Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
15. aug 2008

ricus - myslim že si jasna tehula

lovacka
15. aug 2008

ricus veru sup po testik 😉

ricus
15. aug 2008

Mala som napnute prsia,aj brucho,hlavne hornu cast brucha....ziadne bolave bradavky...krce este mavam,ale vsetky ine ,,priznaky,, su prec...vas nazor??? 😒

sorciera24
15. aug 2008

aj ja si to myslim ricus...baby.....brutaaaal burka sa sem akurat vali..... 😨 😲

jerryjanka
15. aug 2008

juj ešte že mam doma tolko testov 😀 asi dvadstať 😔 😅 😀

sorciera24
15. aug 2008

ricus, ja ti moc neporadim, lebo ja ako sa tieto 2 meisace sledujem, tak furt som nasla nejake priznaky a nic z toho, asi sa len moc pozorujem, musim prestat 😉 ale zas mrcha mi nikdy nemeskala, ja som baby, este nikdy nerobila tehu test...nebolo treba...no chapete? 😉

ricus
15. aug 2008

jerry toto mi nerob,heeeej...... 😒 stengrujes ma..... 😉

aanda
15. aug 2008

ricus.. ja by som tiez nevydrzala neotestovat to 🙂

baby, viete co je sranda, mne vsetky tehu testy kupoval manze 😀

jerryjanka
15. aug 2008

ricus tak šak niečo viem o tom
10 dni to si jasna tehula a ja by som kludne testla aj teraz lebo tam isto budu 2 čiarky

ricus
15. aug 2008

sorciera-snaz s na o nemysliet,nesledovat sa tolko... 😖 viem,je to tazke.... 😒

lovacka
15. aug 2008

ja som si len jeden kupila aj to bol asi po zaruke ked nic neukazal 😀 😀 😀

sorciera24
15. aug 2008

ricus, no ved sa uz nejdem....a preto ani netestujem vopred... 😉

atima
15. aug 2008

sorciera aj tebe meška?

sorciera24
15. aug 2008

nie, atima, ved prave, nemeska, este nikdy mi nemeskala, ani den.....ja ze radsej netestujem pred mrchou, lebo aj tak mam kratky cyklus a skoda tehu testov, budem testovat, az raz bude meskat... 😉

atima
15. aug 2008

kedy maš dostať?

sorciera24
15. aug 2008

az v septembri....mne len v pondelok skoncila 😒

ricus
15. aug 2008

Idem papa baby,drahy dosil 🙂 potom vam dam vediet jak som dopadla...Majte sa... 😉

lovacka
15. aug 2008

sorciera bud rada ze uz skoncila a ze uz nepride 😉
ja mam dostat zajtra a uz ti dni spinim ale mrcha nikde ☹ tak ani neviem kedy pride a uz vobec nie kedy odide

sorciera24
15. aug 2008

lovacka, ved uz som rada, ze mozme opat znazit.... 😉 a ty si este neni jasna, lebo spinenie, to mozes byt este tehu....

lovacka
15. aug 2008

ale neverim ze budem tehu mla som take bolestive krce a si myslim ze je to mrcha len sa nie a nie rozbehnut 😠

aanda
15. aug 2008

lovacka, podla mna mozes byt tehu, a to spinenie - sa moze vajicko uhniezdovat. 🙂

lovacka
15. aug 2008

aanda no uvidime nemam ziadne tehu priznaky tak len dufam ze sa to usmerni uz ktorymkolvek smerom

aanda
15. aug 2008

sorciera, takze si na rade... sa snazte tento mesiac 🙂

aanda
15. aug 2008

lovacka... no ved ked nie tento mesiac, tak neskor, no nie? 😉

sorciera24
15. aug 2008

no ved snazime, ved aj predtym sme sa snazili anic 😒 neviete nieco zarucene poradit, co? 😉 to by sme potom boli tehu vsetky...

jerryjanka
15. aug 2008

aj ja chcem byť na rade
dnes mam depresiu 😖

sorciera24
15. aug 2008

ano, podla mna aj jerry je na rade...ona sa snazi dlhsie ako ja....a je tu taka zbehla, ze jerry? ty si zasluzis... 🙂

lovacka
15. aug 2008

jerry neboj chodte na dovcu nemeraj nemysli na nic a pojde to uvidis

jerryjanka
15. aug 2008

lovacka to čo je dovolenka
nemôžme si dovoliť
prerabame takže sme zadlžení až po uši
ja som každy den medzi 4 stenami a už mi z toho hrabe 😖

aanda
15. aug 2008

jerry, sorciera,,,, to som nevedela, kto sa dlhsie snazi, ale ved mozete otehotniet v tom istom mesiaci!!!??? 😉 😀