Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
14. júl 2009

inak ja som práve spráskala koláčiky z lístkového cesta - všetky do jedného - celý plech 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

sticker
autor
14. júl 2009

Kakaový puding je moja droga 😅
Leni videla som babičku aj s malými.....to čo bolo za buginku? V tej rýchlosti som pomedzi stromy nevidela poriadne.
No a kúpalisko....chcela by som skúsiť zatiaľ aspoň do TN. Na tie Bánovce neviem nájsť nič na nete, lebo aj keď som si našla tak písalo, niečo v štýle že nie je prístupná 😕 .
No a v ten august uvažujem o Podhájskej...ale naozaj sa nejdem tešiť. My sme už v mínuse (ako si písala Dad, že budúci rok aj keby máš ísť do mínusu tak ideš na stretko... 😔 ), takže naozaj neviem čo a ako bude 😒 ☹

lenca13
14. júl 2009

Jani to mame buginu po Jojovi mamina nechcela ist s tym velkym kocikom 😉
Bola som sa chvilu vyvetrat boli sme odprevadit babicku a kupit este zajtra Radke na opecku veci 😵
Julik Tak Radke sa pacilo v tom bazene na ST 🙂 ze je perfektny aj som ho nasla na nete a vyzera dobre 🙂
Tak ja si mozem robit chutky za cely den som zjedla dva jogurty a inak vobec nepocitujem hlad 😝

dadulik
14. júl 2009

dani, ale mne sa ta skrina nezdala draha 😅 to tusim janke 😀 ja som na take ceny zvyknuta, ked sme malej zariadovali izbu, az sa nam panenky pretacali 😕
a jani, my sme v minuse cca 17 tis, a to len pred 3 dnami dosla vyplata 😒 😠

sticker
autor
14. júl 2009

Leni hodíš link na ST, prosím 🙂
Dad ale za takú skriňu dať cez 26tis?! To by malo byť pozlátené!!!

sticker
autor
14. júl 2009

Dala som na FB fotky s bazénikom, ak by ste sa nudili 😅 😝 😀

lenca13
14. júl 2009

Jani ale to je kryta plavaren
http://sk-sk.facebook.com/photo.php?pid=1255179...
V TN je pekne kupalisko len aby si nebola prekvapena je tam studena voda

dadulik
14. júl 2009

jani, no pozlatena skrina by stala asi 200 tis !!! 😒
tak ten moj akoze kolac je uplne roztopeny, nestuhnuty, ani slahacka, ani puding 😠 tak som to strcila do mrazaku, snad to stuhne 😝

dadulik
14. júl 2009

jani, kukla som fotky 🙂 prosim ta, ako tie bazeny potom vylievas ??? 😲

sticker
autor
14. júl 2009

Leni a to by nevadilo, že krytá... Edo aj tak neznáša sa potiť na slnku...ale krásne to vyzerá 🙂
A náhodne som si všimla tému o bábätkách z Bánoviec tak som klikla, že sa ich opýtam na kúpalisko a práve to preberali a teda normálne ma odradili 😝 😒 .... Takže to "vyhadzujem" zo zoznamu...

sticker
autor
14. júl 2009

Dad tam bol na niektorých fotkách aj "kýbel" - tri vedrá idú do veľkého bazénika a dve aj niečo do malého a potom to prelievam s miskou naspäť do kýbla 😀 Ale keď je toho menej v bazéniku, tak sa dá aj nadvihnúť a tak to prelejem....ale to naozaj už musí byť menej vody, aby som ich nepretrhla. No zábava to je ohromná to prelievanie s pohárikom 😀

zuzla2
14. júl 2009

ahojte...
no ja mam dost...ale zmakla som dnes aj spalnu...
ja tiez tak prelievam vodu...aj teraz mi treba,ale asi tym poverim mm a ja si pojdem polenosit do vane 😝 😎

jaduska
14. júl 2009

dadu - hehe som si ťa pomýlila s jankou, neviem prečo ,šak ani fotky nemáte podobné....asi zájdem na očné 😕

na tej skrini ma zarazilo to, že nie je ani drevená a toľko stojí....

a na vypúšťanie bazéna si kúpte hadičku - ja mám takú aj s pumpičkou, čo vypúšťam akvárko...keď vypúšťam bazén, tak to normálne rovno von pred panelák na trávnik púšťam, aspoň trávu popolievam 😀 😀 😀 ale my sme na prvom, tak sa dá, hoci minule som susedom aj kydla trochu vody na balkón, ale som bola poutierať....

sticker
autor
14. júl 2009

No veď to Dani, že my sme na 4poschodí a keď fúka vietor tak to "lieta" kade-tade 😝
Zuzi a ty si čo komplet byt gruntovala?

lenca13
14. júl 2009

Zuzi ty si dajaka akcna 🙂
Ja to tiez prelievam s poharikmi 😀
Jadus keby byvame na prvom tak no problem my byvame na dvojke 🙂

lenca13
14. júl 2009

Aj vase slniecka sa radi natieraju nasa Timea kde najde krem tak sa chce len natierat 😕

jaduska
14. júl 2009

šak poumývate susedom balkóny aspoň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
14. júl 2009

Leni keď je Jul u segry tak vždy príde "voňavá", tam sa natiera indulonou 😀

zuzla2
14. júl 2009

dani aka s pumpickou???? 😕 😕 😕 ja by som mala najmensi problem kedze my sme na prizemi... 😎

no ja sa dala na kompletne upratovanie bytu..t.j. okna, skrine, koberce...vsetko od a po z 😀 zajtra xcem zmaknut obyvacku a potom uz len hala a kuxyna...2 dni tu bude krasne, ja sa budem citit skvele a potom sa zas vsetko vrati do normalu 😔 🙄

dadulik
14. júl 2009

teda zuzi, nechces prist aj k nam ? 😅 my sa zajtra chystame zavarovat marhule, mame total obvesany strom, tak som mamine povedala, ze rano o deviatej ju cakam, ze ideme na to 😀 ale zoberat to musi jaro, lebo je to vysoko, a ja na rebriku, nulova stabilita 😀 😀 😀
inac s tymi bazenmi na balkonoch by ma slahlo, to by som nemala nervy to prelievat, ja by som to kydla asi vsetko naraz dolu 😀 😀 😀

dadulik
14. júl 2009

zavarovat=zavarat, v zahoractine 😀

sticker
autor
14. júl 2009

Dad ale ja nemôžem taký plný bazénik nadvihnúť a vykydnúť to cez zábradlie 😀

sticker
autor
14. júl 2009

No ja zajtra asi tiež pôjdem pre marhule k prababke. Len malé sa mi tam budú nudiť, tak netuším ako ich tam budem oberať...

zuzla2
14. júl 2009

dadu kolko davas na hodinu???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mnam marhule by som si dala..ked tie kupovane su blee...a my tu na vyxode ix nemame velmi sancu vypestovat...samo,ze toboz uz nie v byte...
tak mi vtedy xutili (samo aj M.) tie co doniesla Lenca 😵

lenca13
14. júl 2009

Ja som zavarala marhule v nedelu a mame ich u nasich este teda dost ale co nasi nepredaju tak ide do suda aj Timea vie uz zbierat marhule 😀

dadulik
14. júl 2009

zuzi, sak sa dohodneme, dam kosik marhul a ty vygruntujes 😉 😀
baby, taka som rozculena, neviem, ci si spominate na tu moju aferu z II.pilierom dochod. sporenia, 4.februara som to bola dat do poriadku, vsetky potrebne papiere, a pani mila mi povedala, ze do 2 mesiacov by to malo byt ok, a mali by mi zacat posielat na dochod. ucet peniaze, a az dnes som to isla kuk, a hadajte, hovno tam je, akurat kazdy mesiac odratavaju za vedenie uctu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 akoze ja uz neviem, to ich tam mam ist postrielat, alebo im ksichty bejsbolkou rozbit ???? 😠 😠 😠 😠 esteze mam kopiu toho registracneho listu, takze uz mame plan na stvrtok, navstivit nasu "drahu" soc. poistovnu a riadne sa tam rozculit 😠 😠 😠

julca80
14. júl 2009

awojte, uz aj ja tu obsmrdam 😝 😀 😀 😀
Mala sa dnes kupala tusim cely den az do pol 6tej, samo okrem hodinoveho obednajsieho spanku. 😅
Teraz uz spi a ja som si vas stihla precitat.

Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiii, aj sa zapisujem do poradovnika na pucung celeho bytu!!! 😉 😀 😀 Ked dorobis dadulikovcov dom, tak u nas to budes mat ako "ceresnicku na torte", hehe, mame len 2izbak. 😉 😅 😅 😀

lenca13
14. júl 2009

Dadulik veru pamatam

julca80
14. júl 2009

dad, to si tam fakt myslia, ze ludia su sprosti ci co?! 😲 😠 😠 😠

sticker
autor
15. júl 2009

Dobré ránko 🙂 Dnes výnimočne som hore od šiestej. Nie že by sa mi chcelo, ale varím polievku, aby sme mohli ísť k prababe aspoň jednu igelitku tých marhúľ naoberať.
Dadulik tak na toto nemám už slov!!!! 😠 😠 😠 Juj, hlavne že bulikajú do ľudí, poďte poďte.....!!!!