Kam na výlet po východnom Slovensku?

vittoria7777
12. jún 2014

ahojte žienky..poradte kam ny vyletiky po vychodnom slovensku najlepšia vlastna skusenosť nejaky tip...a nejake nenaročne tury,jednodnove vylety (babatko mam 16mesačne) dakujeeeem

sendy1977
12. jún 2014

Ahoj, Morské oko v okr. Sobrance, alebo Vinné jazero.

winka99
12. jún 2014

rozmyslam, ale mna napadla len jedna trasa v slovenskom raji...to uz asi daleko, ze? stratensky kanon, naucny chodnik, aj s kocikom mamicky som tam videla a bolo tam kraasne 🙂
alebo aj hajske vodopady, ale s krpcom sa asi k vodopadom velmi nedostanes, aj ked pisali tu zienky na MK ze sa da , ale k vodopadom s kocikom urcite nie, len po ceste

winka99
12. jún 2014

mozno tu sa inspirujes
http://www.kamnavylet.sk/regions

kvetinka245
12. jún 2014

nenáročne - Svidník, je tam skanzen, Pomník padlých hrdinov, príjemná prechádzka a príroda. https://www.google.sk/search?q=pomnik+padlých+h...

catrina_s
13. jún 2014

@vittoria7777 Pozeram, ze si okres Prešov, tak par mojich tipov v okoli: Sarissky hrad, Sigord-je tam les, luka, moznost opekania, prijemneho posedenia v restauracii, na terase vonku alebo kupalisko, Kalvaria-Prešov a pod Kalvariou Kolomanska zahrada s mini zoo a najnovsie nejaky eko park alebo cosi take, Stara Lubovna-je tam hrad a aj krasny skanzem, Lipovce-jaskyna Zla Diera, V pripade pekneho pocasia kupalisko Plaza Beach na Solivare. Ako uz bol spomenuty Svidnik, okrem Pomnika padlych hrdinov a skanzemu je tam aj kupalisko.
Ak si na nieco este spomeniem, napisem ti 🙂

vittoria7777
autor
13. jún 2014

@catrina_s kedže som z Po tak kalvaria a eko park ktory je prave v rekonštrukcii a mame to tu pochodene tak nas to nejak nelaka ale dakujeeem..a kupalisko vo Svidníku je ake?tam sme este neboli..dufam,že nie take ake tu u nas sidlisko3 😒

catrina_s
13. jún 2014

@vittoria7777

Aj ja som z PO, no na Kalvarii by som bola dennodenne 🙂
Tak ja som tam nebola, neviem ti povedat ale je aj kryte a aj vonku, mohlo by byt fajn.

lorela
13. jún 2014

A čo Gemer? Hrady, kaštiele, samá jaskyňa, tiesňavy a neskutočne krásna príroda 🙂

sendy1977
13. jún 2014

@vittoria7777 aj na bio kúpalisku Sninské rybníky je pekne

http://biokupaliskosnina.sk/

sendy1977
13. jún 2014

@palomka 🙂

vittoria7777
autor
13. jún 2014

@palomka super nápad vyzera to tam užasne 🙂 dakujeeem 🙂

olivka26
13. júl 2014

nejaky napad kam zobrat 10mesacne babo na 3-4dni?ale aby to nebolo zas daleko,sme z Po,chcela by som aby to bolo co najviac v prirode,zvieratka koli malej,ticho,klud..aby sa bolo kde poprechadzat s kocikom.Potrebujeme si s dcerkou oddychnut.Ak mate nejke typy sem s nimi.

zita19
13. júl 2014

Ked sa viete prepravit autom, tak Zadielska roklina. Prejdete s kocikom aj hore aj dole. Len musi byt trosicku terennejsi, ale ked zvlada slovenske derave chodniky zvladne aj tamojsiu asfaltku. Kosicka ZOO. Bardejovske Kupele. Cerveny klastor a prechadzka okolo Dunajca.

diana23
29. júl 2014

ahojte. viete mi poradit nejake dobre ubytovanie v okoli kosic? mam rocneho syna a 4 rocnu dcerku, takze nechcem ziadny hotel v meste, skor rodinny penzion s detskym hriskom...planujeme zoo, technicke muzeum, detsky vlacik...

luvika
29. júl 2014

@vittoria7777 ja milujem Šugov, uplny klud, priroda, pohodka...aj ked tura to nie je, ale stravit tam den uzas a nie je tam signal, aspon orange ee, takze sa mi nik ani nedovolaaaa,parada oddych. Takisto Fričovce, chodim tam s detmi strasne rada do toho kastiela a prechadzky okolo 🙂 Zoo u nas v KE je fajn, clovek kym to prejde,zabije cely den :D

cayar
29. júl 2014

Cerveny Klastor, Plavba po Dunajci, Skanzen a Lubovniansky hrad, Termalne kupko vo Vrbovom... Bardejovske kupele, Ked uz na vychode budete skocte si do Noweho Targu na trhy a potom vylet do Zakopaneho v Polsku...krasne ;)

gavatka
24. apr 2017

Ahojte, pozývame vás na muzikálovú rozprávku Ľadové kráľovstvo, ktorú hráme vo Svidníku už 29.4. o 10.00.
Ľadové kráľovstvo je je medzi deťmi veľmi obľúbený predovšetkým vďaka animovanej podobe rozprávky Frozen, ktorá oslovila veľkých i malých divákov vďaka príbehu a nádhernými pesničkami, ktoré naše herečky spievajú naživo. Zaznie aj najznámejšia pieseň Von to dám v podaní Andrei Somorovskej, slovenskej Elzy, inak dvojnásobnej mamičke 🙂 ktorá vo filme prepožičala hlas animovanej postave hlavnej hrdinky. Okrem Elzy a Anny sa deti stretnú naživo aj so snehuliakom Olafom v nadživotnej veľkosti. Na záver predstavenia sa môžu s predstaviteľmi aj odfotografovať, čo určite poteší deti aj rodičov.

martina991
2. máj 2017

Ahojte, musím sa s vami podeliť o skúsenosť z môjho výletu 1.maja.
Dlho sme vahali kam pretože možnosti a akcii bolo všade vela. Nakoniec aj keď ja som s nápadom môjho manžela nebola veľmi stotožnena vybrali sme sa do ZOO. Manžel bol na nervy, lebo videl, ze sa mi vôbec nepáčil nápad no deti boli nadšene tak co uz. Mna najviac zaujimalo co budem jesť kedže som vedela ze tam strávime skoro cely den a kolotociarske jedlo ako ja nazývam, langoše, hot dogy, hranolky a podobne olejové "pochutiny" jesť nebudem. A o káve nehovoriac. Určite poznáte ten pocit keď si ráno nestihnete dať kávu a prídete na miesto kde je milión automatov na kávu po ktorej vás minimálne preženie a vy by ste za pohár dobrej kávy vraždili.
Skoro som odpadla keď sme našli stánok s normálnou čerstvo namletou kávou nie nejake tassimo jasimo ale iné hlúposti. Bola skvela. Robili tam aj francúzske palacinky a gofry "čerstvé "!!! Nie nejaký prihrievane polotovary ako to robia skoro všetci. Mali sme zo všetkého plus stánok bol úžasný o obsluhe ani nehovorím. Môjmu synovi samozrejme spadla polovica palacinky na zem a za 2 min bol pán zo stánku pri našom stolíku s dvakrát toľko naloženou palacinkou ako ta ci skončila na zemi. Určite sa choďte pozrieť a aj keď si nič nedáte len si sadnite a počúvajte chvíľu tu hudbu co púšťa a aspon na chvíľu budete mat dovolenku.
Mam aj dve fotky fakt krása a relax.

zuzanka66
22. aug 2018

Náhodou neviete niekto či by sa dalo ist do kláštora v Červenom kláštore s kociarom aj do vnútra ? Ďakujem