Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

simonka1304
13. dec 2013

@mk82 Dobry vecer.Mohla by som Vas poprosit objednat narosan cucoriedkovy od firmy JUST?

mk82
14. dec 2013

@simonka1304 dobrý večer. samozrejme. poprosím Vašu adresu.Maja

sisaklenkova
25. dec 2013

@mamonia koľko stojí, prosím vás? dá sa niekde dostať k informáciám o cenách jednotlivých produktov?

lencika1
26. dec 2013

@mamonia aj ja by som mala zaujem o tieto informacie 😉 dakujem

zuzume
autor
27. dec 2013

Keby ste niečo potrebovali objednať tak stačí napísať 🙂

zuzume
autor
27. dec 2013

@jorsulova olej 31 sa dal objednať aj menšie balenie ale bol iba v sade nejakých produktov..

jorsulova
27. dec 2013

@zuzume dakujem za info a ako by som sa mohla ku tomu dopatrat?

mamonia
27. dec 2013

@sisaklenkova
@lencika1 napiste mi do IP vase email. adresy a poslem vam cennik.

mamonia
27. dec 2013

@jorsulova to mensie balenie je iba v startovacej sade ked sa zaregistrujete ako poradkyna justu. Normalne sa da objednat iba vacsie balenie. Vyuzijete ho na vsetko mozne a davkuje sa po kvapkach, takze vydrzi dlho.

zuzume
autor
27. dec 2013

@jorsulova opytam sa a ozvem sa viem urcite ze moja svokra ich mala viac ale neviem ci este ma..

mamonia
27. dec 2013

@lucia31 uz to mozno nieje aktualne, ale tee tree olejcek raz denne 1 kvapku na lyzicku cukru..

mima267
31. dec 2013

Ahojte🙂. Ja by som sa vyjadrila k týmto produktom asi tak, že Just sú najlepšie prírodné produkty, aké som kedy mala. Spočiatku som si 2 roky produkty objednávala u jedného známeho a teraz už 4 roky sa na plno venujem týmto produktom. Môžem povedať, že mala som problém napr. s chudokrvnosťou a využívala som jedno balenie Narosanu čučoriedkového, išla som na kontrolu k lekárovi a lekár bol prekvapený, pretože pred tým som užívala tablety z lekárne a tie mi žiaľ nepomohli:(. Môjmu starkému napr. pomohol Pomarančový olejček, ktorý mu odbúral obličkové kamene. Starkej zase kapsuly Fortiven uvoľnili kŕče....Vedela by som tu napísať mnoho, mnoho rád🙂. Pre gurmánov sú v ponuke aj vynikajúce koreninky🙂. Mám odskúšané úplne všetky produkty z Justu, vlastne nie len ja, ale i celá moja rodina, mnoho známych...Určite všetky tieto produkty len a len odporúčam! Aj vzhľadom na to, že sú to trošku drahšie produkty, ale dlho vydržia a skutočne pomôžu🙂.

mima267
3. jan 2014

Posielam Vám dnešný odkaz, kde odporúčajú Just.
http://plnielanu.zoznam.sk/c/2803/terapeutka-ra...

daniela192
10. jan 2014

@denisocka Ak budeš potrebovať cenu tak napíš
daniela192@post.sk

daniela192
10. jan 2014

@zuzulina265 S Justom pracujem 17 rokov, ak máš otázky napíš na daniela192@post.sk

daniela192
10. jan 2014

@jazminn My doma kašeľ liečíme natieraním hrude tymianovým krémom a užívaním pepermintového oleja (kvapku oleja na kocku cukru, alebo jednoduchým kvapnutím do úst- pozor je silný)

daniela192
10. jan 2014

@sisaklenkova volajte 0911120806

nella27
14. jan 2014

@mamonia Ahojcek, mohla by som aj ja poprosit cennik. Dakujem 🙂

mamonia
14. jan 2014

@nella27 napiste mi do ip vas email,aby som ho mala kam poslat 🙂

bjanka00
16. jan 2014

viete mi poradit ci brusnicoby narosan na zapal mocovych sa odporuca v tehorenstve?

mima267
16. jan 2014

@bjanka00 Dobrý deň. Samozrejme, brusnicový nápoj na zápal močových ciest môžete kľudne užívať počas tehotenstva. A môžete používať aj sedacie kúpele🙂

monchichita
16. jan 2014

ja nedam dopustit na narosan redberry dostal ma z chronickych zapalov mocovych ciest. 🙂

mima267
17. jan 2014

@monchichita To je pravda. Just dokáže zázraky🙂

bjanka00
19. jan 2014

a este mam v chladnicke tu novinku naroasan z listov bazy? myslite ze to mozem tieuzivat v tehotenstve?

keram3053
19. jan 2014

Ja od justu pouzivam pre deti tannem sirup a je fakt dobry. A mam odskusane aj ine lebo teta mi pri kazdej kupe bribali nejaky darcek,ci koreniny,tymianovy krem a dalsie... Dobre veci. Bohuzial ako byva zvykom u svajciarskych vyrobkov tak premrstene ceny. Neviete nahodou povedat ci je rozdiel medzi stavou z aloe? Od barnys kde pisu ze je 100% rovnako ako u justu a cena polovicna...Podla mna tam vyrazny rozdiel nieje ale radsej sa opytam.

shaga
20. jan 2014

Ahojte, viete mi nieco poradit od firmy just na mykozy a upravenie menstruacneho cyklu a casty zapal mocovych ciest? Dakujem za informaciu a velmi rada si objednam

mima267
20. jan 2014

@bjanka00 Áno, samozrejme, môžete užívať aj Narosan z bazy. Neublíži Vám určite, len pomôže🙂

mima267
20. jan 2014

@shaga Dobrý večer. Čo sa týka mykózy a upravenie menštruačného cyklu, tak určite odporúčam Pomarančový olejček, s ktorým mám výborné skúsenosti na tieto problémy a na časté zápaly močových ciest určite odporúčam Brusnicu plus. V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte.

mima267
20. jan 2014

@keram3053 Dobrý večer. Tak to máte pravdu. Pre detičky je výborný na kašlík Tannen sirup. Čo sa týka Vašej otázky, tak šťava z Aloe Vera (95%) v Juste. Ide o čisto prírodný výťažok. Firmu Barnys žiaľ nepoznám, tak nemôžem presne posúdiť čo je lepšie:(.

bjanka00
20. jan 2014

@mima267 dakujem 🙂