Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
28. nov 2009

Ja som po iné roky nevydržala pozerať celého Slávika. Ak bude Mokrý trápny, tak prepnem. Na NOve je tiež Slávik, ale tak nemáme.... Som zvedavá, či Janka Kirschner dostane niečo za Pokoj v duši 😵

dadulik
29. nov 2009

dobre ranko 😅
my sme sa vyspinkali ako skoro vzdy do ruzova, cakame tatinka, co pride z roboty, ideme sa naranajkovat a rozmyslam, ci pojdeme do kostola, lebo dost tu fuci 😕

sticker
autor
29. nov 2009

Ahojte 🙂 Tak tu zatiaľ nefučí, aj slniečko svietilo, no trochu sa už zaťahuje. V noci Jul dosť kašlala a ráno nás zobudila Janka - sedela na wcku a kričala, že potrebuje utrieť 🙄 Kým mne došlo, že sa mi to nesníva, tak bola Jul hore...no ponadávala som si 🤐
Večer som nakoniec pozerala Bonda a cez reklamu prepla na Slávika. Bol celkom dobrý, páčilo sa mi to 🙂 Ale Bond sa mi zdal slabý, nato že je to najnovší.... ale to je iba môj názor 😀

sasa80
29. nov 2009

Ahojte vcera som nemala cas sa ani zastavit na nete 😒, lebo v piatok tu boli nasi a vcera svokrovci a potom sa zase klasika vesala pradlo a spratavala 😒 , no a do toho vsetkeho som na nervy, maly od vcera sopli, kasle, som na nervyyyyyyyyyyyy lebo mame uz len tyzden pred operaciou a toto, ach vazne som na nervy ☹ ☹ ☹

a okrem ineho mam este jeden problem, ale hanbim sa to tu aj napisat ☹ 🙄

sasa80
29. nov 2009

No a okrem soplu sa mu na hornej pere vytvoril nejaky flak 😠 😠 , tak zase sme pridali sinupret, Bcko, calciuma rozmyslam, ci nepridame zase aj spreje aj ked sme ich postupne vysadzali 😠 😠 ach ☹ ☹ ☹

sticker
autor
29. nov 2009

Juj,odpísala som Ti a padol mi net 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

dadulik
29. nov 2009

sasi, ale ved nehanbi sa, kludne napis 😉 ak budeme vediet, pomozeme, prip. povzbudime 😎

sticker
autor
29. nov 2009

Čo sa deje? Tak napíš ipčko....nemyslím si, že by si sa mala hanbiť.....
A malého mi je naozaj ľúto 😔 Ako naschvál, keď potrebuješ aby bol zdravý..... Kiež by mu to prešlo za pár dní ☹

sasa80
29. nov 2009

No uz sa mi par krat stalo, ze sa hral viete s cim .... co nemaju baby 😒 , tak som vzdy nakricala, lebo normalne des a dnes to vyzeralo este horsie 😅 ☹ , tak som zase vybuchla 🙄 , no nejako nemam s tymto skusenost, myslite ze je to normalne 😕 ? lebo som z toho zhorena ☹

sasa80
29. nov 2009

a to nema 15 rokov ☹ , takze ako to bude potom vyzerat to netusim 😝 😔

sticker
autor
29. nov 2009

Saši sa mi zdá, že aj tu na koníkovi bola o tom téma, ale to som si nie istá. Ja som o tom čítala - detská masturbácia. Je to neškodné a dieťa to nevníma sexuálne. Vníma to ako niečo príjemné. Nemalo by sa kričať vtedy na deti...buď ho nechať tak, alebo keď vidíš, že to začína naozaj moc prežívať skúsiť nenápadne odpútať pozornosť..... 😒 Čo asi nebude ľahké.....

dadulik
29. nov 2009

sasi, neboj, je to uuuuuuuplne normalne, nejedno dieta takto spoznava svoje telo 😉
netreba na to upozornovat, ale jemne odviest jeho pozornost na nieco ine 😉

sasa80
29. nov 2009

No lenze ja som z toho v soku, ako aj mi je luto ze nakricim ☹ , ale fakt je to des 😒 , ved ked sa narodil dlho som si zvykala ze otvorim plienku a pipik a teraz toto........ ach to bude este toho u chlapcov asi 🙄 alôe aspon si ma ukludnila Jani, lebo normalne des. az som si myslela ze nemam normalne dieta 😀

No inac vcera pre pobavenie sa maly rozhodol hrat poobede na nemcura 😠 stale len mam komm mit spielen, gib hand und komm a ked som mu povedala ze nie teraz tak zvreskol NEIN a znova, az som musela ist a ked som si sadla tak sa hral a hovori brm brm motored, gehe .... To bol den, inac pekne rozpraval aj v slovencine ale nejako teraz zacal blbnut, ale ze je to normalne ked sa pridruzi dalsia rec 😒

sasa80
29. nov 2009

No toto spoznavnie tela sme mohli vklude vynechat 😀 😀 , preco prave my, ach, zblaznim sa z tychto novych veci 😅

sasa80
29. nov 2009

co dnes inac varite? mangela som poslala do obchodu a ja idem rychlo aspon povysavat 😝 hodte typ.

sticker
autor
29. nov 2009

Saši ja klasika - stehná a ryžu. Polievku som sa rozhodla nevariť, pretože sa to nejje. Tak ju spravím zajtra. Inak by bola kelová. A maminka mi volala, že nech polievku nevarím, že ona robí veľa. Tak aj tak dobre 🙂
A mm chcel kapustové halušky, tak mu ich asi spravím. Len som si teraz uvedomila, že nemám slaninku 🙄 . No keďže ide zase do roboty, tak si môže kúpiť a bude mať na večeru.
A ešte dnes urobím ďalšiu várku medovníkov. A potom skúsim také, hneď mäkké 🙂
Včera večer som pri telka maľovala obrázky na okno - no platnička ma bolela viac ako pri počítači. A to som robila dva obrázky - len ten macko je mnohofarebný 😅 😀

dadulik
29. nov 2009

ja som dopiekla kura, este robim ryzu 🙂
jani, ted edo je tusim v tej robote nonstop 😠

sticker
autor
29. nov 2009

Tiež mám ten pocit Dad 😒 A pred sviatkami tým duplom nehrozí, aby si zobral voľno. Včera sa ho Jaja pýtala, či bude doma na Vianoce 😔 Keď mi včera povedal, že ide aj dnes do roboty, tak som mu povedala, mne to nevysvetľuj, ale malým hej. Ale zase, sú chlapi, ktorí chodia robiť preč, tak som radšej ticho.

sticker
autor
29. nov 2009

Dad a na druhej strane - chcem robiť tie medovníky a to si púšťam MJ a jemu to už trochu lezie na nervy 😅 😀 😀 😀

dadulik
29. nov 2009

😀 😀 😀
my sme sa boli netradicne presne na obed prejst vonku 😎
teraz som lauru ulozila, no uvidime, co bude z toho spania 😒

sasa80
29. nov 2009

Ahojte, u nas tiez kura 😀 😀 mangel kupil, tak aj my sme jedli kura a zobral mi pocitac 😖 tak mu hovorim, ze aspon na chvilu nech vam odpisem 😀 😀

no u nas nechcu spat ani za ten svet 😠

sticker
autor
29. nov 2009

To Julka je už vyspaná...slabú hodinku spala, ale som rada aj tomu.
MM šiel do roboty a zviezol aj maminku s Jajou k prababine. Domov sa prejdú a zbehnú do Billy. Maminka chce tiež robiť medovníky, ale ona robí zzo 650 múky a nemali tu v obchode, tak pôjdu pozrieť. A Jaja sa aspoň vyvenčí. Julku nehccem moc ťahať von, keď fúka a kašle.
Zmyla som okno v detskej, ostatné už iba znovu preleštila a ešte jedno okno v "bordel" izbe... Len k nemu si musím cestu spraviť... Ešte idem hraciu izbu povysávať tak viacej, nech nemám naraz veľa roboty. No a tie medovníky spraviť. A na chodbe máme tiež službu a nemám kde nechať Jul, tak mi bude asistovať.

dadulik
29. nov 2009

jani, co si sa zblaznila, v nedelu tolka aktivita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sak sadni a relaxuj, ked mas len jedno "dieta" doma 😎 😀 sa mi zda, ze nejako casto baby umyvate okna 😕
to sa mam priznat...ze ja....len 2x do roka ? 😲 😀 😀 😀 😀 pred velkou nocou a pred vianocami 😀 😀 😀
no u nas sa drichme uz hodinu, jaro od rana po nocnej, len za chvilu to pojdem pobudit, lebo pojdeme otcovi gratulovat 🙂

jaduska
29. nov 2009

ahojte....
Sandra išla do divadla, Oli mi spí, Liluša je čerstvo zobudená, tak mám trošku kľud. Doobeda som trápila keyboard, niektoré piesne mi už aj celkom idú...ešte sa na staré kolená naučím aj na klavír hrať 😀 😀 😀 😀

Saši - to spoznávanie tela je úplne normálne...ja keď dám Olívii plienku dole, tak hneď si rúčkou chytá cikulku....a Boba celé leto, keď behala holá, tak v kuse sa tam chytala. Keď budeš naňho kričať, tak to bude just robiť, ako písali baby - nejako odpútať pozornosť a nerobiť okolo toho haló (aj keď je to ťažké občas 😀 )

dadulík - ja umývam okná asi v takých časových intervaloch ako ty 😵 pohodaaaaaaaaa 😎 😎 😎 😎

zuzla2
29. nov 2009

ahojte..
my sme boli doobeda v kostole..tak sme sa najedli (robila som strapate kur.rezne) a teraz sedime a surfujeme,lebo mala spi..dnes zaspala az o 2ej 😠 to vzdy je tak,ked je tatino doma....ked vstane,asi zbehneme na obchodzku obchodov 😎
sasi ako uz jadus napisala..je to uplne normalne..aj nasa toto obcas robi... 😔
okna...no ja som z tych vacsich blaznov,co ix umyvaju cca kazde 3mesiace, niekedy aj castejsie 😀 ale to je tym,ze som zatial doma,tak si to dovolit mozem...ak budem xodit do prace, uz tolko casu nebude..ja by som bola ix teraz znova umyt, aj ked som umyvala cca pred mesiacom,ale mm by ma uz asi zabil 😀 😀 😀 a ja vtedy robim aj komplet upratovanie...

sticker
autor
29. nov 2009

Tak druhá várka medovníkov je hotová, chodba umytá, ale teda umývanie schodov nie je to pravé na moju platničku 🙄 . Celkovo som unavená a dosť ma to bolí. Ešte sa postupne "zbaviť" drobcov a moc dúfam, že sa vyvalím pred SS...
A okná tiež umývam ako Zuzka. Resp. keď sa mi nepáči ako cez ne vidím 😀

lusinda2000
29. nov 2009

čaute kočendy🙂

akosi nemám kedy a ani čo písať🙂
nemáme nič nové,žiadne zážitky,sme len doma alebo u babiny,na vianočných nákupoch sme ešte neboli,tak neviem kedy to všetko postíhame,keď už teraz je ľudí v obchodoch akoby dávali zadarmo🙂

priaznivci SS-budú v trenčíne,viem si predstaviť,aký nával mládeže tam bude🙂
osobne si myslím,že teraz vypadne bagárová-možno je to trošku aj môj názor,zdá sa mi už najslabšia zo všetkých finalistov☹

saši-veru my sa nepoznáme,tak ťa rada spoznávam🙂

jani-hodíš mi prosím ťa recept na tie medovníky,čo si robila?
lebo my robievame každý rok len také,čo sú hneď mäkké,babka len tie robí a sú dobrééé🙂
no chcela by som asi vyskúšať aj také,čo treba nechať zmäknúť...môžeš aj do IP🙂
jo a musím pochváliť tvoje výtvory fotiek:-ň dokážeš to pekne zladiť,to ja s anad tým trápim a ešte nemám hotovú ani jednu fotku☹

okná umývam tiež len 2krát do roka,pretože také množstvo okien ako máme my na chalupe ma odrádza umývať ich častejšie,hoci musím priznať,že by sa im zišla častejšia hygiena,najmä na obývačke,pretože nám tam náš kocúrik škábe na okná zvonku a to si viete predstaviť ako vyzerajú v tomto počasí jeho labky 🙄 🙄 🙄

teraz idem okúpať malú,nech sa troška vymočí a pohrá a pomaly ten čas ujde,napapá sa a pôjde spinkať.....

tak zatiaľ....pa

lenca13
29. nov 2009

Dobry vecer 🙂 🙂 🙂

lenca13
29. nov 2009

Zabijacku prebehla v poriadku,sice trochu viac narobena kedze nam vypadli dvaja ludia 😖 ,mrazak je plny,ja prejedena a niektori aj prepiti 😀 😀 😀
No vianocnu vyzdobu nemam,ale advetny veniec je na stole 😉
Akosi nemam cas a do vianoc mame vsetky vikendy plne same akcie,nudit sa urcite nebudem 😉

dadulik
29. nov 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀
u nas bezi tiez SS, mala padla do postele ako hruska, taka bola unavena po gratulacii 🙂