Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
6. júl 2009

Dadulik my to mame takto prvykrat ved aj tiez som este vcera kupila v lekarni ked sme isli s Bojnic ☹ a nic teraz jej davam Nutrolin B a sirup Duphalac ten nam predpisala dokina

sticker
autor
6. júl 2009

Dadulik nesmúť 🙂 Ale obávam sa, že ešte dosť dlho budeme mať všetko tak živé v hlave... Mne sa aj cez deň normlne premietajú niektoré okamihy, ach jaj...

zuzla2
6. júl 2009

ono to podla mna nejaky suvis aj s tou zmenou prostredia..
nasa tam sice kakala,ale len tazsie a len take bobky....zato dnes doma si to vynahradila...este aj poobede mi spala 3hodky 😎

lenca13
6. júl 2009

Ja len dufam ze sa jej to rozbehne

lenca13
6. júl 2009

Hlavne place vtedy ked zacne volaco jest a to jedla dnes ozaj minimum 😖

julca80
6. júl 2009

aj ako jej idu jogurty? 😕

sticker
autor
6. júl 2009

To je naozaj divné 😕 😒 V Bojniciach tiež nejedla veľa, ale napr. rohlík si odkusovala..... Juj, nech to rýchlo prejde ☹ To je hrozné, keď vidíš ako sa dieť trápi a nevieš mu pomôcť 😔

lenca13
6. júl 2009

Na ranajky mala polovicu Activie, na obed trochu polievky,vecer vypila trochu acidka a zjedla kusok rozka 😖 akurat mala v moci daky aceton a ked som sa pytala ze co to je tak vlastne malo papa 😖

julca80
6. júl 2009

ak sa v moci objavi Aceton, znamena to, ze je ciastocne dehydrovana. 😒
Takze Leni, treba Timke ponukat co najcastejsie pit, ak lubi to Acidko, tak aj to, ked jej pojde caj, voda al. dzusik uz hore krkom, resp. nebude chciet.
Proste co najviac tekutin. 😒

lenca13
6. júl 2009

Julik praveze ona pije dost ci vodu alebo caj 😉

julca80
6. júl 2009

no idem si uz lahnut, bo mi oci klipkaju. 😔
A Timuske nech je uz lepsie.

lenca13
6. júl 2009

Dobru ved pojdem aj ja 😉
Ved uvdim co bude v noci 😖

denisse
6. júl 2009

leni, ono je to velmi neprijemne, ale urcite sa vykaka .. nasa nela sa vykakala na siesty den 😢
a islo to velmi tazko, az si natrhla prdku ... ale odmietala nocnik, aj zachod, tlacila len tak "do vzduchu", tak som ju nechavala holu behat ... alebo na rukach sa mi vykakala ... ked sa to raz rozbehne, tak potom to uz pojde, aj ked este niekolko kakani pojde tazsie, ale pojde to ... nejaky ten sirup vam tiez urcite zaberie, ale takym sirupom to trva tak dva dni kym sa dostavi ucinok ... skus jej dat este slivkovu stavu, normalne z kompota ...
drzte sa, nech jej to co najskor prejde ...

sticker
autor
6. júl 2009

Dobrý večer Deni 😀

sticker
autor
6. júl 2009

A čože ešte nespíš? 🙂 Ako sa má Nelinka? Aj sa občas pýta na iné slniečka? Lebo u nás doma to v kuse "točíme" s malými 😝 😀

denisse
6. júl 2009

babenky, tak s tymi fotkami to urobime nasledovne:
je ich strasne vela a ja nemam cas ani sily to preberat, kto je na ktorej a kde nie je a ktore by chcel a ktore nechcel ... takze som to rozdelila do 6 balikov a poslem vam to cez uschvonu vsetko .. vy si povyberate a co nebudete chciet, ta pomazete ...
takze prosim do IP maily, kam vam pride link na tu uschovnu, odkial si ich budete moct stiahnut ...
jani, ty posli cisla, ktore ti chybaju ...

a ja poprosim od vsetkych tie fotky, kde su vsetky slniecka v tych trickach, lebo ja nemam ani jednu 😢 tak mi prosim vsetky poslite 😉 mail poslem do IP ...

sticker
autor
6. júl 2009

Deni, Edo premenoval aj tvoje fotky na ten náš formát, tak teraz neviem, či to bude dobre 😒 Ale snáď podľa času fotenia ti to pôjde rozpoznať ☹

denisse
6. júl 2009

jani, este nespim, ale o chvilu asi pojdem, lebo som si este neoddychla .. si predstavte, ze mama mala napecene korpusy na tortu podkovu aj na jeden zakusok a chcela, aby som jej to ja ozdobila ... a ked som chcela jednu rozrezat, tak sa mi to nejak posunulu a narazilo to do flase od kyslych uhoriek, ktoru niekto neodlozilo zo stola a ja blbec som si ju neupratala skor nez zacnem robit s kolacmi ... a tak sa nam na tu podkovu vyliala stava z tych uhoriek ... rychlo som to zodvihla, ale aj tak som musela kopu cesta vyhodit, takze namiesto troch kusov cesta sa mi podarilo "vyskladat" len dva ... podotykam, ze bolo pol jedenastej vecer a jednalo sa o promocnu tortu pre stastie 😀
tak som rychlo musela zachranit co sa dalo, z omrviniek cesta, piskot a lekvaru som vyrobila hmotu, ktorou som to dotvarolvala do tvaru podkovy, kde chybalo, jednu vrstvu som urobila z piskot (ani nehovorim, ze sme mali len sunarky 😀 ... ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a kazdemu dnes chutila a cela sa zjedla 😀 😀 😀

denisse
6. júl 2009

jani, posli, skusim to nejak identifikovat 😀

sticker
autor
6. júl 2009

Zamrzol mi NB 😠 😀 😀 😀

sticker
autor
6. júl 2009

Deni Ty si génius 😀 😀 😀 😀 Dobre som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 Jednoducho šikulka 😎

denisse
6. júl 2009

mojej mame vcera vecer veru do smiechu nebolo 😀 a vyliat do torty uhorkovu staavu nie je teda nic genialne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale mne sa take veci proste stavaju 😕 😨

sticker
autor
6. júl 2009

Ale ako si to dokázala dať do poriadku som myslela 😀 😀
To verím, že jej nebolo do smiechu 😝

denisse
6. júl 2009

jani, fotky zajtra pohladam podla casu ... ktovie, ci to vobec su take, co chces 😀 ale poslem 😀
pozdravuje ta roman a vraj uz mame ist spat 😀
tak dobru, ja este do sprchy a idem ... 😉

sticker
autor
6. júl 2009

Ďakujem aj ja pozdravujem 🙂 Ste veľmi zlatý párik, naozaj 🙂 A idem ja spať 😀 🙂 😉

dadulik
7. júl 2009

dobre ranko, moji zlatusikovia este odfukuju 😅
deni, teda to je fakt historka 😀 nemozem sa dosmiat 😀
posli aj ty do IP svoj mail, aby sme ti mohli poslat tie fotky s trickami 😉

sticker
autor
7. júl 2009

Dobré ránko 🙂 U nás spí už iba jeden zlatúšik 😀 Ale naozaj som rada, že mi deti dovolia aspoň cez prázdniny si pospať 😝 . Janka síce bola okolo šiestej pri mne, no ona sa aj sama pohrá, keď vidí, že spíme.
Na dnes ešte nemám plány, ale už sa mi nechce stále niekde lietať. Veď čo sme prišli som poriadne doma nebola. Vysuším si vlasy a idem do obchodu. Ani to som ešte nebola, od nedele 😀

sticker
autor
7. júl 2009

A o čom sme sa bavili na budúci rok? Bešeňová? Ak niečo nájdete hoďte link, aby som sa mohla tešiť čo bude o rok 😅

dadulik
7. júl 2009

jani, ktovie co bude o rok 😒 vacsina z nas pojde do roboty, a ako to bude s dovolenkou ..... ☹
radsej sa este netesit a nic neplanovat 😅

zuzla2
7. júl 2009

bre ranko...
ta u nas sa uz oxladilo...ilko neklamal....a uz stihlo aj rano poprsat...este ani neviem co budeme robit...bo co sme dosli,tak som daka leniva 😀
inac mm isiel teraz rano do prace a vravel,ze daka velka havarka je dole pod kopcom...autobus vletel do stlpa,spuceny je....uz tam boli 3poziarne auta..polisi akurat isli..ta nexapem co na rovnej ceste robil 😕