Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

hotelacka
16. aug 2008

Atimus ahoj..
To by bolo super - gratulujem k // ved ona zosilniii.. 😀
Drzim palceky...

sorciera24
16. aug 2008

ahojte baby....no vidis atimaaaa, supeer, som ti to vravela, 8 den meskat, to musisi byt tehu a moc drzim palce, nech to vyjde 😉
a zdravim aj lopezacku, vcera som uz nestihla 😉

zuzali
16. aug 2008

atima, zatiaľ len tak potichúčky gratulujem, aby sme to nezakríkli a držím palčeky 😉

lopezka
16. aug 2008

dobre ranko vsetkym 😀

atima
16. aug 2008

dakujem zatial to nechcem zakriknuť uvidim, čo nato povie doktor v pondelok. Verim že už o niekolko týždnov pribudne dalšia tehulka

sorciera24
16. aug 2008

atim, to verime vsetky 😉 ...aj u vas je tak skaredo, normalne zase burka a leje brutal... 😨

atima
16. aug 2008

nie u nas je zas brutalne horuco nadhera tropicky den

sorciera24
16. aug 2008

to ,my sme mali vcera, tak dusno...ale vecer sa dovalaili mraky, zacalo fukat a je to tak doteraz, len dnes aj prsi....ale asi sme trosku potrebovali schladit....inak atim, ako sa citis? 😵 musis byt aj dost vykolajena a nervozna...nie?ale na druhej strane, by som to brala 😉

atima
16. aug 2008

som v pohode vobec nič necitim okrem bolavých prs. Ja tomu ani nemožem uveriť lebo som si predvčerom robila test a ešte bol iba s jednou /.

sorciera24
16. aug 2008

som vravela, niekomu to dlhsie trva, kym sa zvysi hcg....a teraz uz budu len silniet 😉 cakame na spravy od doktora 🙂

lopezka
16. aug 2008

atima........gratulujem 😵

sorciera ahoj 😉

atima
16. aug 2008

dufam, že aj ty prijdeš čoskoro s podobným výsledkom, držim palčeky

sorciera24
16. aug 2008

ahoj lopezka, vitaj inak tu...ja som ta vcera uz nezastihla 😕

lopezka
16. aug 2008

sorciera....no ja som tu bola lenna chvilku a boli sme tu len 3 😀
ako dlho snazilkujes ? 😉

sorciera24
16. aug 2008

to mna uz zalomilo... 😀 2 mesiace, teraz som zacala 3 cyklus...a ty?

lopezka
16. aug 2008

sorciera ....no ja som vysadila v novembri....takze uz 3/4 roka 😝
doteraz som to brala tak, ked pride, tak pride........ale uz som bola miuly tyzden u svojho gynekologa a zacneme uz nieco riesit..........vraj do roka je to normal....ale ked chcem, mozeme zacat skor..........v septembri idem na dokladnejsiu prehliadku a 2 cykly ma bude sledovat, ci vobec prebieha ovulka ......takze uvidime .....

lopezka
16. aug 2008

sorciera, ale dala som si vypocitat aj cyklus plodnosti a to idem skusit buduci tyzden .............zistila som, ze VRAJ som plodna hned po menstruacii 😅

sorciera24
16. aug 2008

a aj merias teplotu? a beriete s muzom nejake vitaminky?

lopezka
16. aug 2008

nic si nemeriam..... 😀 ...ja som si nasadila Calibrum baby plan a drahy papa zinok........zatial nic viac 😅
a vy?

sorciera24
16. aug 2008

ani ja nic, nemeriam, zatial sa mi to zda kratko, mozno neskor zacnem, aby som aspon vedela, kedy a ci mam ovulku, ale dufam, ze nebudem musiet zacat 😉 a zatial sme bez vitaminov...

lopezka
16. aug 2008

no ja ako pisem, vysadila som v novembri.........a po 1.krat som pocitila priznaky ovulky az v aprili 😀 ...neviem, ci neprebiehala po tolkych rokov HA, alebo som ju len necitila.....ale proste az v aprili ..... 😵

no ale ak je pravda ten graf plodnosti, tak ovulka neovulka....cez nu aj tak nie som plodna 😀

sorciera24
16. aug 2008

ja som HAK vysadila uz pred 2 rokmi a aj som ju ani dlho nebrala nejake 2 roky.....no, ale raz do mesaica mavam hlien a nikdy inak ziadny, tak snad to je ten ovulacny, ale mi hovor...snazili sme sa uz aj ob den, vraj vtedy ovu neminies a aha ho, aj tak nic..... 😝

lopezka
16. aug 2008

sorciera......aj ja si kapanek sledujem hlien, ale nic z toho 😖
fakt som hrozne zvedava na tie vypocty .........inak by sa nam to snad uz podarilo, ked sme obaja v poriadku ...........ci som az moc naivna ? 😀

atima
16. aug 2008

sorciera treba sa snažiť každy den pred ovulkou počas ovulky a aj po nej. Ja som tiež brala hak dlho asi 6 rokov a potom som ovulovať začala až po polroku.

sorciera24
16. aug 2008

ak, ste obaja v poriadku, tak to xce len cas a isto sa to podari, a tvoj muz uz bol aj na spermiograme?

lopezka
16. aug 2008

atima, ja som brala HA 7 rokov.......a ta ovulka fakt az po polroku 😖

sorciera.....zatial nie som vydata 😀 .........a drahy bol a vraj je v poriadku, ale posielam ho opat, aby sme sa utvrdili 😅

sorciera24
16. aug 2008

atima, len ked neviem kedy mam presne ovulku, a kazdy den neviem ci zvladame, teraz sme sli ob den a ku koncu uz sme fakt nevladali....a to som mala dovolenku, neviem, co bude ked nastupim o tyzden do prace... 😕 😉

lopezka
16. aug 2008

atima a vam sa to po akej dlhej dobe podarilo ? 🙂

atima
16. aug 2008

sorciera hej my sme mali urobene všetky vyšetrenia aj ja aj manžel. Takže nikto nechapal prečo sa nam nedari, pritom som bola vždy pod dohladom lekara ktori sledoval moju ovulku takže ja som vždy približne vedela kedy. Vždy ma objednal na 12 den na pozorovanie.
lopezka snažili sme sa 4 roky ale prve dva roky tak že som nesledovala čo a ako až potom sme sa tým začali zaoberať.

lopezka
16. aug 2008

atima a kolko mas rokov, ak sa smiem spytat?