Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

norik1
22. nov 2008

Ano je sssssssuper ja som mala zelezo cele tehu take dobre ze doktor nechapal - bola som jedna z mala co nemusela brat umele zelezo... a teraz ho zacinam zacat davat Filipkovi lebo ma nizke zelezo...

Aj ostatne veci su dobre - moji favoriti su: Olej 31, tea tree olej s manukou a tea tree krem na moj atopicky ekzem... 😀 😀

Ja vrelo odporucam 😵

zuzume
autor
22. nov 2008

to som rada su tam strasne dobre produkty len malo ludi ich pozna napr. ten tee tree krem je velmi dobry na zapareninky...

petruci6
22. nov 2008

ja to vobec nepoznam,mate nejaky link,kde su popisane aj co stoja a na co su dobre?

zuzume
autor
22. nov 2008

just to je ich stranka su trocha drahsie ale fakt pomahaju su to svajciarske produkty

petruci6
22. nov 2008

idem na to kuk 🙂

norik1
22. nov 2008

cisto prirodne produkty - oplati sa priplatit, lebo su koncentrovane a tak dlhsie vydrzia...a mas istotu ze tam nie je ziadna chemia...

vilocka
24. nov 2008

baby mate niektora susenosti aj s kremami? Ja by som vyskusala ten levandulovy, ale levandula sa v tehu moc nemoze, tak neviem. A tiez neviem, ci maju tie vyrobky atest z ministerstva zdravotnictva, aspon to som sa na ich stranke nedocitala. Neviete mi poradit? 😨

zuzume
autor
24. nov 2008

ahoj levandulovy krem je dobry aj na ulahcenie porodu pri krcoch sa potiera brusko je to tam aj napisane ja pouzivam tymianovy krem nedala by som nan dopustit je dobry pri nachladnuti hlavne u malych deti a potom san aktiv ten pouzivam na tvar, vyrobky certifikat maju aj na stranke si ho mozes pozriet...

norik1
24. nov 2008

levandulu az ked budes prenasat 🙂 a potom je vynikajuca pri kolikach, ked babetko boli brusko - jemne masirovat.... a tymian je tiez super na nachladnutie
vilocka, atest maju ved bez atestu by sa nemohli predavat 😉

vilocka
24. nov 2008

tie certifikaty som si vsimla, ale nie je tam schvalenie nasou krajinou, preto som sa pytala. Praveze ma tie vyrobky velmi oslovili, ale chcem si byt ista, ze su naozaj ok. Ale ked pisete, ze hej 😉 tak vam veriiim. Na tu levandulu si teda budem musiet este chvilku pockat 😀 , ja som ju chcela na tvar, na exem. Ale aj pri tom porode moze byt super, zboznujem levandulovu vonu.

norik1
24. nov 2008

Vilocka ja ich pouziavam 10 rokov... a vela krat som nemusela brat lieky prave vdaka Justu...Na exem je super krem Tea tree s manukou, este lepsi (ak ta svrbi) je najprv olej tea tree a potom krem...atopicky ekzem mam od 1/2 roka 😵 ...

geegee
24. nov 2008

ja pouzivcam olej z 31 bylin a nedam nan dopustit 🙂

zuzume
autor
8. dec 2008

hej ten je dobry skoro na vsetko

iwka20
1. okt 2011

ahojte. ja som si objednala z justu par produktov a mam aj timianovy krem , chcem sa opytat kam ho natierate detom pri nadche a ci ho mozem davat ked ma moje dieta 10 tyzdnov?rovnako na co a ako pouzivte olej z 31 bylin . dakujem

gugu
1. okt 2011

Iwka, ja som dávala malému ten tymiánový krém už od malička....nedávala som priamo na hrudníček, ale najprv som ho zmiešala v rukách s telovým mliečkom a tak. Poradila mi to sestrička z gynekológie, ona mi to aj objednávala a bolo to super. Natri bábenku takto aj chrbátik medzi lopatkami. Ja som teraz objednala aj tymiánový olej do kúpeľa, je to super pri nachladnutiach.

kurci
13. okt 2011

@iwka20 gugu, ti poradila správne. Ja používam, tento krémik už 3 rok a som tiež veľmi spokojná. a 31 je tiež veľmi super, ja ju dávam do odparovača, na boľavý zub, na herpes, naša Tamarka mala afty, a som myslela, že to bude štípať, ale super to zvládla a aj sa jej to zahojilo, ale to až keĎ bude mať okolo 3 rôčkov. ale môžeš jej nakvapkať zo 2 kvapky do vreckovky a dať jej k vankúšiku, kde spáva. ja som veľmi spokojná, aj keď je to drahé, ale mne 31 vydržala celý rok.

iwka20
19. okt 2011

Dakujem za rady , nas adamko mal teraz nadchu tak som mu skusila potriet tymianovy krem za usko tak super :D pouzivate este nejake produkty z JUST?

ivana2301
19. okt 2011

@zuzume ahoj,ja mám veľmi dobré skúsenosti s Narosanom čučoriedkovým-z Justua nielen s ním aj s inými výrobkami.Napr.Affilane(nakoľko som v tehotenstve mala problémy s vysokým tlakom a pribrala som vyše 36 kg...)Mám krásnu dcérku a myslím,že tehotenstvo som úspešne dokonca dobojovala vdaka týmto produktom z justu... 🙂Nastavajúcim mamičkám odporúčam... a aj všetkým žienkam....

kurci
20. okt 2011

my doma používame, Eucasol, Tannen sirup, Narosan čučoriedkový, tymianový krém, kamilkový krém, 31 a mala som aj koreniny, mne najviac vyhovuje tá soľ s morského dna

denisocka
8. feb 2012

baby,kde najdem nejaky cennik ?

kurci
11. feb 2012

@denisocka cenník som nenašla ani ja, ale mám katalóg, tak sa opýtaj a ja ti poviem. 🙂

susan32
15. feb 2012

Baby keby ste mali zaujem o nejaky produkt značky just tak dajte vediet. na stranke just su popisane vyrobky.

mummy01
26. feb 2012

vie mi niekto poradit-mam olej 31 a momentalne ma trapi nepekny zapal dutin.ako mam tento olej pouzit?
Inak nam velmi pomaha na ekzem ten krem so solou,len jedine co dost nechapem na tychto prirodnych a velmi drahych produktoch preco kremy obsahuju parafinovy olej a koreniny a polievka glutaman sodny a kvasnicovy extrakt.....

monky1
15. máj 2012

jej, rozoberate tu Just - ja milujem Just produkty - nedam na ne dopustit ... mam uz vela vyskusanych

@mummy01 asi si sa uz dopatrala k pouzitiu 31-ky, ak nie, napis, poradim .... pouzivame doma uz vyse 15 rokov!!!!! aj rozne ine produkty - momentalne skusam Bodliakovy olej a Pelovy sirup, kedze je "sezona" alergikov 😀 , ale neviem si predstavit zivot bez Eucasolu, Tymianoveho kremu, Eukalyptoveho oleja, Levanduloveho oleja, Pepermintoveho a hlavne Tee tree oleja, kt. narozdiel od inych sa uziva aj vnutorne - pri roznych zapalovych reakciach napriklad 😵

mummy01
15. máj 2012

@monky1 hej dopatrala a vyliecila som si zapal dutin s nou 😉

monky1
15. máj 2012

@mummy01 super 🙂

mummy01
15. máj 2012

@monky1 tak ked vies poradit spytam sa Ta-ako pouzit 31-ku na zapal mandli a hrtana?zrejme ide o nejake chronicke lozisko,nechcem zasa brat ATB a ani si nechcem dat mandle vybrat 😕

monky1
15. máj 2012

@mummy01 v tomto pripade odporucam akekolvek pouzitie - z kazdej strany ... v prvom rade vnutorne - na med al. cukor 1 kvapku aj viackrat denne - vzdy, ked zacitis hrdlo, daj do ust a nechaj pomaly rozpustat - hoci aj v noci, dalej potierat hrdlo zvonka - najlepsie s Aktiv kremom - neviem ci vies, ale tento olej ma vynikajuce ucinky prave s Aktiv kremom - ten je uplne super, tiez ma sirokospektralne vyuzitie (pozeram, ze mas dve male deticky, iste sa obcas udru, maju bolacku, modrinku, tam je tiez super vyuzitie okrem ineho), dalej kloktaj - 5 kvapiek v deci teplej vody - ak by si zvladla, mozes si hrdlo vytriet cistym olejom, taktiez mozes inhalovat - ale to skor v pripade nadchy, zapalu dutin 😉 .... aj do kupela, ak sa zvyknes aj kupat 🙂

mummy01
15. máj 2012

@monky1 dik za rady,mam len jeden problem s tym olejom-strasne mi smrdi,no ale budem musiet vydrzat.Tie dutiny som si inhalovanim vyliecila a este som si kvapla 2 kvapky na bavlnenu plienku a polozila som si to pri spani na vankus.Do 24 hodin sa mi ulavilo co predtym som sa zo zapalu liecila aj 3 tyzdne 😉

monky1
15. máj 2012

@mummy01 tak to, ze ti nevonia je druha vec 😀 ... ale na noc na dobry spanok, odhlienovanie je skvely Eucasol - a navyse naaaaaaaaaaadherne vonia 😵 😵 😵 .... nam uz za nim vonia cely byt - ako u babky bylinkarky 🙂
ten striekam aj dievcatam na vankus, pyzamko, al. len do ovzdusia - zvlast, ked su chore, soplia, kaslu