Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sasa80
16. dec 2009

Inac verzus SS, tak som smutna, ze Dominika vypadla, ja toho Smajdu nemusim uz od uvodu, ble, fakt som mala vzdy jeho na vyhodenie a nic 😠 , ale kolko ludi tolko chuti 😝 , mne sa on nepaci a dufam, ze Chodur vyhra 😅

dadulik
16. dec 2009

sasi, tak ja mam presne opacny nazor na chodura a smajdu ako ty 😀 😀 😀
je to tak, 100 ludi 100 chuti 😎

sasa80
16. dec 2009

Dad presne, preto pisem, kazdemu sa nieco ine paci, ale ja teda jeho fakt nemusim, este ani nebol v 12ke a uz som ho vahdzovala 😀 😅

sticker
autor
16. dec 2009

Ahojte 🙂
Saši ja má názor ako ty 😀 😀
Uvarila som cesnačku a druhé netuším, keďže moje hviezdy odmietajú jesť dva chody. Ale Janka už druhý deň chce jesť iba tousty 😝

sasa80
16. dec 2009

AHhoj Jani, tak super, ze mame rovnaky nazor 😀 😀

No nenarocne dieta mas, ze tousty, ale to je len asi obdobco 😀 😅 , ja vazne netusim, asi to dam len robit na stave ako v nemocke s nejakych ochutenim a dlabem na to 😅 a ryzu tiez, leb obycku, vazne nemam chut vyvarat.

Ja mam taku depku, by som sa potrebovala ist schopingovat 😀 😀, nech sa odreagujem a do toho maly mal teraz ranny spev, kedze sa zobudil hore zadkom ☹ ach to bude dnes zase den 😔

sasa80
16. dec 2009

Takze uz sa u nas vari 😝 😝 😀 😀

lenca13
16. dec 2009

Ja som pozehlila,trochu upratala,cakam segru 😉
Time hovorim ze sa ideme prejst aspon do obchodu,a ona ze je unavena chce lezkat 😀 😀 😀

dadulik
16. dec 2009

tu sneziiiiiiiiiii,ale veeeeeeeeeelmi, aj sa to drzi 😵
boli sme vonku, malu som nemohla ani domov dostat, co sa tak tesila 😀

lenca13
16. dec 2009

U nas este nesnezi 😖ale mohlo by,timea si nachystal aj lopatu ked bude sniezik 😀

dadulik
16. dec 2009

tak my sa mozeme ist poobede sankovat, tolko sa tu toho sype 😀

sticker
autor
16. dec 2009

Dad pošli to sem, prosíííím..... ☹Ale v správach vraveli, že od vás sa bude sypať...tak celý deň nato čakám 😀

sticker
autor
16. dec 2009

Ja idem cesto na medovníky zarobiť, povešať prádlo a povysávať. A hlavne spraviť kafé. Prvé bolo o šiestej a to je už dááávno 😝 .

lenca13
16. dec 2009

Cesto na medovniky je uz od vcera v chladnicke 😉 ,a druha kava je uz davno vypita 😀

zuzla2
16. dec 2009

tu sa aspon snazilo snezit a miestami aj snazi...tak hadam do tyzdna tu aj nejaky sneh bude...u svokrovcov uz mali v nedelu 😀
mne mala predxvilou zaspala..mala by som nieco robit..len netusim co..resp. neviem kde zacat 😖

sticker
autor
16. dec 2009

No ale včera vraveli, že od nedele sa oteplí a na Vianoce snežiť určite nebude 😒
Leni jedny medovníky už mám, musím zatiaľ vymyslieť kam dám tieto.

lenca13
16. dec 2009

mm ich bude piect az zajtra a nam staci trocha ved sme doma len na Stedry den 😉
Zuzi nerob nic vyloz si nohy 😀 😀 😀
Ja som dala do truby tie zemiaky s domacou klobasou je vynikajuca 🙂
volal mm tak dvd pridu do vianoc a este mu dali dajaky zlavovy kupon na vino,tak sa niekedy oplati objednavat aj na poslednu chvilu 😉

zuzla2
16. dec 2009

leni si ma presvedcila 😀 😀 😀 dnes troxa poodyxujem...sice bordel jak v tanku..ale neva... 😎
tu sa klop klop rozsnezilo....tak ked mala vstane,pojdeme von..hadam si aj bude mat co vziat do ruky 😀

ja medovnicky tento rok nerobim..kedze minuly som ix vyhadzovala..co ix nemal kto pojest..ja ix nejem..mm tiez ne...a mala by si aj dala,ale dostane od svokry 😀 😀 teda ona mi davala teraz cez vikend,ze nex si doma ozdobim,ale som povedala,ze ani nahodou 🤐 😀 😀 😀 minuleho roku to nem dopadlo dobre...tak som vzala len zopar pre malu a zvysne bude mat,ked tam prideme medzi sviatkami 😀

dadulik
16. dec 2009

ludia, o chvilu tu vyhlasim snehovu kalamitu 😲 jaro isiel na bicykli do obchodu a veru sa uz dlhsie nevraca, ma zrejme problemy sa prebrodit 😨 😅
hlavne, ze vcera hlasili, ze sice dnes bude snezit, ale napada tak max. 1 cm snehu, a mojim odhadom je ho uz 5 cm !!!

dadulik
16. dec 2009

aaaaaaaaaaaaaaa uz dosiel 😝

sticker
autor
16. dec 2009

Tak už poletuje aj u nás 🙂 Som zvedavá ako moc bude padať 🙂

sasa80
16. dec 2009

ahojte tak u nas tiez snezi 😀 , ale na tu sankovacku to nevidim 😖

No v skolke maju ovcie kiahne, uz 3 deti su doma 😠 , tak dufam, ze na vianoce nebudeme bodkovany, teda maly je zaockovany, ale mala nie, ta uz nestihla vakcinu, tak uz mam zase nervy, aaaaaaaaaaaach.

No a teraz sa nam pes podhrabal tak toho som este riesila v tej zime, skusa moje nervy, asi chce aby som sa na nom odreagovala 😠 😠

sasa80
16. dec 2009

Uz nech je leto nech ma rok, nech sa moze zacat cvicit aj pes, nastastie zavolanie vie, aport ho bavi ist pre lopticku, dnu uz nechodi po zlomenine, ani sa neodvazi, 😀, ale este zakladne, sadni, lahni a chodzu pri nohe chcem cez leto, jaj mam z neho strach ze bude sprosty, ze nebude vediet 😅 , lebo co sme mali dvoch tak ovladali, ale neboli takyto pojaseny 😠 😠 😠 ako tento.

sasa80
16. dec 2009

Jaj a este nieco, tento jediny skace ako blbec, cela som doskakana ked niekam idem, uz je tak velky ze mi az na hlavu vyskoci, a neviem ako ho to mam odnaucit, lebo toto tiez nerobili 😠 😠 neviete poradit trik 😅

lenca13
16. dec 2009

Tak u nas zaina byt krasne bielo 😉
Sasi pri kiahniach je dlha inkubacna doba,u nas sa to v skolke tahalo 6 tyzdnov,radka ich tiez vtedy dostala asi tyzden pred vianocami
Ten pes moze byt zlaty,no nasi maju takeho rocneho a tiez skakal jak sprosty ale uz si zvykol 😉

dadulik
16. dec 2009

tak sme sa dobre posankovali vsetci z ulice s detmi 😀 😀 😀 😀
len chudak jaro, ten uz dve hodiny odmeta ☹

denisse
16. dec 2009

ahojte zienky .. tak ja mam pre tento rok odpracovane 😉 teda aspon co sa tyka ucasti v kancelarii ... zajtra a v piatok este pracujem z domu a potom dovolenkaaaaa .... 😀

nele sa kasel veeeeelmi zlepsil, az sa divim ...klop, klop ... ale uz tyzden nebola vonku, tak je to s nou na zblaznenie, dnes sa stazovala aj jirina, ze to bol des .. navyse cele doobeda nesiel prud, takze ani si nemohli pustit telku, dvd, pesnicky ....

zajtra mozno aspon na hodku pojdeme von a v piatok by som rada isla do Pohadky, ale neviem ... este si to rozmyslim podla zajtrajska ...

aj tu napadlo trosku snehu, ale v prahe to nikdy dlho nevydrzi ... ale kosa je riadna ...

denisse
16. dec 2009

a inak som dnes cez obednajsiu pauzu bola v takom francuzskom obchode, kde capuju vino, destilaty, likery, oleje, octy ... maju tam toho od vymyslu sveta, bol tam naval kedze je pred vianocami, ale dockala som sa a nakupila, tak to rozdame ako darceky .. navyse to pekne vyzera v takych flastickach, rucne na to pisu, co to je 😅 tak mam radost ...

denisse
16. dec 2009

tak nejak to vyzera ... clovek by najradsej kupil zo vsetkeho kus 😀

http://www.vomfass.cz/darky.html

jaduska
16. dec 2009

aj ja sa chcem sánkovať.... 😖 U nás síce nasnežilo, ale iba taký prach....Ja tvrdím, že už keď má byť zima, tak nech je poriadna, s kopou snehu, nech majú deti radosť (a ja s nimi 😝 😝 😝 😝 😝 )

leni - do kedy má vaša Radka prázdniny? Sandra dnes mala napísané v slovníčku, že až 11.1. idú do školy, sa mi to dáko dlho vidí....

lenca13
16. dec 2009

Jadus maju tak isto,ale este 21.,22.12 idu do skoly 😉