Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

spirit16
20. mar 2015

Moznosti na pouzitie je velmi vela.
Napriklad aj pri rastovych bolestiach deti, ked sa stazuju, ze ich bolia nohy, tak zase kvapka do nejakeho kremu, alebo masazneho oleja a ponatierat alebo pomasirovat.
Zeny, ked maju napriklad vaginalne mykozy, tak si mozu urobit sedaci kupel s par kvapkami oleja. To velmi pomaha.
Ked su bolesti klbov, tak kvapka do napriklad kostihojoveho kremu, alebo arnikoveho.

Olej je vyborne mat skutocne stale pri sebe ako prvu pomoc .
Napriklad ked pichne vcela alebo osa, tak staci kvapka na miesto vpichu a takmer okamzite prestnane bolest a obycajne miesto takmer neopuchne.

Kontaktujte poradcu a dozviete sa toho este omnoho viac 🙂

helulatko
26. mar 2015

Prosim viete mi poradit ci mate v ponuke aj nieco na bolesti bedroveho klbu a chrbtice. Co zarucene zabera🙂 dakujem

veronic8
27. mar 2015

@lutasa
@dodusik
jej sa tu pise o JUSTe, no my mame odskuasne tusim vsetko a velka spokojnost
uzivala som v tehu a i teraz ked kojim a samozrejme vela pouziva uz i nas malinky
moja MAMINA robi uz dlhsie poradkynu, takze ak by ste mali otazky ??? ci zaujem !!! o vyrobky mozte ju kontaktovat 0907 589 555, alebo cezo mna cez spravu
osobne vie vyrobky doniest az domov v Trnave a okoli ci v Bratislave 😉

spirit16
27. mar 2015

@helulatko
Bolo by dobre vediet, z coho prameni ta bolest?
Ak je to opotrebovanie, tak asi ako zavazne atd...
V Juste je viacero vyrobkov, ktore vedia pomoct.
Na vnutorne pouzitie napriklad Artifit, alebo Osarten. Na vonkajsie pouzitie v podobe kremov Arnikovy a Kostihojovy spolu s olejom 31 bylin.

spirit16
27. mar 2015

Artifit - obsahuje hydrolyzovanu zelatinu, glukozamin sodny, chondrotin sulfat sodny, vitaminy C, E, B6, selenove drozdie, zinok, med, chrom...
Vyborny ako prevencia osteoartrozy a ochoreni klbov. Zlepsuje latkovu vymenu a vyzivu klbov, slach a vaziv. Zlepsuje vlastnosti klboveho mazu. Urychluje hojenie posodenych chrupaviek. Je to pomoc pri degenerativnych ochoreniach klbov. Taktiez pomaha zmiernit priebeh reumatickych ochoreni pohyboveho aparatu.
Zmiernuje rannu stuhnutost a bolestive stavy klbov, chrbtice...

riami78
6. aug 2015

@veronic8 ahoj, mala by som zaujem o slezovy krem. Vedela by mi ho tvoja mamina zohnat? Vdaka za info. 😉

koby
13. okt 2015

Ahojte,ak by ste potrebovali poradit,prip.nejaky produktik,poslite mi spravu,prip.zavolajte 0948 311 736,okr. TO

miruska15
14. okt 2015

Dievcata Narosan sirup užasna vec maly ma konečne ok železo a hemoglobin ukažkovy.Chcem sa spytat uživa už 3flasu može alebo musi byt niaky odstup.Vdaka

kukunkav
2. nov 2015

Ahojte, vedeli by ste mi poradit? Ako tak citam o vyrbkoch just, su na vselico. Je nieco aj na tenisovy laket alebo aj golfovy? Manzel to ma z prace, prestat robit nemoze. Dakujem🙂

unique26
6. nov 2015

Pre všetky "JUST nadšené" tu máme skupinku JUST na koníkovi, ste srdečne vítané
https://www.modrykonik.sk/group/7197/

unique26
6. nov 2015

@kukunkav skúsila by som kostihoj, alebo san aktiv

spirit16
11. nov 2015

@miruska15

Z akeho dovodu uzivas Cucoriedkovy NArosan dlhodobo?
Kvoli zelezu? Alebo aj z ineho dovodu?

Inak Narosan je mozne pouzivat aj dlhodobo, je tam vsak potom dobre znizit denne davky a hlavne je treba poznat dovod a ocakavania, aby sa dalo lepsie poradit 🙂

Pokial je to vsak len kvoli zelezu a vysledky su OK, tak by som ho zbytocne nebrala stale. Tiez nie je vhodne byt predavkovany zelezom 🙂

petrafaj
11. dec 2015

Ahojte, ak by mal niekto záujem dozvedieť sa viac o produktoch firmy Just, kľudne ma kontaktujte. Na základe vlastných skúseností pri mojej dcérke (chudokrvnosť, atopický ekzém) som sa dostala k tejto firme a výrobky používame dodnes. Rada pomôžem, poradím. Viem, že pomôžem...

petrafaj
12. dec 2015
laifka
20. dec 2015

@petrafaj
ja mam otazku, mam 3 roc. dceru a od marca sme kazdy mesiac chory, momentalne riesime zapal pluc. potrebujem pre nu nieco, co by jej pomohlo s vybudovanim imunty. Co odporucate? Dakujem

buba183
21. dec 2015

@petrafaj ahoj dnes mi akurat sestricka poradila sirup narosan na zelezo mam len 103 a uz mozno aj menej je ozaj dobrz aka je cena oplati sa objednat alebo sa regstrovat.dakujem za odpoved

elly111
10. jan 2016

Ahojte, zháňam Narosan, kde ho najrýchlejšie zoženiem?
Ďakujem

unique26
10. jan 2016

@elly111 pisem ip

veronic8
10. jan 2016

@elly111 sme z TT a manzel pracuje v BA, ak by vyhovovalo, takze zajtra by si ho mohla mat 😉 napis mi spravu a dohdoneme sa 😉

elly111
10. jan 2016

@unique26
@veronic8
Ďakujem píšem ip

mima2778
18. jan 2016

Ahojte,chcem od niekoho z vas objednat nieco -tym.kremik a Echinaceu,poprosim do IP.Dakujem.Najlepsie postou 🙂

veronic8
18. jan 2016

@mima2778 ;) kludne i osobne v BA

adazdca
22. mar 2016

@spirit16 čítala som, že "my justáci" používame olej 31 aj vnútorne... Mńa by zaujímalo, že aký je to pocit, kedže zvonka je to také chladivé.., či to aj zvnútra tak pôsobí.. ja sa akosi bojím vnútorne.. Inak som si tea tree olejom potrela aftu v ústach a to bolo riadne hnusné.. 😕

unique26
22. mar 2016

@adazdca nič hrozné, žiadny pocit, len v ústach máš pachuť tých byliniek, ako keď si potieraš ďasno, dokonca bieli zuby, dáš si olej31 na kefku a vyčistíš zuby.....mne osobne chutí viac tto, ako olej31

koby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koby
5. apr 2016

My sme sa prave liecili TTolejom a nemuseli sme brat ATB,ako polovica triedy u starsej dcerky,...par deti sa tam este teraz spamatava z ATB,lebo dostali nejake reakcie....

katavinka
20. apr 2016

Nám tiež veľmi pomohli ich výrobky pri kašli a nachladnutí, a olej 31-tka je u mňa top 🙂

adazdca
20. apr 2016

@katavinka a na čo všetko sa ti olejček 31 osvedčil v praxi? 🙂

katavinka
21. apr 2016

@adazdca Na angínu - kloklatala som 2 dni a bolo "po", na vlasy proti vypadávaniu - to som pridávala vždy pri každom umývaní do šamponu 2 kvapky a najmä na vyrážky a gynekologické problémy. Takisto občas pri zvýšenej únave pridávam do kúpeľa na svaly a kĺby.

spirit16
21. apr 2016

@adazdca
napirklad-
Ked postipe osa, tak kvapka 31-jednotky okamzite zastavi (ale ze fakt okamzite) bolest a potlaci aj opuch.
Na bolesti klbov je vyborna, ked sa prida ku kostihoju.
Sucha inhlalacia z dlani Ta vyborne dokaze predychat a tym aj upokojit.
atd atd