Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

zubka5
19. feb 2013

Mám chorého 6 mesačného synčeka. Nádcha a kašeľ, hlavne počas spánku. Chcem si rýchle zadovážiť tymiánový krém a prípadne aj nejaké ďalšie výrobky z ponuky. Vie mi niekto pomôcť?

lulina13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukcova
10. mar 2013

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mate niekto skusenosti s podavanim echinacei u 4- rocneho dietata. Mozem ju podavat aj v takomto veku? Dcerka, ked nastupila do skolky ,byva permanentne chora, prechadzame z jedneho infektu do druheho. Imunoglukan sme skusali, nejako moc nepomahal. Mate niekto skusenost s echinaceou z justu?Dakujem za rady

lukcova
10. mar 2013

Este by som sa chcela poradit, ci ste niekto pouzivala pripravky z justu aj pocas tehotenstva. Mozem napr. pouzivat tymian. krem, olejceky /tea tree, eukalyptus, levandula/ do aromalampy?Neviete,ktore produkty sa mozu v tehotenstve a ktore by sa nemali pouzivat?dakujem krasne za rady

kurci
10. mar 2013

Ja počas tehotenstva som používala výrobky bez problémov. Nemá vám tam čo uškodiť. A sirupček, dávam aj ja mojim deťom, ale to sa musí užívať aspon 2,3 mesiace, aby to malo účinok

wawrita
15. mar 2013

Vie mi niekto poradit z tejto rady výrobkov nieco pre dobrý spánok 4mesačného dieťatka? dakujem. uvítam skôr internu postu. dakujem.

bambo308
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zubka5
18. mar 2013

@bambo308 Dakujem. Uz som s jednou v kontakte.

slnko20
21. apr 2013

ahoj zohnala si uz ten tymianovy krem

lukcova
22. máj 2013

dobry den. Chcela by som sa opytat, ci firma just a nahrin ma certifikaty kvality, su to bezpecne produkty? mozem ich podavat aj dietatku?dakujem za odpoved

mamonia
22. máj 2013

@lukcova ak by nemali certifikaty, myslis, ze by sa mohli legalne predavat? 🙂 ano, mozes ich davat aj dietatku, ale v malom mnozstve.

mamonia
22. máj 2013
zuzula86
3. jún 2013

ahojte baby, aj mna by zaujimalo na co vsetko sa da pouzit 31, mame ju doma ale neviem poriadne na co ju mozem pouzivat..ak by sa vam chcelo riadne rozpisat.. Dakujeeem

mamonia
5. jún 2013

@zuzula86 tak tu je zakladne pouzitie:
Pohybova sustava:
-na zapaly a bolesti klbov,chrbtice,sije,svalov,sliach (potieranie a masaze)
-pri artritide, artroze a dalsich reumat. problemoch (teple kupele, pri akutnych stavoch potierajte)
-po namahe, sporte, proti celkovej unave, na regeneraciu (teple kupele, masaze)
-rastove bolesti deti (potieranie)

Obehova sustava:
-na prekrvenie,povzbudenie, cerpanie energie,celkovu aktivitu, sviezost- kupel

Horne a dolne dychacie cesty:
-na posilnenie imunitneho systemu (pravidelne teple kupele)
-nachladnutie, chripky, nadchy, bronchitida, astma (teple kupele, inhalacia, potieranie)
-zapaly dutin ( potieranie cela, teple kupele noh)
-zapal stredneho ucha (potierajte okolo)
-preventivne proti pelovym alergiam (prevencia-kupele, aromalampa)
-fajciarsky kasel- inhalacia

Ustna dutina:
-bolesti hrdla a hlasiviek ( kloktanie, kvapka na cukor)
-bolesti zubov ( kvapka na vatu, prilozit na zub)
-bielenie zubov u fajciarov ( na zubnu kefku)
-krvacajuce dasna a paradentoza ( masaze prstom, na kefku, vyplachy)
-afty a opary (kloktanie a potieranie)

Nervova sustava:
-uvolnenie, upokojenie, hlboky spanok, pri strese ( chladnejsie kupele)
-proti bolestiam hlavy, cestovna nevolnost ( potieranie cela a zatylku)
-posilnenie aktivity a koncentracia, proti unave a ospalosti ( potieranie cela a zatylku, aromalampa, teple kupele)

Traviace a vylucovacie ustrojenstvo:
-pri nechutenstve na podporu chuti do jedla (potieranie brusnych partii)
-na traviace problemy a proti nafukovaniu (potieranie brusnych partii)
-pri zapche
-infekcie a zapaly mocovych ciest a prostaty (teple sedacie kupele)

Specialny tip:
-po ustipnuti hmyzom, na odpudzovanie much (potieranie, aromalampa)
-po bodnuti vcelou, osou, proti opuchu ( potieranie, obklady)
-do samponu proti padaniu vlasov, na lesk
-na bradavicky ( potieranie)
-bolesti prsnikov ( obklad, potieranie)
-celkove cistenie tela ako zihlavova kura ( teple kupele)
-flasticka obsahuje 1000 kvapiek

Sposob pouzitia po kvapkach:
kupele- ako samostatny olej 4-7 kvapiek
-ako prisada 5 kvapiek
zvlhcovac vzduchu 3-4 kvapky
aromalampa 1-2 kvapky
inhalacia 1 kvapka
vyplachy, kloktanie 1-2 kvapky do 2 dcl vody
obklady 2-4 kvapky do 2 dcl vody
lokalne masaze s kremom 1-3 kvapky

Neodporuca sa detom do 2 rokov. Detom aplikujte vzdy menej ako polovicne mnozstvo s prihliadnutim na ich vek.

inita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukcova
24. júl 2013

chcela by som sa opytat, ci je vhodne opalovacie mlieko s OF 30 z justu aj pre 4-rocne dieta.dakujem

kurci
24. júl 2013

je to fajn.

martina1305
26. júl 2013

@lukcova urcite ano. moja dcerka mala minule leto 3,5 roka a pouzivali sme prave toto mlieko

maja099
11. sep 2013

Ahojte, viete mi poradiť ako sa dostanem k výrobkom Just???

mk82
29. sep 2013

@maja099 Dobrý deň. Je tam možnosť sa zaregistrovať, alebo už cez niekoho kto je zaregistrovaný si objednať. Ja si objednávam som zaregistrovaná , ak by ste niečo potrebovala.

jorsulova
18. okt 2013

@mamonia ahoj, ahojte 🙂 kupila som Tannen sirup od justu, dlho som vahala tie ceny su fakt vysoke... ale kupila som, ho 4 rocny syn s kaslom nevedel prestat, uz som nevedela co robit stale len antibiotika.., neslo mi do hlavy to ze ked ho uzival, zdalo sami ze viac zacal kaslat. Nakoniec mu zistili nabeh na astmu a alergiu na pele, potom som zistila ze sirup mu preto robil este horsie lebo obsahuje med, ktory ho drazdil. Skoda, stoji mi v chladnicke...
Ale velmi rozmyslam nad 31 olejom, mam vzorku a zda sa mi uzasna, chalani su usopleni a ukaslani, uz sme sa naparovali a masirovali zriedenym olejcekom chodidla, oni normalne prestali kaslat aj sopliky su lepsie. Asi je naozaj zazracny, rada by som si ho kupila ale je hrozne drahy ☹ Nie je nejake mensie balenie? V lekarni nechavam mesacne snad polovicu rodicovskeho... hroza

mamonia
18. okt 2013

@jorsulova zdravím, olej 31 bylín je ozaj úžasný, pomáha snáď pri všetkom. Ale musím vas sklamať, dá sa objednať len to balenie čo spomínate a je drahšie.

samko1
18. okt 2013

@mamonia - dobrý deň. viete mi poradiť ako by som mohla objednať slezový krém?? a nejaký cenník nemáte k dispozícii??

mamonia
18. okt 2013

@samko1 píšem ip...

aleka
4. nov 2013

píše sa tu málo, no "nedá" mi 🙂 ja som za prírodnú liečbu ...... mne sa osvedčil Tea Tree olej / aj krém /ten "milujem" je proste na všetko 🙂)))) škrabance, vyrážky, uštipnutie ,ekzém, a čo hlavné na môj herpes na tvári na ten mi nepomôže nič, dvakrát natrieť olejom a je to .... tymianový krém pri mojich deťoch je úžasná vec na priedušky, taktiež ked niekto začne len nosom poťahovať hned striekam eukalyptový sprej , no a sirup zo smrekových výhonkov - tak toto robievala naša babička, a teraz ho mám kúpený odtiaľto , je výborný na hlieny.........a ešte sa mi osvedčil brusnicový sirup pri močových cestách, je toho viac........
aby ste si nemysleli že robím niekomu reklamu....iba ak mojej poličke kde mám "zázračné" sirupy...... chlap niekedy krúti nadomnou hlavou, no osvedčilo sa mu to na kašli 🙂)) vyliečila som ho prírodne 🙂))))) postupne si kupujem toho viac. sú trochu drahšie, no v lekárni ked si pomyslím najprv jeden sirup od kašlu, potom druhý lebo nepomohol, potom idú antibiotiká, tak niekedy je to drahšie......
tod moja skúsenosť 🙂

loralo
11. nov 2013

Som tehotna, koncim 1. trimester a strasne som zahlienena, nos cisty ale mam hrozne zatecene hrdlo. Co z tychto produktov mi odporucate? dakujem

betka22betka
12. nov 2013

@mamonia ahoj, stránka je odstránená ?

lucia31
17. nov 2013

zienky,ktore robite s pripravkami just,chcem sa opytat, ako casto sa moze uzivat tee tree olej...bolo mi povedane,ze 1 kvapka na lyzicku medu alebo kocku cukru no neviem,ci len raz denne ci castejsie...vdaka

jazminn
18. nov 2013

a poraďte, čo by bolo dobré z JUST, môj manžel nemôže vyliečiť kašeľ, výsledky dobré- krv, žiadny zápal, ale kašeľ stále pretrváva....

lukcova
29. nov 2013

babenky,prosim vas, mozem uzivat narosan tropic pocas dojcenia?poradkyna mi vravela, ze sa moze, ale ked som si citala zlozenie, obsahuje stavu z trop. plodov a to by sa pocas dojcenia nemalo, ze?dakujem za radu