Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kuspitka
26. aug 2008

aanda ahoj.tak mala som jednu sancu na pracu ale nic stoho dnes mi povedali nemozu ma zobrat kus aj lutujem

eva7780
26. aug 2008

ahoj kuspitak davno som ta tu nevidela 😉

kuspitka
26. aug 2008

eva ahoj.
tak mozno preto ze som nemala chuttu byt a citat kto je v tehu

sorciera24
26. aug 2008

kuspi, ahoj, no ze si sa aj ukazala....xybala si nam... 😵

kuspitka
26. aug 2008

ahoj sorciera som rada ze som vam chybala aspon vam

marlenka56
26. aug 2008

ahoj kuspi, dlho si tu nebola aj mne je smutno s každou novou tehulkou ale co narobim, kazdemu prajem to sastie byt tehu a neskor mamickou .... aj ja si to prajem a le co uz narobim, ked sa nedarí 😢

kuspitka
26. aug 2008

marlenka ved ani mne sa nedari sme dve.
ach mojka neboj budes v tehu ako aj ja raz.tiez sa bojim tohoto KETU velmi

marlenka56
26. aug 2008

sme tu viacere 😢

ty mas aspon KET, le ja nemám nic v rukách a len čakám co bude dalej 😒 ako to dalej bude, .... jedno ma aspon hreje pri srdiecku, ze moj milovaný manželík je v poriadku a je zdravucký

sorciera24
26. aug 2008

ja sa priznam, ze mi tu z toho obcas sibe...normalne obcas potrebujem pauzu, prave z toho dovodu, co aj vy....a normalne som sa tak tesila do roboty, aby som na to nemusela tolko mysliet..... 😒

gagar
26. aug 2008

kuspi,neboj dočkáš sa a potom budeš len s úsmevom na tieto nepríjemnosti spomínať....čo mám povedať ja-teraz v októbri budeme mať 8.výročie svadby....

mirip
26. aug 2008

Ahojte,som tu len na skok, pozdraviť vás a idem preč, som teraz prišla z roboty, idem jesť a ešte mám nejakú robotu 😒 cafte

marlenka56
26. aug 2008

sorci, ja ked som sama alebo ked uz manzelik spinka v noci a ja som hore na mna pride neskutocny smutok 😢 😢 a vtedy placem a neviem prestat ,a niekedy aj ked, ma manzelik tak silno objíme vtedy sa citim tak osamela bez babatka, ale nastastie je tu on a podrzi ma 😉 je to najlepsi manzel na svete a velmi ho milujem za to 😵 (samozrejme aj on mna ) 😵

kuspitka
26. aug 2008

marlenka len moj muz nie mame darcu tak to je tazsie premna.
gagar viem ze raz sa to podari len kedy vela penazi uz nemame a dnes som sa kus sklamala.mala som dobru pracovnu ponuku mala som 2 uz ist na skolenie a dnes mi povali nemozeme vas zobrat lebo treba nam s uradu prace aby sme mohli dostat peniaze 😢

sorciera24
26. aug 2008

takze tak, musime sa tesit aspon z tych veci, ktore mame, ze mame skvelych muzikov, ze su pri nas, ze sme relativne zdravi...ja si vzdy spomeniem na horsie osudy a vtedy mi dopne, ze ved vlastne mozme byt stastni, ze sme zdravi a spolu.... 😵

gagar
26. aug 2008

možno je to hra osudu a ty máš ísť zas do toho...lebo teraz sa to zrejem má podariť... 😉

kuspitka
26. aug 2008

gagar asi jeden cas som si myslela ze ma niekto namna povedal kliadbu ved takto beriem ze mas ist do toho mozno je to znamenie a osud.neviem.

eva7780
26. aug 2008

s tym osudom je na tom kus pravdy 😉

marlenka56
26. aug 2008

najhorsie mi je vtedy ked mi niekto povie si mlada užívaj si život ... 🙄 😠
lenže mi sme si to už s manžlíkom užili a stále užívame ... pre naás je žiť ked si môžme niekde sadnúť, príroda a tak (nie sme barové ani diskotékove tipy ani sme niekdy neboli) a povie mi to niekto kto vobec netusi ake je to tazke otehotniet a ako túžiš každým dnom po babu a mas preplakane noci a dni, kto prisel k babu a ani ho nechel, a prislo len tak ... 🙄 😅

kuspitka
26. aug 2008

muzovi som to povedala ze mozno je to osud ze mame ist dalej a ze sa to podari

sorciera24
26. aug 2008

marlenka, my podobne a vela ludi v nasom veku si este uzziva a ked im nahodou poviem, ze babo vobec nie je lahke splodit, sa na mna kukaju ako na blazna, ze ako to.....akoby to brali ako samozrejmost...

kuspitka
26. aug 2008

nebojte budeme vsetko bude ok

sorciera24
26. aug 2008

ja si tiez myslim.....vsetko bude, ako ma byt.... 😉

marlenka56
26. aug 2008

kuspi ja si to tiež niekedy myslim že som prekliata, cítim to 🙄

kuspitka
26. aug 2008

zlaticka nemate niekoho znameho kto robi pozvanky na narodeniny???

marlenka56
26. aug 2008

sorci presne tak pozeraju akokeby som bola z marsu, ked hovorim o vajíckach (oocytoch) a vysetreniach ... pozraju na mna ako ,,, 😠

marlenka56
26. aug 2008

kuspi, nie ☹

kuspitka
26. aug 2008

nevadi otec bude mat 50 .
este test tehu budem mat na muzovu 33 to bude super

sorciera24
26. aug 2008

kuspi, nie....to potrebujes nejake speci?

kuspitka
26. aug 2008

nie len aspon vzorky potrebujem nejako ako sa robia a tak

marlenka56
26. aug 2008

kedy ma manzelik narodky?