Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
17. júl 2009

No Zuzi dobrá otázka 😀
Ale mňa tento rok nič nečakalo 😠 😀

zuzla2
17. júl 2009

ale to len dake skratene pesnicky davaju nie??? 😒

lenca13
17. júl 2009

Ja to mam tiez zapnute 😉

sticker
autor
17. júl 2009

No Zuzi vieš si predstaviť, že by spievali celé pesničky....to by nikoho nebavilo 😅 Ale Gottotvi sa to páči....vyzerá byť vďačný...

jaduska
17. júl 2009

čo sa týka toho lezenia, tak Sandra keď bola menšia, tak tiež všade liezla a ja ako novopečná mamička typu aktívny blbec som ju stále poúčala, aká musí byť opatrná a blá blá blá (šak to asi poznáte) no a teraz sa koza veľká bojí z tej preliezky spustiť....a to ani nehovorím, že bicykel má stále s pomocnými kolieskami.....takže Bobu už "nestraším", ani nepoúčam a dúfam, že z nej nebude taký bojko ako je San.....

lenca13
17. júl 2009

Dani to to nechcem radsej vediet co Radka stvara na preliezkach ked ju nevidim 😖

sticker
autor
17. júl 2009

Leni Radka je taký malý pavúčik 😀 Ale tak ja keď som bola decko, čo som stvárala na prašákoch 😅 😝 . Vyliezť až hore, tam sa točiť dolu hlavou atď....... By sa vo mne krvi nedorezali, keby to vidím robiť Janku alebo Jul 😒

lenca13
17. júl 2009

Jani ved to ze mi sme boli take iste 😅

sticker
autor
17. júl 2009

Babenky ja sa lúčim, lebo mi duní v hlave....a strašne mi je teplo 😝 Inak Zuzi také chute si mi narobila s tou kukuricou 😠 😀

jaduska
17. júl 2009

veď keď si predstavím, čo všetko sme my rodičom navyvádzali a nechápali sme prečo sa boja, ale to človek nemôže pochopiť, kým nemá vlastné deti... 🙂

jaduska
17. júl 2009

babky jacksonovky a toto ste videli?

http://jacko.lepsie.com/?

sticker
autor
17. júl 2009

No Dani a to ma desí, že koľko treba ešte čakať, kým Janka a Jul pochopia, že im nechcem zle, len sa o ne bojím.... Ale to so San je presne ako moja Janka.....ona všetko chce, ale keď to ide robiť, tak začne kričať, že sa bojí.... Zato Jul.... Dnes sa vozila na Jankinej kolobežke - bola nastavená vysoko pre Janku, ale jej to nevadilo.... Xkrát spadla, povedala "joj" alebo "auu" a šla ďalej 😀

sticker
autor
17. júl 2009

Dani hoď ten link to témy o MJ 😉
Nie je to nejaký podfuk? Čo je to za spoločnosť, čo to predáva?

lenca13
17. júl 2009

Dobru Jani 😔
Dani mala byt som to objednat kamoske k narodkam ona bola velka fanynka 😕

jaduska
17. júl 2009

Jani - neviem, čo je to za spoločnosť, ani som to nepozerala, len som na MMA zbadala tento odkaz, tak som vám to tu dala, aby ste si pozreli - teda asi hlavne dadulík, do témy o MJ to nebudem dávať, aby si niekto nemyslel, že robím reklamu, keďže ja tam neprispievam....

jaduska
17. júl 2009

tak idem už aj ja do hajan...hádam MM už nezavolá, išiel pozrieť Sandru, tak víkendujem sama, na ďalší víkend zase sama....no pekne sa nám tie Levice "vyvíjajú" .... už ani neviem, načo som sa to vlastne vydávala ☹
Brú nôcku 😔

dadulik
18. júl 2009

ahojte, noc zase katastrofalna, laura furt revala, mlieko pytala 🙄 neviem, ci je to len tym teplom, alebo ci je taka rozmaznana 😖
dani, dik za link, overim si to nejako, a uvidim, ci tu knihu objednam 😉

sticker
autor
18. júl 2009

Ahojte 🙂 Dad ja som bola tiež skoro celú noc hore 🙄 . Jul stále plakala, že má soplík, nešlo jej dýchať.... Poraďte, ako ju naučiť fúkať si nos ☹ 😔 Idem si požičať vysávač a budeme aspoň tak 😒
A ráno som sa zobudila na rachot - prievan nám zatváral okná a dvere 😠

sticker
autor
18. júl 2009

Dani si na tom už horšie ako ja ☹ . A ja som to nejako nepostrehla.......ale vy sa budete sťahovať, alebo.... ako budete fungovať? 😒 ☹

jaduska
18. júl 2009

daduš - ja som Sandru odučila od nočného mlieka tak, že som sa zaťala a nedala...ponúkla som jej čaj, alebo vodu, to nechcela a keď pochopila, že nič iné nedostane, tak sa prestala v noci budiť....bolo to síce odúčanie od materského mlieka, ale hádam to je jedno o aké mliečko ide....

jani - neviem, ako budeme fungovať, všetko je na h....o, keby som vedela, že jany ostane v Leviciach aspoň tých 6 rokov, tak už som tam presťahovaná, ale všetko sa utrasie tak v septembri - čo je o ničom, keďže San už musí ísť do školy....fakt neviem, ako sa zariadiť....ale takto fungovať nemôžeme, lebo to finančne neutiahneme 😒

julca80
18. júl 2009

ahojte, zdravim vas z TN 🙂
Zatial mame celkom fajn pocasie, mala je uz dobru hodinku v bazeniku, semtam beha hola po travniku, proste pre nu ako stvorene. 😎 😀

dad, suhlas s Jadus, aj som to tak vyriesila s nocnym mliekom. Proste som sa zatala, ked uz zacala chapat co od nej chcem, tak som to robila presne ako pisala Danka. Som jej dohovorala (niekedy sa ju snazila aj prekricat co tak revala), bud si da cajik alebo nic. A kedze nemala na vyber, s placom prijala aj caj prip. len taku plansiu sirupovu vodu a bolo.
Je pravda, ze este niekedy urobi takyto cirkus, ale je da si povedat. 😅

julca80
18. júl 2009

baby, a musim sa pochvalit, xixi, ze vcera som ponocovala do 1nej v noci. Vysli sme si tu pobliz na taku zabavu, sice sme len posedeli, nieco malo popili, ale bolo to take super odreagovanie od toho naseho stereotypu.
Sice to ranne vstavanie nebolo idealne 😝 😅 , ale ved to dozeniem, bud pri poobednajsom spanku s malou alebo v noci. 😀

jaduska
18. júl 2009

julči - tak aspoň si si užila príjemný večer....ja dúfam, že na dovolenke sa aj mne pritrafí takéto posedenie....

jaduska
18. júl 2009

niečo pre zuzku:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1174616

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzla2
18. júl 2009

ahojte..
my len teraz dosli domov z nakupv...vonku stale hic..aj sme rozmyslali,zeby sme niekam vybehli,ale zacina sa zmrakat 😒

Jadus ja ta obdivujem..ako to fakt..o mne je myslim vseobecne zname,ze ja by som takto na dialku nedokazala zit...aj ked viem,ze dnes je doba taka aka je..vsak aj moj otec je uz v CR dakyx 10rokov..a domov pride raz za 3mesiace 😖 je to samo,ze uz o zvyku..ja som sa uz vydala, mam svoju rodinu...mama so segrou si zvykli..ale zo zaciatku to bolo velmi tazke...hold rodinu nejako treba uzivit 😔 priznam sa,ze neviem co by som na tvojom mieste robila...a dakujem Bohu,ze som sa do takej situacie nedostala a dufam,ze ani nedostanem... 🤐

a dik za link..celkom dobre to vyzera...len ci to tak aj funguje 😀

dadulik
18. júl 2009

dani, juli, ale ved laura je uz odnaucena od nocneho mlieka ! 😅 asi ste zabudli, ako som to tu uz pisala pred casom 😀 lenze teraz ma zase take obdobie, ze sa ho dozaduje, samozrejme jej ho nedavam v noci, len caj, nesladeny, no ale vidim, ze si vypestovala aj na ten navyk ☹ tuto noc 3x pila ☹

zuzla2
18. júl 2009

dadu aj u nas neviem co sa stalo...ale mala si zmyslela,ze v nnoci xce mlieko..a tak zacne vrieskat,ze mm to neda a stale jej ide urobit...tuto noc jej nedal...a samo,ze ja som na vine,lebo som mu to tak kazala a vlastne aj kvoli tomu sa mala rano zobudila... 😀 ax jaj ti xlapi..

dadulik
18. júl 2009

laura zacala takto blbo zase spavat, co sme sa vratili z bojnic 😒
dovtedy mi prespala sem -tam aj celu noc, max. 1x sa budila na caj 😖 tak neviem, co sa porobilo 🙄
tej zehlicke v spreji neverim 😀

dadulik
18. júl 2009

o piatej ideme svokrovi na tu sestdesiatku, moc sa mi tam nechcelo ist, kedze svokra moc nemusim 😖 , ale uz sa trosku aj tesim, sak sa dobre napapame 😀 a mozno si aj potancujeme, a budu tam aj moji rodicia, tak snad sa laure niekto povenuje a ja porelaxujem 😎 ale moc sa nezdrzime, kedze najneskor o osmej musime byt doma koli malej ☹