Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

majka841212
25. okt 2014

@helulatko ak sa s vami este nespojil nikto vo vasom okoli a este mate o narosan zaujem, mozem vam ho poslat 1.triedou 🙂

helulatko
25. okt 2014

Dakujem, uz mame. Ste mila.

dodusik
1. nov 2014

Prosim Vas, kde by som mohla cez net kupit slezovy just krem?,,,alebo mi prosim poradte,v ktorej lekarni sa da kupit?dakujem moc

lukcova
13. nov 2014

Dobry den,prosim Vas, chcela by som sa opytat, v zlozemni just kremikov som nasla,ze obsahuju parabeny. Podla mna kvalitna prirodna kozmetika by to nemala obsahovat.Aky mate na to nazor a skusenosti?dakujem

maca283
15. nov 2014

@lukcova Prosim a v kt.kremoch je ze to obsahuje
paraben

lukcova
15. nov 2014

napr. levandulovy krem, nechtikovy krem...

maca283
19. nov 2014

@lukcova Ano su ale je tam take malinke mnozstvo ze istotne sa nemusite bat Švajčiari vedia co si mozu lebo su velmi kontrolovany EU

lutasa
21. nov 2014

dobry den, neviete mi poradit kde kupim produkty Just v Bratislave? Dakujem.

koby
25. nov 2014

@lutasa - ak by si chcela,mohla by som ti ich poslať poštou...bez zaplatenia postovneho,pri viac produktoch .viac info. 0948311736

spirit16
26. nov 2014

@ lutusa - Ahoj Lutusa, v BA Ti mozem pomoct ja 🙂, napis, alebo zavolaj 0948 258 919

maca283
1. dec 2014

Ahojte budem objednavat ak mate zaujem napiste Aj pod stromcek sa tu da vybrat vela veci ktore potešia a pomožu

maca283
2. dec 2014

@lukcova A este ak chvet k tým parabenom mam aj članok co sa tyka justových vyrobkou ze sa netreba nicoho bať

dada475
19. dec 2014

Ahojte, rada poradím a pomoźem mamičkám s produktmi Just a Nahrin... Oblasť Košice. Určite nebudete ľutovať.

alexis13
3. feb 2015

zienky mate kazda len dobru skusenost ozaj to zabera? chcem to skusit

allexis
4. feb 2015

Ahojte, môj synček mal echinaceu a som naozaj spokojná tiež aj eukasol je super teraz som objednala čučoriedkový Narosan moja sestra robí s produktami Just a Nahrin a nevie si ich vynachváliť tiež mojej mamine pomohol veľmi levanduľový krém strašne ju bolievala ruka použila veľké množstvo všeliakých mastí a krémov z lekárne a nič nepomohlo z levanduľovým krémom si natierala ruku 2 týždne a ruka už nebolí takže máme len dobré skúsenosti ak by niekto mal záujem objednať nejaky produkt sestra je zaregistrovaná a môže objedať sme z okolia P.B

maca283
6. feb 2015

@alexis13 ano ja len dobru možem odporučit ale treba poctivo inak to nema význam kupovať

lukcova
11. feb 2015

mate skusenosti s borievkovym kremom? na co ho najviac pouzovate?

spirit16
18. feb 2015

@lukcova Borievkovy krem je vyborny pri bolestiach pohyboveho aparatu, pri bolestiach chrbtice, ma prehrievajuce ucinky a tym uvolnuje svalstvo, beru si ho ludia, co sportuju a pouzivaju ho pred a po sporte (beh, posilovna....) vyborny je aj na uvolnenie krcov pred spustenim menstruacie
Pred nanesenim na vacsiu plochu je treba vyskusat, ci clovek nie je alergicky na niektoru zlozku

lukcova
19. feb 2015

chcela by som sa opytat, ci mozem uzivat horsku borievku s inulininom pocas dojcenie. Citala som, ze to podporuje ocistu organizmu, ked sa uvolnia odpad. produkty nedostanu sa do mliecka? dakujem krasne za radu

spirit16
20. feb 2015

@lukcova - ak mate svoju poradkinu, mala by vam vediet na tieto veci odpovedat, kludne ju bombardujte otazkami a nebojte sa, ze by ste ju obtazovali - je tu nato, aby vam vedela poradit

horsku borievku nemozu brat tehotne zeny a osoby s tazko poskodenymi oblickami a pri akutnych zapaloch obliciek.

Pokial kojite tak nie je problem - odpadove latky sa z tela vylucuju inymi cestami, nie cez mlieko

Pripadne dajte vediet aky konkretny problem chcete riesit a mozeme sa pozriet, ktory produkt by bol najlepsi.

lenocka12345
5. mar 2015

Máme, objednávame , sme spokojní, ale je to VEĽMI PREDRAŽENÉ :( je pravda , že v čase mojej najhoršej alergie bolo ich mandľové mlieko jediná vec čo som mohla použiť. No predražené to je aj tak

maca283
8. mar 2015

@lenocka12345 Predražene len že ceny nedavaju úporadkyne ale su dané A za kvalitu sa platí 🙂

lenocka12345
8. mar 2015

Tak mňa nezaujíma kto dáva ceny. Pre mňa je dôližeté to koľko platím. Navyše neviem kde som v príspevku spomenula poradkyne, z ničoho ich neobviňujem. Príklad - jeden z najdrahších eukalyptusových olejov navyše BIO a s väčšou gramážou stojí 6.99 a Just nejakých 10 . Takže áno trvám na tom že je to predražené NO KVALITU NESPOCHYBŇUJEM

spirit16
10. mar 2015

@lenocka12345 - neviem ako si si robila marketing na ceny kvalitnych esencialnych olejov, ale podla mojich skusenosti 6,99 za viac ako 10ml (lebo just ma 10 ml) nie je jedna z najdrahsich cien.
Jedny z najkvalitnejsich olejov su aj oleje do terra, kde 2ml stoja 3,68 EUR a 15 ml 19,20

Ak chcete vediet preco sa oplati patrat po kvalite esencialnych olejov a nepozerat len na cenu, tak si mozete precitat link nizsie - nie je to link JUSTu
Just ma tiez vysokokvalitne oleje, ktore sa ziskavaju lisovanim za studena, destilaciou pomocou vodnej pary, pripadne extrakciou v alkohole.
Lacne oleje sa ziskavaju pomocou chemickych rozpustadiel, ktore sa potom nedaju z olejov uplne odstranit. Dalsia vec, je treba si predstavit kolko kvalitneho materialu je nutneho k tomu, aby vzniklo zopar kvapiek kvalitneho oleja. ( o tom aj nizsie v linku)

Co sa tyka napriklad Tea Tree oleja, tak jedine v juste som natrafila na info ohladom aktivnych latok, ktore su obsiahnute v tomto oleji.
1. terpinen-4-ol, cim vyssi podiel v produkte je tym olej prejavuje vacsiu schopnost hojit rany, garantuje lepsie dezinfekcne ucinky, vynika silnejsim protizapalovym posobenim
norma je minimalne 30% , bezne oleje maju 30-36%, kvalitne okolo 36%, Just ma 43%

2. 1,8 - cineol, cim nizsi podiel tym menej olej drazdi citlivu pokozku a sliznice a zarucuje vacsiu znasanlivost zo strany organizmu
norma je meximalne 15%, benze oleje maju 6-15%, kvalitne 6-7%, Just ma len cca 3%

Toto su info, ktore vacsina ludi nema. Takze idu do prveho obchodu, kupia si lacny olejcek a tesia sa ze pekne vonia, lebo on vonia pekne, problem je len v tom, ze okrem dobrych veci, clovek do seba aplikuje aj chemiu.

http://www.esencialneoleje.sk/is-it-really-wort...

Je na kazdom, co si vyberie. Vsetko ma svoju cenu.

maca283
11. mar 2015

@lenocka12345 Ano každy si može dololiť iba to čo mu penaženka dovoli A každý si kupi čo chce nikto nič nevnucuje

olivkaa1
18. mar 2015

@maca283 ja som sa ale docitala ze parabeny skodia v tehotenstve :( momentalne pouzivam mandlovy krem a mam este aj levandulovy ale ten sa bojim momentalne pouzivat ako aj bodyfresh.. neviete mi poradit? dakujem

maca283
18. mar 2015

@olivkaa1 odpovalala so sukromnej pošty

miruska15
20. mar 2015

Ahojte Dievcata pred nedavnom som si kupila 31 olej synovi.Teraz dostal zase nadchu no neviem ako ten olej pouzivat.Ono je popisane načo všetko je ale nieje ako ho aplikovat.Napisali by ste my ako ho pouzivate vy a ci sa moze aj vnutorne.Dakujem napr.na tu nadchu

spirit16
20. mar 2015

Urcite sa opytaj poradkine od ktore si si olej kupila, urcite Ti rada vsetko podrobne vysvetli.
Na tu nadchu mozes pouzit napriklad suchu inhalaciu - teda kvapnes kvapku oleja na dlan. Posuchas silno dlane o seba, potom spojis dlane tak, akokeby si chcela nabrat do nich vodu a takto prilozis na usta a nos. Pozor na oci, aby si si do nich prstami nedala nechtiac olej.
Potom zacni pomaly dychat.

spirit16
20. mar 2015

@miruska15
co sa tyka vnutorneho pouzitia, tak my "Justaci" ho pouzivame aj vnutorne, ked su trebars bolesti brucha, alebo sa to prezenie na nejakej oslave. Jedna kvapka do 3 dc vody, poriadne zamiesat a vypit.
Toto vsak nie je oficialne odporucanie, pretoze olej nie je urceny na vnutorne pouzitie, je velmi silny a mohol by poskodit sliznice. Urcite to nedavat detom!.
Inak ak su bolesti brucha, tak je mozne dat kvapku do nejakeho kvalitneho nosneho oleja napr. madlovy, alebo akykolvek masazny a masirovat brusko.
Taktiez je mozne nakvapkat 5-7 kvapiek do vody, ked si robite kupel noh. Alebo 5 kvapiek do vane.
Olej je nutne predtym emulgovat napriklad v troske ( pol lyzicky) mlieka a az potom ho dat do vody. ( je to preto ze olej je rozpustny v tukoch a keby ste hodali rovno do vody, tak by len plaval na hladine.