Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

katavinka
21. apr 2016

@spirit16 to ozaj? Nestipe to potom?

spirit16
21. apr 2016

@katavinka
Ak mas namysli stipnutie osy, tak ano pomaha to velmi ucinne.
Ja mam olej 31 postaveny pri dverach na terasu aby bol poruke. Ked uz nastupuje ta hnusna bolest z ktorej sa cloveku robi zle, tak olej 31 od nej fakt takmer okamzite ulavi. Minule ma stipla osa do tej tenkej koze na ruke medzi palcom a ukazovakom, takmer to nenapuchlo a o tom, ze ma stipla osa som vedela, len ked som umyvala riad a teraz neviem ci tepla alebo studena voda na tej ruke trochu pripomenula, ze sa nieco stalo.
V priebehu dna sa potom snazim to miesto este parkrat potriet.

12mia12
2. máj 2016

Dobrý den prosim o radu mala ma3 roky a trápia nas neustále soplíky hlieny ktore výrobky su vhodne dakujem

adazdca
3. máj 2016

@12mia12 určite pri vašich problémoch využijete tymiánový krém - rozpúšťa hlieny, pomáha na vykašliavanie, je aj na zníženie horúčky,bronchytídy a laryngitídy... + eukasol pri nachladnutí, kašli, na prevenciu vzniku infekcii dych.ciest.. , + celkovo treba posilniť imunitu na čo sú vhodné vivi aloe + narosany alebo echinacínový sirup, inhalacie olej 31... je toho viac na výber 🙂

petko3456
3. máj 2016

Dobrý deň, prosim o info, ktoré výrobky sú vhodne pri bolesti hrdla a tiež kontakt na predajcu.

12mia12
3. máj 2016

@adazdca dakujem este ak posilnit imunitu ktory je taky TOP pre dieta 3 roky mala ma stale len sopliky stale huhna akoby zaseknute nemame ziaden kasel ani horucky ale len sopliky tazko dycha ..rada by som nasla co pomoze nie dat vybrat nosnu mandlu ako nam odporucil doktor

adazdca
3. máj 2016

Inak ešte k tej nosnej mandli.. Chrápe ti maličká? dýcha ústami a nie noštekom? Ak ti doporučil dr. vybrať nosnú mandlu, určite by som to konzultovala ešte s dalším dr. Nepovedať , čo povedal ten dr. pred ním, ale proste viac názorov na to.. Poznám vela prípadov, čo im ozaj pomohlo vybratie tej mandle, aj my sme boli na ORL, ale malý nechrápe, infekty ma bez teploty a ked mu skúšal sluch, tak mandla netlačila na bubienok.. Ale sú prípady, že to treba dať ozaj von, býva aj ložisko s infekciou v mandli.. A chodí ti už do škôlky? Lebo napr. my sme boli do 3 rokov fit a nástupom do škôlky nám začalo obdobie soplov a kašlov.. stále dookola.. Ja som malému začala dávať tú vivi aloe šťavu a čučoriedkový narosan.. predtým ten echinacínový sirup .. ale imunita je komplexne poňatá vec.. nestačí len sirupy.. vhodne je aj mierne otužovanie, dostatok vzduchu , obmedziť sladkosti a mnoho iných vecí..

adazdca
3. máj 2016

@petko3456 písnem ip

katavinka
3. máj 2016

Ja davam detom peľový sirup z Justu na posilnenie imunity a sebe aj Aloe stavu.

lucynka44
16. máj 2016

ahojte poradite.mi 2.5rocna dcerka ma nadchu ten eucasol ako.pomaha?

katavinka
16. máj 2016

@lucynka44 je dobré striekať do miestnosti, stačí 1 strek, alebo nastriekat na vreckovu a inhalovat nosom alebo ústami

winowata
8. jún 2016

Baby, poradkyne, máte niektorá na predaj narosan čučoriedkovy a tým, ze by ste mi ho vedeli poslať poštou čo najskôr? Info kľudne cez IP, vopred ďakujem 😀

adazdca
8. jún 2016

@winowata píšem ip

koby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka86
23. jún 2016

Dobrý deň neviete mi poradiť kde by som mohla kúpiť JUST Slézový krém? Ďakujem

veronic8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adazdca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka86
23. jún 2016

Ďakujem už si píšem s poradkyňou o doručení. 😉

zuzume
autor
21. aug 2016

echinacea nema niekto zaujem?? teraz ked este deti nechodia do skolky a skoly aby sa im zvysila imunita..

lusip
1. sep 2016

@zuzume dobrý deň. Aké balenie? Za koľko? Uvažujem o tomto. Vdaka

lusip
1. sep 2016

@lusip prosím bližšie infobaj popis. Z justu?

veronic8
1. sep 2016

@lusip ahoj, kludne i my poradiem my sme z TT, ci mozeme zavolat, ak das cisielko 😉

lusip
1. sep 2016

@veronic8 prosím si popis a skúsenosti s echinaceou

veronic8
1. sep 2016

@lusip pisem do spravy 😉

simonko03
17. okt 2016

Dobrý deň hladam niekoho kto predáva výrobky značky Just. Ďakujem

borka82
17. okt 2016

@simonko03 pošlite mi IP. Rada poradím 😉

adazdca
18. okt 2016

@simonko03 aj ja ti rada poradím.. písla som ti tiež IP 🙂

veronic8
18. okt 2016

@simonko03 ahoj ak est enemas dohodnute kludne moze si cez nas, my vieme i osobne v BA 😉

hany82
7. nov 2016

Dobry den. Prosim Vas mozem vytierat 3 rocnemu dietatu nos vatovou tycinkou namocenou v rozruedenom oleji 31 bylin?

adazdca
7. nov 2016

@hany82 určite zriediť .. aby to nebolo moc silné, kedže to ide priamo na sliznicu nosa.. ja dávam pokial možno radšej zriedený tea tree olejček.. napr. s kokos.olejom... ale skusala som už aj 31ku pri silnejšej nadche.. 🙂