Používame cookies. Viac informácií tu. OK
amelia000
18. júl 2019

@ptmt1011 odpoved mozno trosicku mimo od tvojej otazky. Ale perco ju chces dat na bicie? Ma k tomu nejaky vztah pripadne zijete v dome a bude ich mat aj doma? Lebo ak chces aby to s tym niekde dotiahla tak by jej trebalo cvicit aj mimo kruzku. Nie v zlom samozrejme 🙂

ptmt1011
autor
18. júl 2019

@amelia000 v pohode. Môj manžel hral na bicích.a bývame v dome. Mali by sme ich kde dat. Neviem či má k tomu vzťah ,ale chceli by sme vyskúšať či by ju to vôbec bavilo. Mimo krúžku by mohol aj MM niečo naučiť. Už chodila aj na ľudové tance ,ale chceli by sme niečo iné vyskúšať. Na ľudových tancoch sa veľa ani nenaučia,len sa tam hrala a pobehovala. Už dlho sme uvažovali nad hudobným nástrojom a bicie nám prišli,také vhodné ,kdeže by ju mal kto k tomu viesť

amelia000
18. júl 2019

@ptmt1011 ako uplne super som rada ze sa este niektori rodicia takto vedu svoje deti.ak zijete v dome a mate ich kde dat tak potom super. Neviem ci nahodou niekde v umeleckych skolkach niesu take kruzky pripadne sukromna ucitelka. Inak na tvojom nieste by som rozmyslala aj o nejakom pohybovom kruzku nakolko mam skusenost s detmi ze sa im velmi rychlo zacinaju skracovat slachy a svaly. A potom na mojej hodine to niekedy tak vyzeralo ze 7 rocne dievcata sa ani nevedeli predklonit lebo mali poskracovane hamstringy.

ptmt1011
autor
18. júl 2019

@amelia000 to určite by som ju dala ešte niekde na tanečnú alebo Aikido. Aikido som cvičila aj ja aj MM. Takže aj tymto smerom by som ju dala. No skúsim ešte na nete popozerať. Už som rozmýšľala aj nad základnou umeleckou školou. Možno by si tam andla niečo svoje. A možno aj na divadelný krúžok .no musíme sa rozhodnúť a poradiť s dcérou čo by tak najviac chcela. Ale ten hudobný nástroj urcite. Človek nikdy nevie kedy sa mu to zíde.

carduelis
18. júl 2019

Na KVP ma skola Cordakova ZUSku, kde mozu chodit aj ine deti-ucia bicie https://zus.gkmke.sk/ . Potom na Krosnianskej na Furci.

ptmt1011
autor
18. júl 2019

@carduelis ďakujem veľmi pekne

ivkasolteska
18. júl 2019

@ptmt1011 aj moja neter chodila na furcu,k Jozkovi co hral niekedy v skupine Peter bic projekt.ale je to uz par rokov dozadu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli