Kaderníčky. Kde sa dá spraviť kurz v Nitre?

ellusy
12. aug 2009

Ahojte baby..... kto popise a prida sa k mojej téééme ? tesiim sa na vás..
Chcem si spravit kadernicky kurz viete mi poradit kde je to nejlacnejsie v NR?

helenkasabinka
12. aug 2009

ahojky ellusy ja som z nitry a som kadernicka.....
a kedy si chces spravit kurz? 😕

ellusy
autor
12. aug 2009

Jeej ty si aka rychla necakala som ze tak rychlo odpises niekto,, no chcem si ho spravit tak v septembry , a ty si kolko kadernicka? chodila si aj na specialnu skolu abo mas tiez kurz?

helenkasabinka
12. aug 2009

ellusy ja tu pozeram temy na konikovi a nahodne som natrafila na tvoj 😀

ano som vyucena kadernicka a je to super,velmi ma to baviiii 😵
tak v septembri chces ist na kurz? a pozerala si uz aj nejake kurzy na nete? a si priamo z nitry? 😕

ellusy
autor
12. aug 2009

Si sikula, no ved aj ja si myslim ze ma to bude bavit preto si to chcem urobit a mat aj nejake peniazky navise, popripade strihavat niekde, kurzy som pozerala stoj 15 000 v nr a hladam nieco lacnejsie . a ked nic tak pojdem tam. Ano som priamo z NR

helenkasabinka
12. aug 2009

ok super tak ti teda drzim palceky aby ti to cim skor vyslo a aby si mala vela zakaznikov 😉
a tie kurzy su teda riadne drahe,kokso 😕

ellusy
autor
12. aug 2009

Dakujem ............... Musim offik ,, popiseme este neskor? papa

helenkasabinka
12. aug 2009

ellusy jasne mozeme popisat,ja budem velmi rada .......
mame urcite o com kecat 😉

inkuska
12. aug 2009

jeej ellusy, citas mi myslienky ... ja tiez uvazujem nad kurzom kadernicky. Praca s vlasmi ma bavi uz od 12 rokov a teraz cakam kedy mala troska podrastie, ja ju supnem do skolky a ja hybaj na kurz kadernicky. Je sice drhay ale ked nas to bavi tak to urcite stoji za to. Potom daj nejake skusenosti s kurzmi. Ja co pozeram tak robia kurzy akademie vzdelavania v kazdom meste a stoji tak ako si pisala.Helenkasabinka trocha ti aj zavidim, ze mas na to skolu, predsa sa na skole viac dozvies ako na kurze. Drzim palceky.

helenkasabinka
12. aug 2009

inkuska jej niekto sa nasiel co sa k nam pridal 🙂

kadernicka je super a ako som uz pisala,tak ma to velmi bavi.....aj ja si robievam rozne mozne ucesy a aj farby si davam....a mam aj ja dcerku staru 1 rok a 3 mesiace a niekedy striham aj popri nej aj ked ako si pisala,je vyhoda ze mam na to skolu skoncenu 😉

mariynka
12. aug 2009

aj mne by sa ten kurz zisiel 😀 😉 🙂 🙂 🙂

helenkasabinka
12. aug 2009

mari ved my sme sa dohodli ze prides sa dat v tyzdni otrihat 😉

domyyy
12. aug 2009

ahojte 😵

helka...aj ja som sa chcela ostrihat ale uz som podstrihnuta 😉 moj najvacsi problem je ako mam nosit tieto vlasiska 😠 😀 😉 chcem ich mat dlhe ale nic sa s nimi neda robit 😨

ellusy
autor
12. aug 2009

Cavte baby vidim ze sa tu ta tema rozbehla ,, tak to ma moc tesi,,,, Helenka a co takto ma ostrihat a dat aj nejake instrukcie co a ako? hmmm&? co na to povies?... ak mas tesa cas lebo vidim ze mas aj malu dcerku

helenkasabinka
12. aug 2009

ellusy jasan mozeme sa kludne niekedy dohodnut,budem radaaaa a kludne ta aj zaucim 😀

helenkasabinka
12. aug 2009

ellusy a nedas si fotku?

ellusy
autor
12. aug 2009

Heli a ty si odkial ja som z Golianova teda oficialne som z NR a v Golianove byvam pol roka .... odkial si?

helenkasabinka
12. aug 2009

ellusy to nemyslis vazne????? 😕 aj ja som z golianova a byvam tu uz 2 roky 😉 a kde tam byvas? 😕

helenkasabinka
12. aug 2009

tak ta mozem hocikedy ostrihat kedze sme z jednej dediny 😕 😀

ellusy
autor
12. aug 2009

CO? tak to mi ani nevrav..... ja byvam kusok od ihriska ,,, nejdes do prava ale rovno po ceste a v strede ulicky.

helenkasabinka
12. aug 2009

kokso ma slahne......byva mi tam aj kamoska Miška sa vola..... 😕 😕 😕 😉

helenkasabinka
12. aug 2009

snad si to neni ty? 😕 ved mas zahadny nick a ani foto nemas 😕

ellusy
autor
12. aug 2009

Aha no tak chvilku som vahala ci si to neni ty lenka a vidim ze hej xixi tak ze caves xixi 😀 😝 😎 😀 😀 🙂

ellusy
autor
12. aug 2009

Leni a ja som jaka sprosta az cil som si vsimla ze to na tej foto su tvoje oci,,, 😀 no neni som debo xixi 😀

helenkasabinka
12. aug 2009

miška vau tak som v šoku,to som veru necakala 😕 ale dobra nahodicka 😕 vau......no super tak nemusime skypovat spolu ale aj podiskutovat,aspon budem mat konecne kde pisat s kamoskou najlepsou 😵

helenkasabinka
12. aug 2009

miška ale ved to je normalne moja,stava sa...vidis a ja som ta nemala ako odhalit kedze si total inkognito a daj si aj fotku konecne 🙂

helenkasabinka
12. aug 2009

Miška a som rada ze ta mam,si perfektna kamoska,do koca a aj do voza a vazim si ta-mam ta rada,nie je nic vzacnejsie ako dobre kamaratstvo 🙂

ellusy
autor
12. aug 2009

No vidis to ,,, sak lebo aj to tu tak dobre este nepoznam a hento ty kuksom sak zhanam kurz lacny a hned si sa nalogovala xixi 🙂 😀 blazniva dorka.....

helenkasabinka
12. aug 2009

moja ale som radaaaa

ellusy
autor
12. aug 2009

Aj ja moje.... no toto ???? stale nad tým dumam ,,, no sak ale sme sa nasli,, a kedy ma ostrihaas? vis chcela som si to nehat az na ten kurz dozvi jak to tam bude asi sa budeme strihat navzajom ,ale nechce sa mi cakat.... co povies ako to vidis ty? mam este pocakt?

ellusy
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz