tam vypredaj -50percent..som odtial odisla spokojna, lebo som malej kupila hrubsie puncosky na zimu...ruzove boli za 2,49 a modre za 1,45..pod nohavicami je jedno akej su farby 🤐 😝 a uz mi to surilo,lebo mala mala len take tensie a predsa len ked nahodou pridu mrazy,tak nex mi mala nezamrzne 😀

sasa80
26. nov 2009

No a na kazdodenne pouzitie zehlicka nie je 😖 , fakt by si si Dad znicila vlasy, akurat som to hovorila mangelovi a tak a hovori, ze vy zeny to je hroza 😀 tie co mate kucerave chcete rovne a tie co mate rovne sa zase kulnujete ............ no a debata ako hovado, to muzi nepochopia 😀 😀

Zuz, tak si dobre nakupila, ale inac tu v rakusku su bez akcie vsetky puncosky do 2 euro, ako su obmedzene farebne, a jednoduche bez obrazkov, ale v pohode a u nas sa tvaria ze akcia 😠 , ale aspon si to takto nakupila 😀

sticker
autor
26. nov 2009

Uf, ale ste sa rozpísali 🙂 Ja som uložila aj staršie dieťa - to malo dnes deň blbec, tak bola bez telky, aj bez cd na dobrú noc a ešte sa osprším a zase robiť fotku. Ale tak zle sa mi sedí, že netuším, či to vôbec dorobím ☹
Saši Ty si neskutočne akčná 😉 Ale ja som dnes tiež premýšľala, že aspoň skontrolujem akú mám výzdobu doma, príp. pozriem fotky z minulého roka 😝 .
Dani nezávidím Ti a posielam moc energie. Naozaj to máš teraz ťažké..... A školu teraz nemáš?

sasa80
26. nov 2009

Jani, no den blbec nenavidim ani u Lauriky, dokaze ma az vytocit, ona ma na vsetko odpoved 😖 😠, ale teraz je uz dlhsie v pohode, tak cakam kedy to na nu pride 😅

Ja som ostrihala prave mangela a idem kukat TV a akcna ani nie som moc Jani, ale kedze nas caka nemocka tak sa pripravujem kedze netusim ci budeme len par dni alebo dlhsie 😖 , ale dufam, ze ked si vsetko nachystam tak len den alebo dva po operacii 😀

No a dnes som si vybavila na december, po nemocke ze sa ozvem na umytie OKIEN 😀 tak uz nepanikarcim a umyju mi ich a ja si dam vyzdobu 😀 😀 a tento rok nepeciem 😀 😀 kaslem na to, chcem mat kludne vianoce, minule som piekla pre nas, nasich, svokrovcov a este aj susede som chcela dat, tak som sa napiekla, tak tento rok bude len kupovane 😀 😀

A Jani ako sa ma mala stoptusinacka 😀 😀

sticker
autor
26. nov 2009

No "stoptusinka" spí, aj si pokašlala ale dala som aj fenistil tak uvidím. Cez deň to bolo viac-menej dobré 🙂

sasa80
26. nov 2009

s fenistilom nic nepokazis, a na noc sa neboj dat v klude znova 🙂

ja som hodila foto, ale este zaciatok leta, neviem najst snuru na fotak 😖

sasa80
26. nov 2009

jaj zajtra mame odbery hned rano, takze caka ma stres, dufam, ze dnes hned zaspim 😖 nech rano nie som ako mechom udreta 😔

sticker
autor
26. nov 2009

A berieš aj malú? Či iba malý ide.

sticker
autor
26. nov 2009

Saši veľmi sú zlatučkí 😵 Pekní po mamine, to je jasné hneď. Ale vyzeráš ako ich staršia sestra 🙂 😉 A máte peknú podlahu v obyvke, alebo čo to bolo za izbu 🙂

sasa80
26. nov 2009

Asi len sama pojdem a mangel hodi malu do skolky. ale to rano z rakuska do BA a potom na koniec sveta 😅 lebo dokinu mam az v devinskej vsi, tak daleko mi je teraz 😔

sticker
autor
26. nov 2009

Fíha! To máš normálne celodenný výlet 😕 😖

sasa80
26. nov 2009

To je obyvka, tu mame spojenu vlastne aj kuchyna a jedalen 🙂 je inac super neni na nej spina vidiet. 😀 😀

sticker
autor
26. nov 2009

Inak baby nebojte sa nás...kľudne sa pridajte do debaty 😀 😀
Ale asi sú všetky v "ordinácii" 🙂 Alebo čo dnes beží. Keď mám doma aj Janku, úplne strácam prehľad aký je deň. 😝

sasa80
26. nov 2009

No ved ja kukam jednym okom panelak 😀 a vdaka za kompliment 😀

sticker
autor
26. nov 2009

Bola som v sprche 🙂 No nemáš začo 🙂 Čo je pravda, nie je hriech 😉

dadulik
27. nov 2009

ahojte 😅
my sme spali ako batolata, v poslednej dobe mi laura prespi celu noc (klop-klop), len kebyze si aj cez den schrupne aspon hodinku 😒
naranajkujeme sa, a pojdeme na cintorin (dnes by mal brasko meniny 😔 ), do hydinarne kupit nejaku kuracinku, do zelovocu na vitaminy, na postu zaplatit sek 😝 a k nasim na obed 🙂
jaro je v robote 🙄

lenca13
27. nov 2009

Dobre ranko 😉 umyvacka umyva,pradlo pozehlene,chcem umyt okno v spalni a uz mi ostane len kuchyna 😉 a pozmyvat podlahy,navarene mame
Vcera sme sa u kmotry trochu zdrzali,uz sme neni tak casto spolu ked aj ona bola na MD 😖

sticker
autor
27. nov 2009

Ahojte 🙂 Dad to spanie cez deň už neriešim 😒 . Tiež som rada, že Jul spí celú noc, aj keď teda u nás to bolo vždy. Cez deň sa snažím ak nechce spať, aby aspoň chvíľu sedela a buď si čítame, alebo pozerá rozprávku. Ale vám blahoželám k tým prespatým nociam, keď viem ako si si "užívala" doteraz 🙂 😉

lenca13
27. nov 2009

Ja si neviem predstavit,ze by Timea cez den nespala

sticker
autor
27. nov 2009

No Leni ani ja som si to nevedela predstviť 😀 Ale život naučil...... 😀 😀 😀 😀 Ona tak 1-2krát do týždňa spí.... A to si vieš potom predstaviť tú radosť 😀

lenca13
27. nov 2009

No ved clovek si zvykne na vsetko 😀