Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
9. mar 2010

Jani - ďakujem.....

Dadulík - neboj sa, určite je to prechodné. Len prosím ťa, nevenujte tomu prehnanú pozornosť, lebo si to Laurika všimne a môže sa to zhoršiť. Keď začne rozprávať, tak ju počúvajte, hoci to možno teraz trvá dlhšie, kým niečo povie. Ani ju neopravujte, nedokončujte za ňu slová, ono ako to prišlo, tak to odíde..... Nám sa toto stalo v lete, ale so Sandrou. Raz som sa strašne pohádala s mojim ocom a Sandra z toho bola v takom šoku, že koktala asi mesiac. Aj sestrin syn začal koktať po tom, ako ho doštípali včely a po čase to vymizlo.....
Jednoducho zareagovala na zmenu, že s ňou nie si každý deň celý deň. Hoci je zvyknutá na vašich a má ich rada...

lenca13
9. mar 2010

dobre ranko 😉
Dani vsetko naj k narodeninam...

sticker
autor
9. mar 2010

Leni kedy prídete? Nech sa nachystáme 😀

lenca13
9. mar 2010

Co chces chystat 😕

sticker
autor
9. mar 2010

Seba a deti 😀 A aspoň trochu nech si hračky upracú....už sa nevedia dočkať...stále sa ma pýtajú, kedy prídete 😝

jaduska
9. mar 2010

Lenka ďakujem....

Inak - my sme dnes boli na pohrebe, zomrel mamin ujo.... Olívia si "pospievala" v kostole, ale asi robila veľkú konkurenciu farárke, tak s ňou mamka vyšla von.... Ja som totiž sedela v aute s Bobou, ktorá po ceste zaspala....

denisse
9. mar 2010

ahojte ....
ja varim na zajtra polievku a popri tom upratujem .. ako kazdy utorok, kedze zajtra pride jirina ...
dnes som nelu vyzdvihla z jasli vo velmi dobrej nalade, celu cestu domov si spievala ... 😕 konecne mali spievanie, aj ked tam nebola teta sarka, ale maju nejaku novu, ktora tiez hraje na klavir, tak snad to spievanie uz odteraz bude furt ... nela vraj spievat velmi nechcela, ale to nevadi, lebo aspon tu hodinu mala co pozorovat a casom sa urcite znova zapoji ... a minimalne jej to urobilo dobru naladu ... tak aj ja mam radost ...

zajtra idem na uzv, tak drzte palce, nech je vsetko ok ...

leni, ste boli u janky na kiahne?

denisse
9. mar 2010

dani, to mi je luto, ze si na narodky sla na pohreb .. to je neprijemne ...

lenca13
9. mar 2010

Deni boli sme som zvedava ci ich dostaneme 😉
Baby sa pekne hrali,aj kde hracky boli vsade ale vidno ze uz su starsie a rozumnejsie 🙂

Timea zvlada tiez skolku v pohode,dnes pistala len chvilu aj to az ked bola vnutri a malovali snezienky 😉

dadulik
9. mar 2010

ahojte, deni snad sa dozviete co to bude zajtra 😵
dnes som mala dost narocny den v praci 😝
laurinka dnes s tym rozpravanim uz trosku lepsie, aj sme vela citali, ked som dosla, uz spinka.
dovaram rajcinovu polievku na zajtra a idem ordinovat 😎

sticker
autor
10. mar 2010

Dobré ránko 🙂 Dad tak snáď to už bude lepšie a Laurika sa "iba" zľakla niečoho 🙂
Ja som večer ani nepísala, lebo mi aj tak mrzol nb a zaspávala som pri ordinácii. No aspoň jeden diel som chcela dopozerať. Vydržala som jeden a pol, potom som sa prebrala keď prišiel mm z roboty a potom o jednej som sa presunula do spálne 😝 Ale aj tak od štvrtej som už nemohla spať. Tak pijem kávu, raňajkujem - čo teda ani nemám chuť tak skoro, no kvôli liekom musím a pomaly pripravím veci, nech nie je zhon. Jaja pôjde k dedovi a my do TN.
Deni mooooc budem na vás myslieť. Nech je drobček v poriadku a veru aj som zvedavá, či bude vidieť čo to je 😵

lusinda2000
10. mar 2010

pekné slnečné ránko prajem🙂

tak som veľmi rada,že laurinka je na tom lepšie,asi to bolo tak,ako píšete,reakcia na zmenu,predsa je to pre ňu úplne niečo iné,ako keď bola doteraz celý deň len s maminkou🙂 ale ona je zlatúšik šikovný,zvykne si🙂

my sme boli včera na tom zápise,nepotrebovali sme nič,len to rodné číslo malej...
boli sme pozrieť aj v triede za detičkami,malej sa veľmi páčilo,no bola nesmelá,hambila sa,zo začiatku nechcela ísť ani medzi ostatné detičky k hráčkám-ťahala ma za ruku,tak som veľmi zvedavá na ten september☹
ale má tam kamošku,ktorá je už od septembra v škôlke,tak ju potom zobrala za ručičku a spolu išli k hračkám..
pani riaditeľka je milá,aj kuchárka a druhá učiteľka🙂tak som rada🙂 škôlka je pekná,kopec hračiek🙂
si pamätám,keď som tam ja chodila do škôlky🙂ale tak teraz je to tam troška "novšie"🙂

deni,tak verím,že všetko ti dnes dopadne o.k.:-)

jani,keď čítam o tých tvojích bolestiach,o tom spánku....no hrôza,keby som mala čosi také prežívať popri dvoch deťúrencoch,tak neviem ako by som to zvládla ja...no ty to zvládaš na jedničku🙂

jaduska
10. mar 2010

ahojte....
deni - držíme palce s tým UZV.... 😉

Daduš - včera som sa učila na skúšku z logopédie a tam ti bolo, že v období medzi 2 a 3 tretím rokom je citlivé na zajakavosť. Ak chceš, pošlem ti to mailom.

sticker
autor
10. mar 2010

Ahojte 🙂 Kde ste kto? 🙂 Ja až teraz robím druhé 😝 . Ale baby zase nechceli jesť polievku a už ma to nebaví s nimi bojovať... Jaja s dedom to dnes zvládli, akurát musel volať maminke, lebo nevedel zapnúť dvd prehrávač, keď dal nové dvd 😀
A už nám prišlo aj posledné dobré daňové vyrovnanie 😝 . MM vravel Jaje že toľkoto zarábať každý mesiac tak chodíme stále po výletoch 😅 😀

denisse
10. mar 2010

ahojte, ja len narychlo z prace ... vsetko sa zda byt ok a budeme mat sestricku 😉

sticker
autor
10. mar 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenca13
10. mar 2010

Ahojte 😉 ja som si dnes trochu uzivala s kamoskou 😀 😀 😀 bola nieco vybavit a nevratila sa uz do prace tak sme isli k mojej segra na obed,potom sme vyrzazili do Pn na mensie nakupy a isli sme na kavicku a pekny den za nami 😉 😉 😉
Jarino bol pre baby 😉
tiez robim rychlo volaco jest 😉
Deni gratulujem takze dalsia baba 🙂 🙂 🙂 🙂
Tiez uz mame danove no veru kazdy mesiac by mohlo byt 😉

dadulik
10. mar 2010

Ahojte, deni, blahozelam k dievcatku, hlavne ze je vsetko v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 darmo, uz dlho je prevaha dievceniec 😀 😀 😀 😀
ja sa citim pod psa, boli ma v hrdle, hlava, nieco na mna leze 🙄
dnes laurinka varovala s tatkom, ten ju tak uspal, ze ju nemohol po troch hodinach zobudit 😀
zajakavanie vsak pokracuje, aj ked si uz dava vacsi pozor ☹

denisse
10. mar 2010

ahojte ...
no slniecka su proste asi babinec 😉

ja som unavena ako kon dnes ... doobeda v praci, cez obed na uzv, potom som bola objednat upravu tej kuchyne kvoli umyvacke, tam som stravila hodinu .. naspat do prace, potom na den otvorenych dveri do skolky, kde som sa dozvedela, ze nie je dobre dieta zapisat do viacerych sucasne, ze tie skolky si tie zoznamy navzajom porovnavaju a nerobi to dobrotu ... takze si vybrat jednu a skusit stastie a ked to nevyjde, tak potom obvolavat dodatocne, kde je este miesto .. takze si skoro zacinam mysliet, ze nam ju nevezmu 😝

dad, ako pisala danka, radsej tomu nevenujte velmi pozornost, ono to urcite samo prejde ...

sticker
autor
11. mar 2010

Dobré ráno. Deni ty si to sneženie k nám poslala 😝 Pred piatou ešte nič a kým som sa umyla a obliekla už aj padalo 🙄 . Tak snáď tento týždeň sa to vybujačí a od budúceho môže začať jar... Aj keď zajtra do toho RK - no to budú cesty a hlavne tam hore 😖 ☹
Deni priala by som ti aby Nel vzali do škôlky 🙂 Aj keď budeš doma, ale tak to odbremení človeka. Navyše Nelka je zjavne dieťa, ktoré potrebuje mať stále nové podnety a ty jej ich pri bábätku nebudeš môcť dávať... A mne sa ešte páčil ten pocit, že som si Jaju mohla kedykoľvek nechať doma 🙂 Alebo niekedy sme šli po ňu na obed a potom na výlet, to keď už bolo teplejšie 😵 Bože baby, mne to bude chýbať 😅
Predvčerom sme mali s Jajou debatu o treťom dieťati 😅 😀 A ona že chce mať sestričku. Ale najskôr sa ma opýtala takým vážnym a múdrym hlasom:"A ty by si chcela mať ešte tretie bábo mamina?" 😀 Tak som jej to vysvetlila, že chcela ale neprichádza do úvahy. 😝
Inak Jaje začína nádcha 🙄 Vie mi niekto povedať ako je to možné, keď je už týždeň doma? ☹

denisse
11. mar 2010

dobre rano ... aj mne zacina nadcha, citim stipanie v hrdle a zacinam mat plny nos ... dufam, ze sa z toho nic ine nevykluje ...

Ja viem, ze to bude velmi narocne mat vkuse doma dve deti, navyse ked ja ich nemam komu obcas hoci len na chvilku zverit .. jirina by obcas urcite bola ochotna, ale zase ja ju nechcem zneuzivat ...
a uz vobec si neviem predstavit, ako by som to urobila s nelou, kebyze babetko mi spalo tak ako ona cez den jedine vonku v kociari za kazdeho pocasia a neustalej prechadzky .. to akoze nela bude chodit s nami?? 😕 😕 😕

sticker
autor
11. mar 2010

Deni daj si rýchlo homeo...nech to podchytíš ešte v začiatkoch.... A podľa mňa to druhé bábätko bude úplne iné 😅 🙂 . Aj Lenka aj ja to tak máme a vlastne aj Danka 🙂 Ale zase v lete budeš aj rada chodiť von 🙂 A Nel tiež 🙂

lenca13
11. mar 2010

ahojte 😉 rano som sa vybrala na tu nasu uzasnu postu a z tech.pricin zatvorene 😠 😠 😠 ale stretla som svoju tetu tak sme isli aspon na kavu a potom na nakup 😉
Deni snad sa miesto v skolke najde moj nazor je ze deti skolku potrebuju 🙂

A ja mam trochu nadchu ved to pocasie je stale o nicom 😖 😖 😖

Prisli nam vysledky z BA podla toho co tam pisu tak to ma v norme,kontrola o 6 mesiacov ale musim to zaniest este nasej dokine 🙂 🙂 🙂

jaduska
11. mar 2010

ahojte....
deni - super správa, ďalšia baba do partie....tak už môžete aj meno vyberať..... 😀

a neboj sa ako to budeš zvládať s dvoma, ja som chodila v lete von tak, že Sandra sa hrala na ihrisku a ja som stála na chodníku a vozila kočiar hore-dole (Boba tiež spala iba za pohybu), alebo som sa prechádzala okolo ihriska, tak aby ma San videla, aj ja ju..... Prinajhoršom si dokúpiš ku kočiaru skejtík alebo tú sedačku, čo sa dáva na bok a bude si môcť Nely oddýchnuť, keď sa jej nebude chcieť chodiť..... Ja osobne ľutujem, že som nekúpila pri Olívii tandem, ale zas som mala menší vekový rozdiel.....Veď máte čas uvažovať, ako si to zariadiť čo najlepšie 😵

jaduska
11. mar 2010

Jooo a občas som chodila tak, že Olívia v kočiari a Bobu som mala buď v babyvaku, alebo krosnách. Ale babyvak mi vyhovoval viac. No a občas sme išli tak, že som Bobu niesla na koni, alebo posadila k nohám Olívie....no proste občas to bola sranda, ale ľuďom sme sa páčili, ako sa pekne nosíme 😀

denisse
11. mar 2010

dani, ty budes moj vzor 😉
a mozno bude barborka ... uz nela mala byt barborka, tak neviem ... este pokukame kalendar 😉

dadulik
11. mar 2010

ahojte, trochu vas posuniem 😀
ja som totalne nachcipana, uz si striekam bioparox ☹
rano sme sa so svagrom po ceste do roboty skoro prizabili, jedna krava zenska sa nas dala do zakruty v snehu predbiehat a oproti isla avia !!! ani sa mi to nechce opisovat 😖 ta smola u nas tusim nikdy neskonci 😔

sticker
autor
12. mar 2010

Dad až zimomriavky mi prebehli po chrbte 😕 ☹ . Ja sa takýchto "kvázy vodičov" veľmi bojím!!!! Lebo ty môžeš ísť akokoľvek predpisovo, ak takého stretneš na ceste..... 😔 Preto som ani túto noc moc nenaspala, tajne som dúfala, že prestane sypať a sype stále 🙄 😒 . Takže som nervózna o to viac.... A moja maminka zjavne tiež - práve mi prišla smska od nej, že či nechrápeme 😅 😀 . Čo jej stačilo vstať o piatej, veď k nám príde o pol šiestej...boh vie odkedy je ona hore 😝
Deni ten skejtík by som si možno kúpila... Aj keď zase máš to skoro presne ako ja s babami a teda Jaja ho nepotrebovala. Keď bola unavená tak sme si sadli na lavičku, alebo niekde na cukrárne 🙂 V lete sa to dá 🙂
Tak sa lúčim a ak budem vládať, večer sa ozvem 🙂

denisse
12. mar 2010

ahojte ...

jani od pol siedmej na teba intenzivne myslim ... asi budes unavena, ale napis aspon jednou vetou, co je nove ...

dad, to je strasne, ja sa tiez takych bojim, to je moja najvacsia obava zo soferovania 😒

o chvilu ideme do Pohadky, aj ked ja by som dnes najradsej nic nerobila, mam nadchu ako hrom 😝
a ked pride roman z prace, tak ideme na vikend k svokrovcom ...

jaduska
12. mar 2010

daduš - ja síce na také veci veľmi nie som, ale nerozmýšľali ste nad nejakým "odriekavačom"? Mám suseda, ktorý tiež na takéto veci veľmi neverí, ale raz sa mu hrozne začalo čkať, trvalo to dokonca pár dní, lekári s tým nevedeli nič robiť, tak našli jedného pána, čo odriekava a ten mu povedal, že kto mu to "poslal" (aj príčina sedela) a pomohol mu....

Dad - pre Olíviu som vyberala meno už podľa numerológie, našla som jednu stránku, kde dáš meno a priezvisko a napíše ti charakteristiku, tak Olívia by mala byť veľmi silná osobnosť....A mne sa páči, ako volajú Barborky v ČR - Barunka, Baruška, Barča. Baša a Baška sa mi vôbec nepáči. My našu najnovšie voláme Barbara.....to keď zlostí (odvodené od Barbar Conan 😀 😀 😀 😀 😀 )

Jani drž sa....