Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

kvetka25
2. sep 2008

no moja tak neváhaj čím skor tým lepšie, viem o čom hovorím lebo minulý rok som skončila vš a už som si dala prihlášku na dalšiu 😀 budem to mať rýchlejšie za sebou teda dufam... 😉 a čo by si chcela študovať?

marlenka56
2. sep 2008

kvetinka musím isť reklamovať hrnce čo som dnes kúpila, napíšem ti zajtra ok?

kvetka25
2. sep 2008

ok utekaj 😉

marlenka56
2. sep 2008

som spať aj my ich vymenili ale cajnik stale nieje dobry 😎

marlenka56
2. sep 2008

halooo nikto tu nie je?? 😕 😕

lopezka
2. sep 2008

ahojte babulky, je este niekto okrem mna este v praci ? 😖

ewwe
2. sep 2008

ahoj ja sa nudim

lopez ja mam dovolenku

eva7780
2. sep 2008

lopezka no nezavidim 😉

lopezka
2. sep 2008

no ja byvam takto prve dni v mesiaci vzdy dlho v praci.....a jelikoz som "mohla" byt vcera doma, dnes asi domov nepojdem 😠 no da sa tu otehotniet ? 😀

cukruska1920
autor
2. sep 2008

kukuk 🙂

ewwe
2. sep 2008

😀 lopez no to asi tazko, iba ak by ti nejaky kolega pomohol 😀

ewwe
2. sep 2008

a co robis ze ta tak v praci týraju

marlenka56
2. sep 2008

ja tu revem, lebo manžel je na mňa nasr... som kupila po 2x blbé hrnce, ktoré nechytajú na nás nový indukčný sporák 😢 😢 idem babulky preč, je mi z toho na grcku, a nechem vám kaziť večer tak papá 😔 😔

lopezka
2. sep 2008

ewwe, robim v uctarni a kazdy mesiac mame uzavierky 😀
a s kolegom to bude tazsie ........sme tu skoro same baby a ked mam kolegu, tak je vacsinou gay 😀 takze sa musim spolahnut len na mojho draheho 😉

lopezka
2. sep 2008

marlenka papaa a klud 😀

ewwe
2. sep 2008

lopez ja zase musim robit uzavierku posledneho v mesiaci, ale nie vzdy to vychadza na mna, vlastne v tomto roku to vyslo na mna iba 2 krat v maji a auguste, zatial...

marl. myslis sklokeramicku dosku??, ked hej tak tu mam doma a obycajne hrnce su na nu hrozne 😉

eva7780
2. sep 2008

mrlenka,ved ty za to nemozes,zajtra chod reklamovat,a zober zo sebou manzela,nech vyberie on 😕

lopezka
2. sep 2008

cukruska vitaj 😉

cukruska1920
autor
2. sep 2008

no jupi ze ste si ma vsimli 😠 😅

lopezka
2. sep 2008

evi, ani nemas co zavidiet ☹ asi akurat len to, ze akurat papam veceru, co mi zaplatili v praci 😀

ewwe
2. sep 2008

tak tak ked je mudry tak nech ich ide zobrat on

lopezka
2. sep 2008

cukruska no sorry 😠 ja akurat papam a mam nervy, ze este som v praci 😠

cukruska1920
autor
2. sep 2008

lopez....ale no...neboj pojdes domkov aj ty 🙂

lopezka
2. sep 2008

cukruska, no myslim ze dnes asi ani nie ☹ takto pred mesiacom sme tu bolo az do jednej rano 😒
co nove v nitre ? 😀

ewwe
2. sep 2008

baby si myslite ze mi citrony pomozu na tu ms skratit?
mam aj lieky na posunutie ms, keby som ich zobrala, myslite ze by mi ju ukoncili??

lopezka
2. sep 2008

ewwe ...ze citrony 😀 😀 takuto metodu som pouzivala pred 100 rokmi 😀 to este funguje ?
ides na dovolenku ?

cukruska1920
autor
2. sep 2008

lopez....fuha.....ale neboj prejde ti to frisko...v nitre nic nove....dnes som bola v meste a samich ciganov som stretavala 😝

ewwe
2. sep 2008

lopez hej idem , ja som zufala tak uz myslim aj na tie citrony, co mam robit??

inak o chvilu ide ordinacia...

lopezka
2. sep 2008

ewwe ..... no mne to tento rok vyslo uplne super 😅 18.6. som isla na dovolenku a 19.6. som dostala kramy 😅

cukruska1920
autor
2. sep 2008

ewwe.....citrony zvyknu len oddialit ale neviem ci aj skratia