Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
30. jan 2010

Dad zvykneš si nato - ešte ti to aj niekedy dobre padne.... Ja už chodím aj von v čase obedného spánku a je to super 🙂 Nemusím sa obmedzovať časovo.... Teraz je poobede už dosť veľká zima a na obed sa to ešte dá 🙂

jaduska
30. jan 2010

dadulík - tak to je super, že nemáš prechladenú kosť, fakt buď rada.... Ja som dnes bola na tú prezentáciu v škole aj so Sandrou, tak som dostala A, ale to väčšina z nás, ani som nepovedala všetko, čo som mala nachystané, lebo nám obmedzila čas na 6 minút, hlavne, že som jak blbá vliekla kopec kníh so sebou. Šli sme busom, lebo na aute nám treba opraviť alternátor, tak musíme počkať, lebo je "vysoký dátum".... Dnes má drahý narodky, chudák dostal iba taký mini darček, ale jeho chyba, že ich má týždeň pred výplatou, mal si to zariadiť tak ako ja - ja ich mám v deň výplaty 😀 😀 😀 😀 😀

A konečne nasnežilo aj u nás, začalo keď sme došli domov, tak nám to celkom dobre vyšlo, dúfam, že zajtra sa bude dať ísť sánkovať, už sa teším......

sticker
autor
30. jan 2010

Dani 😀 😀 😀 Veď on hádam vie, že to nie je o dračekoch, ale o tom, že si si vôbec pri tých všekých povinnostiach spomenula 😉
Naša Jaja bola na deň výplaty a teraz je deň pred výplatov, bo im to posunuli 😀 😀

denisse
30. jan 2010

caute, vas zanedbavam, bo si uzivam, ze su tu nasi ... a dnes boli aj svokrovci ...

dani, som si dnes dokonca prichystala fotky kosikov, ze ti ich poslem, ked som si spomenula, ze nie je piatok ale sobota a ty si to potrebovala na dnes 😠 tak mi to prosim odpust, som na to nejak pozabudla ...
o to viac gratulujem k Acku .. si proste sikulka neuveritelna 🙂

jaduska
30. jan 2010

deniska - si zlatá, že si si spomenula, ja by som si to v najhoršom prípade bola vytlačila z tvojho albumu na FB, vôbec sa tým netráp, jasné, že teraz máš iné starosti (príjemné).....
Inak som sa dozvedela na tej hodine to, že pletenie košíkov sa nesprávne nazýva pletením, lebo správne by to malo byť tkanie alebo preväzovanie, že z technického hľadiska je pletením iba to klasické štrikovanie, lebo tam sa očká prevliekajú jedno cez druhé....no zase som o niečo múdrejšia 😀

dadulik
30. jan 2010

dani, tak vsetko naj muzickovi 😵

jaduska
30. jan 2010

daduš dík, odovzdám

dadulik
31. jan 2010

dobre ranko 🙂
u nas sa uz vari, masova polievka a cernohor 😉

sticker
autor
31. jan 2010

Ahojte 🙂 Ja mám navarené od včera, tak sa nestresujem. Akurát sa cítim trochu na nič, aj ma hrdlo začína bolieť, ale tak čo som čakala keď mám obe baby choré... Dala som si Theraflu a uvidíme... Ale tak mne je v kuse zima.. Dve noci dozadu som spala pod dekou, paplónom a ešte jedným paplónom 😅 . A to som zapla aj radiátor, mm len točil hlavou, že koľko za tú jednu noc som nakúrila 😝 . Ale do štvrtka chcem fungovať, lebo mám ísť na tú magnetickú a nechcem to prekladať, keďže tam sa čaká aj vyše mesiaca 😒

dadulik
31. jan 2010

tak nas posuniem 😉
boli sme sa vsetci traja sankovat, aj tatino sa spustal na sankovacej lopatke, to bolo srandy 😀 😀 😀

jaduska
31. jan 2010

tak konečne nasnežilo aj u nás jupíííííííííííííííííííííííí Sandra s Bobou boli s janym odhŕňať sneh z auta, aby nám nezhrdzavelo..... 😀 😀 😀 Tak sa Sandra vybláznila v snehu, Lily tam celý čas pišťala a mraučala, tak išla domov skôr, ja neviem, či sa toho snehu bála, alebo čo....

dadulik
31. jan 2010

😲
prave som dopozerala spravy, a baby z vychodu, tak aj ku vam prisla konecne kalamita 😀
u nas zase mrzne jak hovado 😖 uz to cloveka prestava bavit, len sa vyobliekame, ze ideme von, a za pol hodinu sme premrznuti 🙄
idem okupat a ulozit dieta, ved konecne by sa patrilo jej spat 😒 jaro isiel do roboty, tak si urobim veget pri telke 😎

sticker
autor
31. jan 2010

No DAni aby ste toho snehu ešte nemali veľa 😝 . Samé kalamity 😒
U mňa je hrdlová kalamita 😀. Ale snáď to neprepukne v chorobu.
Pôjdem do vane a spať, nech to trochu vypotím. Inak som Jaju nahodila do "maškarného" a som zistila, že musím zajtra nejaké topky kúpiť. Čo mám od Lenky pekné biele na opätku (to Jaju najviac zaujíma 😀) no tak sú ešte stále veľké... takže zajtra utekáme do mesta, aby bola víla kompletná 😀

denisse
1. feb 2010

😉 😕 😕 😕 😕
co to, co to????
ja ze rychlo pocitam, co noveho a tu nic 😀
tak vam prajem krasny den a vecer mozno nakuknem 😉

dadulik
1. feb 2010

deni cau 😀
a tu rano zas snezilo jak sibnute 😒 uz ma to nebavi sa obliekat, brodit po snehu 😠 uz nech je jar 😅
my sa flakame, mozno vecer zbehneme na jednu navstevu, este im musim zavolat, ci sa im to hodi 😉

sticker
autor
1. feb 2010

Dad prosím ťa tých slimákov môžem urobiť bez hocijakej plnky len posypať sezamom, alebo rascou? Chcem to do škôlky a nechcem dávať šunku ani nič, bo neviem, či to deti ľúbia a zase aby sa uč. nebáli že je to pokazené 😅

dadulik
1. feb 2010

jani, ja som cesto potrela iba kecupom a na to platkovy syr, ale mozes kludne bez a trebars len ten sezam na vrch 😉

sticker
autor
1. feb 2010

No tiež by som to robila Dad tak....ale naozaj neviem, či všetky deti majú radi kečup.... chcela som iba paličky urobiť, ale potom ma napadlo, že slimák vyzerá krajšie 😀

jaduska
1. feb 2010

Baby to len Košice majú kalamitu - my máme šikovných cestárov 😀 😀 😀 😀 😀 No a dnes sa to pomaly topí. Išli sme von, Bobu som mala na saniach, aj my tam zaspala, a potom som ju chuderu takú spiacu vykydla do snehu, lebo sa mi prevrátili sane, ale ju to ani neprebralo, iba trochu otvorila oči ako som ju dvíhala zo snehu a spala ďalej.... 😨

dadulik
1. feb 2010

tak navsteva nastastie dopadla bez ujmy na zdravi, mala uz zarezava 🙂 trochu tam bola nervozna, aj revala, co uz bola unavena, hold asi jej chyba ten denny spanok 😖
jani, tak si tych slimakov mala len posypat struhanym eidamom a hotovo 😉 to snad lubi kazde dieta 😀
dani, sa tu rehocem, ako si malu vysypala, chuda 😅
no my si pojdeme asi skorej dnes lahnut, lebo jaro po nocnej nespala a ja som tiez dost sklatena, takze dobru 😔

dadulik
2. feb 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕

sticker
autor
2. feb 2010

Baby ale to tu riadne flákame 😝 .
Jaja je v škôlke, určite teraz "tancuje" o dušu, na obed si prídeme pre ňu a o druhej ideme na zápis do školy. Akurát som sa tak mierne rozčúlila, lebo mám vypísať evidenčný list a tam že vzdelanie matky, otca... Ale viem, že je zákon podľa ktorého sa na takéto veci vôbec nesmú pýtať. Navyše na tom liste nie je dodatok - súhlasím s poskytnutím svojich údajov, blá blá blá..... Ako ja sa nehanbím sa svoje vzdelanie, mám "normálne", ale akože keby som bez maturity, tak moje dieťa zaradia medzi "dementov" a budú sa k nemu aj tak správať? Ja môžem byť hocijaký debil - s prepáčením, ale moje dieťa môže byť génius!!! No, tak ma to trochu rozčertilo 😅 😀 😝
A ideme teraz do mesta aj s mm a potom teda pre Jaju.... A mm je rozhodnutý ísť do tej školy s nami a už ho vidím, ako im tam bude vysvetľovať ten evidenčný list 😀 😀 Bo oni v robote museli všetky takéto listy skartovať a nesmú to pýtať... Bože, to by bolo haló, keby niekto napíše napr. do Joj, že v Tescu to po ňom chceli...už by bola reportáž...

dadulik
2. feb 2010

jani, to je sila 😠 😠 😠 to by aj mna s jarom asi nasralo, a pritom ja mam VS vzdelanie, ale kde beru drzost sa na taketo veci pytat ????? ked vobec nejde o rodicov, ale o deti ! 😠

dadulik
2. feb 2010

moje dieta spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale teda to boli zase nervy 😖

jaduska
2. feb 2010

Ahojte....
Jani tak ako dopadol karneval??? My máme 12.2. Sandru som ukecala, že bude dúha, tak sme včera vyrábali sukňu...

Čo sa týka tých údajov, rieši to Zákon o ochrane osobných údajov, nepoznám ho dokonale, len z hľadiska zamestnávateľa, čo sa nemôže pýtať, ale vzdelanie určite nie je tajný údaj... Veď zamestnávateľ ho podľa mňa mať musí. Neviem, ako to je pri zápise do školy, ani nepamätám, či sa to pýtali nás, mám pocit, že nie... A v podstate ak niekomu údaje poskytneš, tak súhlasíš s ich použitím na účel, na ktorý ich dávaš. Súhlas treba iba keby ich chceli použiť na niečo iné.....

My sme dnes boli s malou v poradni (konečne po dlhej dobe), tak nás hneď aj zaočkovali do oboch nožičiek, ale ani veľmi neplakala, iba trošku zamrnkala.... Oli váži 9,5 kg a Boba 13,5 kg a meria 92 cm.... 🙂

lenca13
2. feb 2010

ahojte,ja akosi nestiham..
Dnes som tu mala neter,kamoske som chvilu varovala maleho bola u zubarky,doobeda bol mm s Radkou u zubarky lahsi o 60€ 😖 ,poobede som s nou isla na 9 rocnu prehliadku a ockovanie,poslala nas na ocne tak sme sa boli aj hned objednat som zvedava ci bude potrebovat okuliare 😕
Jadus Timea meria 94 cm a 15.5 kg,boba je teda riadne tintitko

lenca13
2. feb 2010

Jani,ako bolo na zapise?

sticker
autor
2. feb 2010

No ahojte 🙂 Tak mám po karnevale, aj po zápise... Na karnevalo bolo dosť detí, ktoré sú choré a prišli na doobedie do škôlky 😒 . A všetky triedy sa stretli v Jankinej triede a že sa tam fotili a to v iných triedach sú choré 2/3 detí a prišli...no čo už. Navyše sú kiahne, tak striehnem jak ostriež...Jaja mi chodí ukazovať každý pupík a veru tri sa mi nezdali, no ja netuším ako to vyzerá, bo mne keď niekto povie že vodový pupík tak mi to moc nepovie... Navyše ja som to nemala, tak sa "teším". Poobede sme boli na zápise a som teda hneď povedala, že ideme na odklad. A bola tam známa uč. čo ešte mňa učila a ona si aj tak Jaju zo zvedavosti odviedla k sebe bokom, kým ja som s druhou vypisovala papier do poradne a tá uč. s Jajou nám kričí : "Veď ona je šikovná, všetko vie" 😀 😀 Všetko im vykecala a že ešte aj o mne by sa dozvedeli, keby sa pýtajú 😀 Nejako nechápali, že prečo uč. v škôlke mi radia odklad.... farby povedala, zrátala čo bolo treba, mláďatká zvierat zaradila správne k rodičom.... Keď som im povedala, že je živá a moc neobsedí tak mi povedali, že to by polku školy nemohli zobrať 😀 Ale tak pôjdeme do tej poradne a uvidíme 🙂 Jaja je neskutočne pyšná - dostala diplom a nejaké darčeky...
A keď sme prišli som si musela ľahnúť, bo ma niečo obchádza...vážne uvažujem preložiť magnetickú, lebo neviem či vydržím toľko ležať. No keď si predstavím zase čakať mesiac.. 😒
Netuším či dať Jaju do škôlky zajtra....ešte má soplíky trochu... a ona keď sa hrá si nepôjde utrieť nos. Aj toto si neviem predstaviť keď bude v škole... V tomto smere sa mi zdá trochu nesamostatná... 😒
No pôjdem do vane, vypijem theraflu a zaľahnem. Uvidím ako nám bude ráno...

dadulik
2. feb 2010

dani, laura vazi cca 14 kg a meria 92 cm, takze podobne tintitko ako boba 😉 ale dnes toho zjedla za dvoch 😀
ja idem ordinovat 😎

sticker
autor
3. feb 2010

Ránko 🙂 Ty sa sype o dušu 🙂 Keby do toho nefúkal vietor, je to lepšie. Nechávam si doma aj Jaju, nech sa zahrajú s Jul. Veď zajtra pôjde do škôlky. Akurát ma to zase bolí, tak som "nepoužiteľná"... A mala by som aj variť, ale ešte moc netuším čo... Teda hlavne polievku. To dostanem odpoveď - paradajkovú 😅
Leni a Timka sa teší do škôlky? Či zatiaľ jej to nejako špeciálne nepripomínate?