Kamarát mi napísal zaľúbenú báseň. Čo si o tom myslieť?

pitu
2. apr 2008

Ahojte,
síce prispievam prvý krát, fórum čítam pravidelne. Potreboval by som radu, lebo som trošku v pomykove. Čo si myslíte o tom, keď jeden chalan napíše pre mňa báseň, akože v rámci srandy a popritom mi tvrdí, že je zaľúbený do svojej kamarátky. ja mu radím, ako by ju mal získať. nenapíšem celú báseň, aby to nezistil, len pár slov:
musím myslieť len na teba...snívam, že s tebou sa milujem..si môj sen... kým nezačneš ma ľúbiť. ja neviem, nie je to čudné? Ja svojho priateľa mám a som s ním šťastná.

sue
2. apr 2008

Pitu, záleží od toho, koľko máte všetci rokov 😉 dospelý zrelý človek sa "jedného chalana" spýta, ako to myslí 😉

nevesta
2. apr 2008

Sue 😀

julia225
2. apr 2008

sue 🙂 , ale ano suhlasim...

danulik
2. apr 2008

zlate 😀

pitu
autor
2. apr 2008

Preco som vedela, ze taketo nieco mozem cakat, ze mi poradite?
jasne že som sa pýtala, ako to mám chápať a odpoveď: však pohoda nie?

liliandax
2. apr 2008

sue - 😉 suhlasim s tebou

sue
2. apr 2008

Pitu a ako znel ďalší dialóg?

magg
2. apr 2008

pitu, ved to nechaj tak pokial to bolo jednorazove vyznanie, mozno sa chcel len chlapec vytiahnut, co dokaze

magg
2. apr 2008

samozrejme, pokial nevytahuje nic ine, neni sa coho obavat

bellasandra
2. apr 2008

Ja by som sa ho na tvojom mieste opýtala rovno- ved čo , aspon budes vediet na čom si

kukenzi
2. apr 2008

pitu z tvojho prispevku som nepochopila ci si chlap alebo zena, lebo najprv pises "potreboval by som radu" a potom pises "Ja svojho priateľa mám a som s ním šťastná." 😕 😒 😖

fyalynka
2. apr 2008

ani ja som nepochopila o ake pohlavie ide 😕 😅

slavik
2. apr 2008

moja mať tvoje problémy 🙂 Buď rada, že sa páčiš aj iným. Zvyšuje to sebavedomie.

kukenzi
4. apr 2008

slavik 😀

pacna
4. apr 2008

jooj to su casy 😀 😀 😀 😀

vivien742
4. apr 2008

magg 😀 😀 😀 😀 😀