Kaderníčky. Kde sa dá spraviť kurz v Nitre?

ellusy
12. aug 2009

Ahojte baby..... kto popise a prida sa k mojej téééme ? tesiim sa na vás..
Chcem si spravit kadernicky kurz viete mi poradit kde je to nejlacnejsie v NR?

ellusy
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellusy
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellusy
autor
12. aug 2009

Ahoj Inkuska no hladala som vsade mozne ale stale len ta akademia vzdelavania mi vyskakuje takze budem musiet zacalovat 15 000sk co uz v euracoch... ale nech,,, sak peniaze nie su vsetko a cim viac toho vieme tym mame vecsie sance ,no nie?!!!!!
Diky za povzbudenie aj tebe nech sa dari s hladanim ,, tak keby si nasla daco lacnejsie daj vediet

helenkasabinka
12. aug 2009

ellusy co sa stalo s netom ked ti to tolko krat hodilo? 😕

ellusy
autor
12. aug 2009

Uz som si dala foto Leni aj profil daky mam ,,,,,,,, a som strasne rada ze som ta tu nasla kamoska moja najlepsia

helenkasabinka
12. aug 2009

ellusy si ako vzdy velka kocka 😉

uz som pisala adminke aby opravila tvoj preklep 😉

ellusy
autor
13. aug 2009

Inkus odkial si nasla som dnes kurz ale v blave za 450 €/ 13.556,-Sk ,,,,,, pozri AmosK.sk

inkuska
18. aug 2009

ahojte, ellusy pozriem si tu stranku. Dik za tip. Ja som z TN. Zatial iba obzeram kurzy, snad na jar sa tam aj vyberiem, ked mala sa trocha odomna odlepi. 😅 ako sa mate dievcata? vidim, ze na nete sa najdu aj davnejsie kamosky ... alebo ze si dlho pises s niekym a nakoniec zistis, ze je to suseda 😀 😀

shaarka
18. aug 2009

caute kocky, ja som kadernicka amaterka. mne sa tie kurzy zdaju straaasne drahe.
a co potom s takym kurzom? myslela som si, ze ked sa chcem zamestnat, tak potrebujem aj svoju klientelu... je tak?
najradsej ale striham u mna doma v kupelni 😉

ivonka400
29. júl 2010

Ahojky, hladam kaderničku do šamorinskeho kadernictva.

ivonka400
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonulaienka
2. aug 2010

ahojte vsetci..chcem sa vas spytat,ci si niekto robil alebo robi alebo ide robit kurz kadernicky,vizazistky..ja by som si ho velmi chcela urobit,,moze mi niekto o tom povedat viac ak mate skusenosti???ak si ho niekto ide robit,rada sa k nemu pripojim..

sonulaienka
3. aug 2010

ziadna kadernicka abo nekadernicka sem uz nechodi???☹(((((ach jaaaj

monicka32
4. aug 2010

ahojte ,ja mám ten kurz kadernícky a robila som si ho v amose ,ak máte nejaké otázky tak sa pítajte 😅

sonulaienka
10. aug 2010

@monicka32
ahoooj...no to som rada ze aspom nejaka sa nasla...a co ako to prebiehalo ten kurz myslim,uz ho mas dlho??naucis sa tam aj volaco??,aj spol.ucesy robit???a kolko to stalo???jaj vela otazok,viem ale veelmi ma to zaujima..dakujem

bentleey
10. aug 2010

ved kadernicky kurz robia aj urady prace...a zda sa mi, ze gratis...podmienkou je aby si bola urcity cas evidovana na urade prace 😵

sonulaienka
13. aug 2010

@bentleey
no tak to robia,hej,ale ja som na materskej,a potom by som chcela robit,takze nepripada do uvahu byt 3 mesiace na urade...keby ze som student alebo tak,nevravim,ale ja mam rodinu a to nemozem..a aj keby ani nechcem..ja chcem pracovat,preto ten kurz lebo by ma to aj bavilo..

monicka32
23. dec 2010

ahojte ,aj ked asi neskoro ale predsa ,stálo to 450 ečok a určite ta tam naučia aspon tie najnutnejšie základy no a potom sa už budeš učit vlasnou praxou,na tie spol.učesy som sa aj ja pýtala vtedy ale nerobili to ☹ .No ale dost blbé je to ,že prax možeš robit iba v kaderníctve kde budeš mat zod. veducu alebo si musíš urobit aj živnostenský kurz a potom možeš robit aj samostatnu prax 🙄

grass13
11. mar 2011

@monicka32
ahoj,a ty uz niekde aj pracujes ako kadernicka?

tynaazaz09
14. mar 2011

Ja idem teraz 23.032011 na kurz do Nitry a je to na Mostnej.

sybilka
14. mar 2011

grass13 - nepracujem zatial som na materskej ale pomaličky sa chystám 😵 .Musím si ešte dorobit živnostenský kurz a potom si plánujem otvorit vlastný salon.Ono je to v tejto prof.ktoru si urobíš kurzom tak ,že bud budeš mat 3roky prax pod odborným vedením alebo si urobíš tento živnostenský kurz a možeš robit hned 😲 .podla mna je to uplne postavené na hlavu ,ale bohužial je to tak .

sybilka
14. mar 2011

tynaazaz09-tak ti držím palce 😅

grass13
8. máj 2011

tynaazaz09-a kde to je na mostnej a ako to tam je?
ja som sa dala na kurz 1.marca,chodim do nitry do kadernictva sa ucit,aje to fakt super..kadernicku kt.ma uci nemozem vynachvalit..konecne niekto co aj nauci,nie len peniaze vycicia..kurz stal 450e..a po kurze bud 2r robit,ale po pol roku urobit skusky na zivnostenskom..a hladam kadernictva kde zamestnaju aj po kurze ..len vela je tych,co beru len na zivnost..☹((

mamisqva
27. jún 2011

Ahojte babenky som to nasla az teraz skoda aj ja som si robila kurz a som rada ze som do toho isla,teraz som na materskej a striham doma a celkom sa mi dari,chce to len strihat strihat to je najlepsia skola.
@monicka32 robila si si zivnostensku skusku?ja som tiez chcela ale som zostala tehotna a kedze som isla na md tak sa mi zdalo dost penazi za to dat lebo aj tak to nebol lacny spas.Ale uz sa mi to vratilo tak neviem ci po materskej uvidime.

jasminka147741
9. máj 2015

ahojte babi chcela bi som si urobit kadernicki kurz v nitre chodila som 2roki do skoli za kadernicku ale nedochodila som a chcela bi som si urobit kurz takze tie zakladne veci viem ......... chcela bi som taky asi najlacnejsi v nitre 🙂