Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
9. júl 2009

mam ho v hlave, ale rozmyslam, ze taky bicyklik (kedze stoji viacej) este asi nebudeme kupovat, lebo to je investicia na kratsi cas, bo z toho vyrastie za chvilku a pockam kym jej budeme kupovat ten "14"-tkovy, ten o kusok vacsi.
Preto zamyslam nad tou motorkou prip. http://www.facebook.com/photo.php?pid=352038&id... co ma Nelka. 🙂

lusinda2000
9. júl 2009

julik,u nás jedny dvojičky majú ten najmenší bicyklík,12" a už majú vyše 4 rokov a stále sa na nich šantia. teraz odmontovali iba pomocné kolieska a idú jak strely. naša má tiež ten bicyklík a ešte ho teda využije. nie je to na jeden rok. podľa mňa sa viac oplatí už bicyklík ako nejaká "nešlapacia" trojkolka. samozrejme,že je to na vás ako sa rozhodnete,no ja by som určite už nekupovala niečo ako "odrážadlo" ale ten bicyklík.

kočky,má to nejak troška zmiatlo,som myslela,že veľká "janka" má práve narodeninky🙂 hups,pardón a dodatočne teda malej slečinke prajeme všetko najlepšie🙂

julca80
9. júl 2009

lus, aj vy ju mate?

dadulik
9. júl 2009

juli, ten najmensi bicyklik je urceny do 4 rokov, a susedov maly (mimochodom riadny valibuk) ma uz 5 rokov a este na nom jazdi 😉 my sme za neho dali 1800 sk, takze nejaka horibilna investicia to nebola, ja by som urcite uz trojkolku nekupovala, ved ten bicyklik ti s pomocnymi kolieskami sluzi kvazi ako trojkolka, je to stabilne 😉
ale ber to len a len ako moj nazor, rozhodnutie je samozrejme na vas 😉
my sme doteraz hodinu sedeli na nocniku a tlacili 😒 nieco z malej po dvoch dnoch vyslo, ale nie je to to co cakam ☹ takze nasadime espumisan kvapky 😒
tu sa prehnala riadna ale kratka burka a tolko vody co je za tu chvilu na ceste 😲
takze ideme von v gumakoch 😀

julca80
9. júl 2009

jasne dad, dik za vysvetlenie. Dohodnem sa este s Borisom na tom bicykli a uvidime. 😉

U nas je zatial krasne slnecno, som zvedava co k nam zavanie. 😕 😎

sticker
autor
9. júl 2009

Malá Janka ďakuje 🙂 Práve sa hrajú s darčekmi 🙂 😉 . Už hodinu sme doma, pijem kávu a nič sa mi nechce. Svokor nás vykŕmil, ani hladná nie som 😀. Boli sme v Kik (svokor navrhol, že tam majú dobré oblečko 😅 ) a tam kúpil Janke tričko s dlhým rukávom aj Julke a Janke ešte penové samolepky 😝 . A ako vzorná matka som nás nasmerovala do kníhkupectva a nechal tam skoro 400,- Sk 😝 . Janke som vybrala knižku pre predškolákov, veľmi je pekná a Julka ma takú mini knižku-mobil 🙂
Dnes nebudem nič robiť a zajtra musím upratať, spraviť tortičku a na sobotu nachystať - prídu naši 🙂

lusinda2000
9. júl 2009

juli,nemáme trojkolku, máme bicyklík za 3000sk,ten dostala od jej krsných. a som veľmi rada. inak ako odrážadlo mala autíčko,povozila sa,ale tento bicyklík je na dlhšie. taktiež môj názor🙂

sticker
autor
9. júl 2009

Našu Julku to zatiaľ moc na bicykel neťahá, stačí jej motorka. Ale tiež máme v pláne jej dať po Janke a Janke kúpiť už väčší. Ale mne sa veľmi páči tá trojkolka, ktorú má Nelinka 😵

sticker
autor
9. júl 2009

Ak sa tu ukáže Jarino - keď kliknem na link tak mi ho automaticky ide uložiť, no uložený súbor má 2kB 😝 . Takže nič tam nemám..... "Where´s the problem?"

jarinosk
9. júl 2009

Stick,
PEBKAC
Problem Exists Between Keyboard And Chair 😀 😀 😀

http://disk.jabbim.cz/jarinosk@njs.netlab.cz/20...

musi ti otvorit stranku kde je napisane:
Download file: 2009_07_Bojnice.zip

a na to 2009_07_Bojnice.zip kliknes opacnym tlacitkom mysi a das ulozit subor ako.

lenca13
9. júl 2009

Ahojte tak ja som si s Timkou zase zdriemla 😵
Julik no neviem je to velka dilema ale podla mna tie trojkolky sa tiez oplatia kupit ak zozenies za dobru cenu my ked sme boli male tak take male bicykle neboli a trojkolky sme mali aj do 4 rokov 😉 ale je zase pravda ze z bicykla das dole kolesa a dieta sa nauci vozit samozrejme zalezi ako je ktore sikovne niektore sa nauci uz v 3 rokoch niektore neskor.
Radke sme kupovali ten vacsi bicykel ked mala 4 roky a za chvilu vedela na nom jazdit aj bez pomocnych kolieckoch a minuly rok sme jej kupovali dalsi dufam ze ten jej vydrzi aspo do 12 rokov 😉

dadulik
9. júl 2009

tu je prave druha burka, tak som sa dala do varenia na zajtra 😅
malej polievku zeleninovu, hribovu omacku, a nastruhala som si cuketu na placky 🙂

zuzla2
9. júl 2009

u nas dnes tiez uz stihla byt burka...a najlepsie je,ze sme boli s malou na balkone,lebo som vesala pradlo a do toho taka supa,ze az...mala hned zdrhla do izby 😎
dadu tak na zajtra sa pozyvam na obed k vam....mnam cuketove placky..akurat som vcera na nich myslela..lenze mm to nezje...takze ked niekedy pojdeme k nasim, zazelam si to tam na obed 😝 😝 😀

dadulik
9. júl 2009

zuzi, kludne dojdi, tu mame prave cuketovu sezonu, svokrovci aj nasi toho maju plnu zahradu 😀 takze min. raz do tyzdna musi byt nieco z cukety 😉

lenca13
9. júl 2009

Tak pridem aj ja 😉 sice mama bude zajtra robit cuketovy kolac 🙂

dadulik
9. júl 2009

jasne leni 😀

jaduska
9. júl 2009

ahojte....tak konečne som si od rána sadla, stále niečo robím a stále mám pocit, že za mnou nič nevidno.... ☹ 😠

my sme Bobe tiež chceli kúpiť ten najmenší bicyklík s pomocnými, keďže Sandrin sa rozpadol...u nás stojí tiež 1800Sk ako dadulík písala, ale mali vyslovene chlapčenské farby a to kúpiť nechcem, lebo aj tak si Bobu mýlia s chlapcom....

a Daduš so Zuzkou - máte zákaz chudnúť, chudé ženy už nie sú také veselé kopy, lebo stále myslia na to, čo môžu a nemôžu zjesť a už nemajú čas žiť a užívať si a byť veselé....poznáte nejakú modelku srandistku? ja nie...a taká Majda Paveleková??? Super žena - podľa mňa.... 😉

sticker
autor
9. júl 2009

A ja by som nemohla? 😅

zuzla2
9. júl 2009

a este aj vyprazane cukety su mnam mnam...joj,ale som si zas narobila xutky..... 😔 😝 😝

jaduska
9. júl 2009

jeminenky - a skoro by som zabudla - Januľke všetko NAJ, NAJ, NAJ k narodeninkám.....tak od septembra už budeš mať prípravkárku 😉 😉 😉 😉 😉

sticker
autor
9. júl 2009

Dani svätá pravda 😎 😉 Ja som sa ledva navliekla do riflí, ale neva. To svedčí o tom, ako sa nám spokojne žije 😀

lenca13
9. júl 2009

Tie som jedla vcera 🙂 a doma to tiez nerobim

dadulik
9. júl 2009

dojdite vsetky, ale potom budem musiet prirobit cesta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
9. júl 2009

Ďakujeme Dani 🙂 Práve sa kúpu, lebo od Bojníc som im vlasy neumývala 🙂
My sme boli ešte rýchlo v Tescu - nemáme doma kondómy 😅 😲 . Tak Edu tu "tajne" pobehoval a že či nejdeme do Tesca. vravím a načo, čo potrebujeme? 😀 😀
A nechali sme tam vyše 30€ 🙄 Drahé kondómy 😀

sticker
autor
9. júl 2009

Dadulik ak nevieš čo s cuketou tak pošli 😅 Normálne kúpim od vás 😀

sticker
autor
9. júl 2009

A dala som na FB fotky z hradu ak by ste sa nudili 🙂

jaduska
9. júl 2009

jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 drahéééééé veru

dadulik
9. júl 2009

jani jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezis 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 to aj pouzivate ? 😲 😅 😕 😀
to my eee, my len tak, ze spolahni sa 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
9. júl 2009

No Dad, keď sme mali iba Jaju, tak sme sa tiež "spoliehali" 😝 Ale teraz nebudem riskovať 🙂

dadulik
9. júl 2009

no jani, ja si myslim, ze mam 100% spolahliveho chlapa 😀 ale ktovie dokedy 😕 😅 😀
asi som blba, ale na akom hrade ste to boli ? 😲 nejako mi uniklo, kde presne to byvaju svokrovci 😒