Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
1. mar 2010

bože Jani z teba robia pokusného králika....

K tej dovolenke - ono to je tak, že ak sa dá, tak ju žena môže vybrať pred materskou, ak nie, tak ju môže čerpať po skončení MD/RD pri vrátení sa do práce. Ak do firmy nenastúpi späť, ale dá (dostane) výpoveď, tak má nárok na jej preplatenie....

sticker
autor
1. mar 2010

Jááááj, sa tu rehocem na Julke 😀 😀 Janka mi rozpráva ako na dvore spadla a Julka na ňu pozerá a zrazu spustila: "Janka a prečo si bežala? A prečo si sa obzerala? A prečo si necupkala?! Pre boha!!!! Janka!!! Prečo si utekala a spadla?!"A rukami tu máva, dlaňami do hora 😀 😀 😀 a svoju hlavu dáva až k Jankinej 😀

sticker
autor
1. mar 2010

Dani mne to nevadí.... Ja som napr. akupunktúru chcela dávno vyskúšať, len som nejako nevedela kde a kto.... Ja by som sa kľudne aj celá nechala tými ihličkami napichať 😅 😀

dadulik
1. mar 2010

ahojte zeny 😀 😀 😀 😀
ja vam oznamujem, ze v stredu idem do novej prace 😲 😅 a od aprila chcem dat malu do skolky, len neviem, ci mi ju zoberu, zatial sa budu striedat nasi s jarom, no to bude, az mam z toho hrozu 😢
a straaaasne mi bude smutno za malou a tymi casmi prechadziek 😢 ach jo, ale raz to muselo prist, a bohu dakujem, ze to prislo tak skoro, ze som si v case krizy dokazala najst pracu 😨
tak sa tu budem objavovat pomenej ale sem tam sa ukazem 😎 🙂 😉

dadulik
1. mar 2010

jani, dobra je julka 😀

sticker
autor
1. mar 2010

Teda Dad!!!! 😕 A to tak na rýchlo, alebo si na tom dlhšie pracovala? A kde to je? Vraciaš sa do starej, alebo niečo nové..... Takže stretko by z tvojej strany asi aj tak nehrozilo?.... Teda, si ma šokla normálne teraz... Tak mi smutno ostáva, ako sa to krásne obdobie končí a všetky začíname taký ten hektický život.... ☹

jaduska
1. mar 2010

daduš gratulujem, ale hoď dáke podrobnejšie info, lebo asi všetky zomrieme od zvedavosti 😕 😕 😕 😕

Jani ja tiež nemám nič proti alternatívnej medicíne, ale určite v kombinácii s "normálnou", hlavne nech ti to pomôže.....a Julinka musela byť bohovská, keď tak poúčala Jaju...už sú tie naše slniečka mudrlantky...

baby vy ste také šikovné, poraďťe mi nejakú tortu pre San na narodky.....pozerám na MMB, vyzerajú super, len sa mi ťažko vyberá....

denisse
1. mar 2010

jeeej, dad, gratulujem .. teda dufam, ze budes spokojna ... aj mna samozrejme zaujimaju vsetky detaily, ako pise janka ...
aj mne je smutno, ze to nejak konci ... ale slubte mi, ze obcas nakuknete a napisete jak sa mate a co je nove, lebo inak vam zacnem posielat normalne papierove dopisy postou!!!!! 😀

jani, julka je perfektna .... a koho to asi cituje??? 😀 😀 😀

denisse
1. mar 2010

dani, ja budem piect pre ninu o mesiac tuto>

http://www.brydova.cz/recepty/moucniky/329-dort...

namiesto broskyn ale asi skusim jahody ... a urcite skusim aj tie mysi 😉

dadulik
1. mar 2010

baby, je to blizsie nez BA, 30 km od nas, je to sukromna firma, budem robit splatkove kalendare, podavat exekucie na neplaticov a pod. 😀 je to sice za hodne menej ako v starej robote ☹ ale zase nepreveziem polku vyplaty, no ved uvidim, ako sa mi to bude lubit.
Jo a hladala som pracu od oktobra, bola som na dvoch pohovoroch a druhy hned vysiel 😉

lenca13
1. mar 2010

Ahojte my sme boli kupit papuce do skolky potom sme isli pre Radku na vytvarnu 😉

Dad super gratulujem 😉 😉 😉

Deni neboj budem sa tu ukazovat podla moznosti,ja tiez nemam pracu istu 😠 😠 😠

sticker
autor
1. mar 2010

Deni ja veľmi rada dostávam listy, môžeš mi kľudne aj poštou písať, odpíšem 🙂

jaduska
1. mar 2010

Deni dík za tip, som vedela, že ty nesklameš 😀 😀 😀 😀 😀

Daduš a nie je tá práca tak trochu mimo tvoj odbor? Veď máš vysokú pedagogického zamerania nie? Či zle pamatám?

denisse
1. mar 2010

dad, ty si ina tajnostkarka, si sa ani nepriznala, ze ides na pohovor 😉
ale to vcelku chapem, clovek to nechce zakriknut ... budem ti siiiilno drzat palce ... 😉

a este som ti chcela povedat, ze keby nevyslo stretko, tak my v maji tak ci tak pojdeme do solosnice, tak sa mozeme aspon my stretnut na pol dna 😀

dadulik
1. mar 2010

dani, ale ja som nikdy v pedagogike nerobila, hoci na to mam skolu 😖
deni, ja sa tej podhajskej nevzdam, ved predsa den volna dostanem 😀 😀 😀

sticker
autor
1. mar 2010

Deni a do NMnV by ste neprišli? 😅 😵 . Ale veď uvidíme..po 12.3 budem múdrejšia....
Inak dnes ako mi tiekla infúzka, tak tam prišla jedna pani dať predpísať lieky pre buď manžela alebo otca, ktorý má rakovinu a dostala také lieky, ktoré beriem aj ja 😔 . Baby ja sa tak bojím že budem závislá.... Veď to sú ako tak jediné lieky, ktoré mi zaberajú a viem trochu fungovať ☹

dadulik
1. mar 2010

jani, to je priserne 😖 🤐 ja koli svojej jednej diagnoze musim davat obrovsky pozor, co za lieky beriem, lebo sa mi to moze zhorsit napr. aj po paralene, takze ked mi je uz uplne na prd, tak si zoberem max. panadol ☹

sticker
autor
1. mar 2010

Dad ani to si neviem predstaviť - máš bolesti a nemôžeš si dať "poriadny" liek :-/

denisse
1. mar 2010

jani, ked nebude ina moznost, ako vas vidiet, tak budeme musiet do NMnV 😀

sticker
autor
2. mar 2010

Ahojte. Som čakala, že bude vonku nejako škaredo, ale zatiaľ svieti slniečko, aj keď je ešte zubaté.... Mne sa nejako nič nechce...povysávať by som ale mala.... Juj, tak som si zvykla, že bol mm doma 😝 . Už aj Julka ráno pišťala, že nech nejde do roboty, lebo sa s ňou dnes ešte nehral.... 😅 .

julca80
2. mar 2010

Dobre ranko 😉
Ja som postavila na sporak polievku - sosovicovu na kyslo a siiiiiiiiiiiiiiiiiiilno rozmyslam co spravit ako druhe jedlo. 😨
Na mail som vam vsetkym poslala "velmi vystiznu" basnicku, tak ked si najdete cas, precitajte si ju. 😀

dad, vyborne! Gratulujem k praci, to je v dnesnej dobe zazrak najst si tak rychlo robotu. Super. Takze od zajtra budes uz zarezavat?! 🙂

julca80
2. mar 2010

Caves Jani, tusim sme naraz napisali, xixi. 😀

jaduska
2. mar 2010

Bré ránko.....mne dnes deti skoro povstávali, tak už aj povysávať som stihla....a vonku tiež slniečko svieti, ale ešte asi hodku počkám a možno pôjdeme von. Včera som nevedela Bobu z pieskoviska dostať preč, hoci ani piesku tam poriadne niet....

Julči tí báseň je super.... 😀 😀 😀 😀

julca80
2. mar 2010

Dani, naozaj vystizna, ze?! 😀

Snazim sa chytit vsetky "zizaly", ale ani raz sa mi to nepodarilo, xixi. 😀 Najlepsie skore som mala 49. 😝 😀 😀

jaduska
2. mar 2010

julči mne sa podarilo na prvýkrát 😀 😀 😀 😀 😀 po troch deťoch už viem ako na to 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😵

julca80
2. mar 2010

hmm, asi v tom to bude 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaduska
2. mar 2010

deniske - pre inšpiráciu:
http://www.tortyodmamy.sk/3d-torty

lenca13
2. mar 2010

Ahojte 😉
Ta basnicka je super 😀 😀 😀
Dnes som cele doobedie stravila na ocnom s Radkou,bude nosit okuliare poistovna doplaca na ram az 4,4€ a to vobec nemam prehlad co take ramy stoja 😖 dedo varoval malu ale uplne do pohody to zvladli 🙂
Dadulik zajtra vykroc tym spravnym krokom,budem na teba rano mysliet ked budem viest Timeu do skolky 😉

denisse
2. mar 2010

Ahojte ...

ja dnes v praci ... nela zase v jasliach plakala, teda nie furt, ale vraj sa casto z nicoho nic rozplakala a tvrdila, ze jej "mamka urcite utecie" 😕 mozno to bolo tym, ze ma dnes rano vobec nevidela, som isla skoro rano na krv, ona este spala ...

inak ta krv, hruza, akoby nestacilo, ze mam blbe zily, ktore vobec nevidno, navyse na rukach ten strasny ekzem ... tak som este vcera vecer a dnes rano skoro nic nepila, takze ked mi teta konecne nasla zilu, tak to skoro vobec netieklo 😝 😝 😝 😝

tak som este uvarila na zajtra kremovu karfiolovu polievku, poskladala pradlo zo susiaka a ked nel zaspi, tak tu este pospratujem zvysok a hotovo ...

dani, dik za torty, musim poriadne popozerat ...