Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
20. feb 2010

to je fakt bieda s tym stretkom ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
skooooda ...

ja stale nejak verim, ze janka a danka to nejak vyriesia (sikovne deti ako san sa urcite daju zo skoly na chvilku ospravedlnit 😉 ) a janka snad aspon na jednu noc ako lenka budu moct prist ...

dad, ak suhlasis s mojim zoznamom tych par ubytovani, co som vypisala, tak podme my dve to skusit zorganizovat a ostatni sa mozno pridaju 😉
napisem julci mail, ci nema este z minuleho roku ten zoznam otazok, ktore sme spolocne dali dokopy a skusime najprv mailom oslovit jednotlive "ubytovne" a uvidime ...

dadulik
20. feb 2010

jasne deni 😉
tak pockame na julcin zoznam a od pondelka mozme mailovat, nejako si to rozvrhneme 🙂

sticker
autor
20. feb 2010

Babenky, ja to vidím biedne aj z dôvodu že nevydržím toľko sedieť v aute... možno sa vám to zdá banálny dôvod, no my len tu v meste keď ideme, tak len zatínam zuby a neviem sa dočkať, kedy vystúpim ☹ Potom - ja sa kúpať v teplých vodách nemôžem a mne by to bolo dosť ľúto ísť k bazénom a nemôcť tam ísť plávať ☹
Takže my naozaj nedávam "áno"..... ☹

denisse
20. feb 2010

jani, ja to uplne chapem, ja viem ako strasne to boli .... ale strasne verim, ze v maji ta to uz takto boliet predsa nemoze ... musi ti na to nieco pomoct ... a prave preto, ze nie vsetci chcu ist k bazenom, tak to urcite mozeme urobit tak, ze ti, co chcu, tak pojdu, kym tam vy nebudete a keby ste prisli, tak sa budeme venovat vam 😉

lenca13
20. feb 2010

Ahojte 😉 doobeda som varila,poobede sme sa vybrali do Tn reklamovat Radkine cizmy dali nam naspat peniaze 😉
Baby sa pytali do detskeho kutika,tak sme ich tam dali a my sme si v klude pobehali obchody a nikto nam nepisatal za zadkom 😀 😀 😀 😔
Timke som kupila dve super tielka a nohavicky za 6.90€ je na nich Mickey 😉

Jadus u nas vobec nerobia skolakom problem ak idu s rodicmi na dovcu,akurat ked ides na viac ako dva dni tak to musi schvalit riaditel

dadulik
20. feb 2010

dani, ved san by len jeden den chybala 😅 a to ten piatok

jaduska
20. feb 2010

no teda ja Sandru ako problém neberiem, šak riaditeľ chodí s mojim mužom hrať futbal, aj občas na pivo 🤐 🤐 🤐 🤐 takže vybaviť voľno nie je problém.....no mňa si napíšte do zoznamu áno/nie, lebo zas neviem, ako na tom budem so skúškami.

Jani - Podhájska sa nevyberala ani tak kvôli bazénom, skôr kvôli tomu, že je tam lacnejšie ubytko ako v Lietave. V máji aj tak nebudú fungovať všetky bazény, iba tie, kde je termál a na celý deň tam nemáš čo robiť. Vstupko je mimo sezóny na hodinu, takže také 2 - 3 hodiny tam - to bude až-až.... 😀 Ale je jasné, že tiež nevieš, čo bude. Osobne si myslím, že tie, čo idete na isto si ubytko vybavte už teraz a tie ostatné si to poriešia potom, veď mimo sezóny to nebude až taký problém. Ja som minulý rok zohnala ubytovanie v júli na august, asi iba 2 týždne dopredu....

dadulik
21. feb 2010

ahojte, my sa chystame do kostola 🙂
dani, lenze ak to takto urobime ako pises, ze si napr. s deni zabezpecime ubytko spolu (co sa mi zda uplne nelogicke,len pred dve rodiny to robit, prip. tri s lusi), a vy potom na poslednu chvilu, to uz nebudeme spolu, a uz to nebude take ako v tych bojniciach ☹

dadulik
21. feb 2010

tak ja teraz fakt baby neviem, ist do toho stretka alebo nejst ☹ 😢

denisse
21. feb 2010

ahojte ...
tak ja som dnes dvojnasobne smutna ... kvoli stretku a kvoli vymazanej teme .. naozaj to zmazali .... a ja som sa na to spoliehala ako na svoj dennik z nelinho zivota, preto si to priebezne ukladam ... a teraz mi asi 4 mesiace chybaju ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sticker
autor
21. feb 2010

Deni no taká malá špinavosť do nich 😒
Som zvedavá ako zvládne Nelinka dnešok 🙂 Potom prídu svokrovci k vám, či pôjdete zase pre ňu?
Ja robím ten recept od Lenky a polievku nie, lebo to sa u nás nejje a keď budú malé náhodou mať chuť, tak maminka uvarila..
Inak Julka strašne zle jedáva. Vôbec nechce jesť klasickú teplú stravu... Neskutočné ako bojujeme. Ale napr. krajec chlebíka s uhorkou to zje ☹ Už ma to nebaví a mám chuť ju nechať tak, no ona len chodí a "blbosti" vypytuje. Ja jej nedám a poviem, že keď zje polievku, no nezaberá to 😒

denisse
21. feb 2010

tak ja dnes naozaj nemam dobry den 😒
uz tyzden mam prisernu zapchu a nic nepomaha ... stale ma mrzi ta vymazana tema (som asi blba, ja viem, ze je to prkotina, ale 😒 )
a navyse to stretko ...
ja myslim, ze v tejto chvili asi nie sme schopne nic zorganizovat, takze ja skusim napisat maily do vybranych ubytovani a asi to zatial nechame tak a skusime to risknut s rezervaciou az tesne pred terminom, ked bude jasnejsie, kto ide a ci sa vobec ide .. hmmm????

dadulik
21. feb 2010

deni ☹ ved aj ja som z toho stretka smutna ☹ ale tak, co uz 🙄 uvidime, ako sa to vyvrbi, bud sa nas tam zopar stretne, alebo tam pojdeme na dovcu ako rodina v sezonne 🙂
pocuj, s tou temou, ked to admini vymazali, oni to nemaju niekde u seba archivovane ? 😕

jaduska
21. feb 2010

ahojte.....
k tej vymazanej téme - raz bola o tom "reč", tiež sa tam jedna baba pýtala, či sa to nedá obnoviť a admini jej odpísali, že to je vymazané natrvalo.
A deni to ako si ukladáš do PC?

A k zápche - pri Olívii som ju mala v kuse, pomohol až klystír pred pôrodom....

Ja sa k tomu stretku naozaj neviem na 100% vyjadriť... 😒

jaduska
21. feb 2010

zuzka nepoznáš túto predajňu?:
http://www.babybabo.sk/babybabo/15-KONTAKTY

dadulik
21. feb 2010

u nas bolo dnes neskutocne krasne pocasie, tak sme s malou hned poobede zobrali bicykel a isli sa prejst k babkam, dorazili sme az pred chvilou 🙂
uz je umrncana, kedze cez den nespala a zrejme ju to unavilo, tak pojdeme dnes skorej spat 🙂

denisse
21. feb 2010

ahojte .. my sme doma, nela zostala .. tak sme to hned vyuzili a aj napriek tomu, ze je nedela vecer, tak sme poriadne upratali ... 😝

nela ostala v pohode, ani nechcela ist s nami na dvor sa rozlucit ... ktovie, ci uz jej doslo, ze tam bude bez nas spat ... zatial nevolali ... 😉

dani, ved prave o to ukladanie ide ... kamosi sa snazili mi na to urobit nejake "stahovatko" ale to nefungovalo, tak som to pekne ukladala ako html stranky jednu po druhej .. vzdy ked som mala cas, tak som takto kus poukladala ... a bohuzial som nestihla tu dvojku celu ☹ ☹ ☹ fakt som z toho smutna ...
ja velmi dobre chapem, ze to casom musia premazavat ... len nechapem prinicip akym to mazu, kedze temy, ktore boli ovela davnejsie zamknute ako tato, tu stale su ... asi len blba nahoda, ze si vybrali prave tu nasu ☹ adminka napisala, ze to narazovo raz za cas mazu ... ale preco nie od konca, od najstarsich, tak to je pre mna zahada ...

dadulik
21. feb 2010

deni, niekedy si tu tie adminky robia fakt co chcu 😖 radsej no comment, aby som sa niekoho nedotkla 😠

dadulik
21. feb 2010

dobru noc 😔

denisse
21. feb 2010

my este sledujeme poslednych 20 sekund hokeja a tiez pojdeme do hajan .. dobru noc .. ja idem zajtra na cely den do prace, kedze nemame nelu doma ...

sticker
autor
22. feb 2010

Ahojte. Čo všetky porábate? 🙂 Teda okrem Deni, ktorá je v práci 🙂
Ja som teraz prišla od doktora a vybavil mi o tri týždne termín do Ružomberka na neurológiu na zváženie operácie... Ešte mi povedal, že z 90 pacientov 30 sa cíti po operácii lepšie, 30 rovnako a posledných 30 horšie 🙄 😔 . Tak ma fakt povzbudil... Ach jo, tak sa bojím... Ale som zvedavá, čo mi tam povie a nakedy dá príp. operáciu...
Mm už ide do roboty, tak tento týždeň bačujem s malými sama. Inak tie kiahne sú už všade. Kamarátkina malá bola deň v škôlke a chytila ich a nakazila aj svoju 34ročnú tetu - za deň 😝

zuzla2
22. feb 2010

ahojte...
my sme si uzivali vikend a jeho blaznive pocasie..v sobotu prsalo, vecer zacalo snezit..do rana co to aj nasnezilo,tak reku mozno sa v nedelu este mala pojde posankovat..a rano sme sa zobudili a bum slnko krasne svietilo, vsetko sa roztapalo,tak sme si dali aspon taku "predjarnu" prexadzku 😀
jadus osobne som v tej predajni este nebola,ale viem cca,ze kde sa naxadza..inac ked xces este autosedacku,tak som si spomenula aj na tento netovy obxod obchodik.net...tiez to prevadzkuje jeden presovcan..takze asi by sa dalo dohodnut aj na osobnom odbere...ale zas netusim,ze ake maju ceny oproti inym...mala som aj kupon na 5per.zlavu,ale uz som ho zahodila...
Jani tak nex ti to dopadne dobre..a kiahni by som sa neobavala..nasa bola v styku a nedostala ix..pritom teraz by som uz aj bola rada,keby sa nakazila..predsa len som este doma 😔

jaduska
22. feb 2010

Zuzi tú stránku som našla, majú tam sedačky za podivuhodne nízke ceny, napr. taká 9-36 kg stojí 41 €, vraj je to francúzska výroba, len odkaz na crash testy mi neide otvoriť. Tá značka - nania podľa ADAC testov vychádza tak na 3 (stupnica 1-5), ale ani jedna testovaná Nania nie je tá Nania, ktorú majú oni. Osobný odber, ani vyskúšanie u nich nie je možné, lebo nemajú kamennú predajňu a "najzaujímavejšie" info u nich na stránke je také, že pri jednej sedačke majú napísané "v ponuke čoskoro" a a zároveň je to ich najpredávanejšia sedačka.... 😕

A ten obchod v OPAL-e - nevieš, či majú otvorené aj v sobotu? Idem totiž do školy, tak by som tam skočila pozrieť....

A k tomu mazaniu tém - oni asi mažú čo im príde pod ruku, nemajú na to podľa mňa žiaden systém....

zuzla2
22. feb 2010

netusim,ze ci tam maju otvorene aj v sobotu,kedze som tam este nebola..teda ani sa nexystam 😔 ale skus sa spytat tu, mozno ti budu vediet baby poradit https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lenca13
22. feb 2010

Ahojte vcera sme boli cely den u svokra,a bolo krasne akurat je tam este kopec snehu 😉
Dnes som doobeda navarila,isla som s babami do mesta kupit Radke zimne topanky,nakoniec sme zohnali za 9,20€ sice su cele biele ale uz nic moc v jej cisle nemali 😉
U nas kiahne nemala akurat Timea tiez by som bola rada ,aby sme uz mali potom
Jani som zvedava ako dopadnes v Ruzomberku 😕

zuzla2
22. feb 2010

tak som to nasla..maju otvorene aj v sobotu od 9-12:30

jaduska
22. feb 2010

zuzka - vďaka, to by som mala stíhať 🙂

Jani - nie je Ružomberok od vás trošku ďaleko?

dadulik
22. feb 2010

ahojte, my sme dnes vyrazili neocakavane na nakupy do kauflandu a tesca 😀 dosiel mi kupot na cherokee oblecko do tesca pre malu, nad 20€ ze 8€ odrataju. No ale teda tie ceny za oblecko, katastrofa 😠 Ale tak kupili sme jedny rifle, troje tricka a plavky 😀 a po zlave nas to vyslo 15€, co si myslim, ze sa da 🙂
Mala zaspava, no ani cert netusi, ci zadrichme 😕
Jani, moc ti drzim palce, aby si sa uz konecne tej bolesti zbavila 😔

dadulik
22. feb 2010

kupot=kupon 😀

sticker
autor
22. feb 2010

Dani buď Ružomberok alebo Nové Zámky.... Ja som si vybrala to prvé. A teda mám tam prísť na deviatu.takže z domu aby sme šli o šiestej... 🙄 😒 ☹ Navyše je to v piatok a to budú tie cesty vyzerať ☹ A do Ružomberka sa dá ísť po diaľnici, kdežto do Zámkov je hrozná cesta
Dad to ti už prišlo to vyúčtovanie tesco bodov? Ja som zvedavá, lebo sme mali tento štvrťrok dosť bodov...